Błękitni Stargard – Widzew Łódź (NA ŻYWO / LIVE 30.11.2019)

Opublikowano: sob, 30 lis 2019 12:13

Błękitni Stargard – Widzew Łódź (NA ŻYWO / LIVE 30.11.2019) - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Sport Mecz 20. kolejki II ligi, w którym Widzew Łódź zmierzy się na wyjeździe z drużyną Błękitnych Stargard! Relacja z meczu Błękitni - Widzew na żywo na TuŁódź.pl!

To już wszystko na dziś i jest to także koniec relacji z meczów Widzew Łódź w tym roku. Dziękujemy bardzo za uwagę i do zobaczenia w marcu, kiedy łodzianie wrócą do ligowych rozgrywek. Do zobaczenia!

Łodzianie wygrali czwarty mecz z rzędu ogółem i zarazem szósty mecz z rzędu na wyjeździe! Choć w drugiej połowie Błękitni przez chwilę złapali kontakt, to Robak świetnym strzałem w końcówce meczu pozbawił gospodarzy złudzeń. Wiemy już na pewno - zimę Widzew spędzi na pierwszym miejscu w lidze!

90 + 3'

KONIEC! Widzew wygrywa 3:1 i utrzymuje fotel lidera II ligi!

90 + 3'

Niedokładna piłka w pole karne Widzewa, Pawłowski łapie.

90 + 3'

Fadecki dobrze dośrodkował, Paczuk uderzał, ale Pawłowski zdołał ją złapać!

90 + 2'

Kurbiel urywa się lewą stroną, dogania go Kosakiewicz i wybija piłkę na rzut rożny.

90 + 2'

Sitkowski zagrywa do przodu, ale robi to źle i piłka leci wprost w ręce Pawłowskiego.

90 + 1'

Robak fauluje rywala w środku pola.

90 + 1'

Sędzia dolicza 3 minuty.

90'

Ostatnia zmiana w Widzewie, Ameyaw wchodzi za Poczobuta.

90'

Krótkie rozegranie, Fadecki dogrywa w pole karne, ale piłka mija wszystkich i wychodzi za linię końcową.

89'

Pawłowski fatalnie wznawia, ale piłka zagrana przez rywala odbija się od Kordasa i wychodzi na rzut rożny.

89'

Bezpośrednie uderzenie z rzutu wolnego, ale piłka przelatuje ponad bramką!

88'

Tanżyna walczył w powietrzu z Fadeckim i sfaulował rywala. Żółta kartka dla obrońcy i rzut wolny na 17-18. metrze od bramki Pawłowskiego!

87'

Pięczek walczył z obrońcami w narożniku boiska, niestety nie zdołał celnie zagrać w pole karne rywali.

86'

Robak fauluje w środku pola, Błękitni wciąż w ataku.

85'

Fadecki dośrodkował, piłka wybita przez obrońców, Mandiangu ruszył z kontrą, niestety został zatrzymany.

85'

Rzut rożny dla Błękitnych, Wolsztyński wybija piłkę i będzie kolejny korner.

85'

Groźna akcja gospodarzy, prostopadła piłka w pole karne wybita przez Tanżynę.

83'

Zamin Robak trafił do siatki, mieliśmy zmianę w Błękitnych. Bochnak zmienił Karmańskiego.

83'

Groźna odpowiedź gospodarzy, Kordas walczył z rywalem, na szczęście nie wszystko w ramach przepisów.

82'

Nieprawdopodobna bramka Robaka, który przyjmuje piłkę wyrzuconą z autu, opanowuje ją przy samej linii końcowej i z prawie zerowego kąta pakuje ją do siatki! Brawo!

81'

GOOOOOL! ROBAK!

81'

Zmiana w Widzewie, Gutowski schodzi, wchodzi Pięczek.

80'

Sitkowski dośrodkowuje z lewej strony, Kurbiel uderza, ale wprost w Pawłowskiego! Znów groźnie w polu karnym Widzewa!

80'

Dobra akcja Błękitnych prawą stroną, na szczęście Tanżyna dobrze wybija piłkę.

79'

Piłka w pole karne Widzewa, Kurbiel jednak na spalonym.

78'

Odpowiedź gospodarzy, ale Rudol dobrze przecina podanie i wybija piłkę na aut.

78'

Wolsztyński świetnie zagrał do Robaka, który jednak nie opanował piłki w polu karnym i Rzepecki zdołał ją złapać. Szkoda!

77'

Błękitni przy piłce, dośrodkowanie w pole karne, ale nie sprawiło ono żadnego problemu Pawłowskiemu.

77'

Dobra piłka od Kosakiewicza, ale Rzepecki piąstkuje.

76'

Dobra akcja Widzewa, Możdżeń dośrodkowuje obrońcy nie zrozumieli się przy wybiciu piłki, ale zakończyło się to tylko rzutem rożnym!

75'

Możdżeń dobrze w obronie, ale Robak niecelnie i Theus wybija na aut.

74'

Możdżeń sfaulowany w środku pola, a tymczasem dwie zmiany w Widzewie: Mandiangu za Kitę oraz Wolsztyński za Radwańskiego.

73'

Zagranie w pole karne do Robaka, ten przyjmuje piłkę na klatkę, ale mocno mu ona odskakuje.

72'

Chwila spokoju na boisku, łodzianie mają aut na połowie rywala.

71'

Łodzianie wycofują piłkę do obrony.

71'

Poczobut dobrze do Kity, ale ponownie Sadowski wybija mu piłkę spod nóg. Aut dla Widzewa.

70'

Kosakiewicz mocno dośrodkował, ale ostatecznie piłka ląduje w rękach Rzepeckiego.

70'

Walka w środku pola, sędzia odgwizduje rzut wolny dla Widzewa.

68'

Dobra piłka Gutowskiego do Kity, ten próbował wywalczyć rzut karny w starciu z Rzepeckim, ale symulował. Arbiter pokazuje mu za to żółtą kartkę.

67'

Kontra Błękitnych, Rudol powalczył na lewej stronie z Fadeckim i Pawłowski zacznie od bramki.

67'

Widzew odzyskał, ale nie potrafi przenieść akcji pod bramkę Błękitnych.

66'

Błękitni wciąż przy piłce.

65'

Kosakiewicz dobrze przerwał akcję gospodarzy, ale wybił piłkę na oślep.

64'

Kita próbował urwać się na prawej stronie, Sadowski wybija piłke na aut.

63'

Dobre dośrodkowanie, jeden z obrońców zdołał jednak zagrać głową do Rzepeckiego który łapie piłkę.

63'

Korner dla łodzian.

63'

Widzew ruszył do ataku, chce szybko odzyskać wyższe prowadzenie.

62'

Odpowiedź Widzewa, Kordas podaje do Robaka, który niestety uderza wysoko ponad bramką!

62'

Dośrodkowanie Ostrowski dobrze nabiega i uderza głową obok bezradnego Pawłowskiego.

61'

GOL DLA BŁĘKITNYCH!

61'

Dobra akcja gospodarzy, Łysiak uderzał, a odbita piłka wychodzi na rzut rożny.

60'

Widzew znów długo buduje akcję.

60'

Gutowski zatrzymany z lewej strony, jest jeszcze aut dla gości.

59'

Radwański na dobieg do Kity, ten jednak nie zdołał minąć obrońcy i wychodzi poza linię końcową.

58'

Rozegranie Możdżenia z Robakiem, ale w ostatniej chwili obrońca Błękitnych blokuje strzał pomocnika Widzewa!

57'

Tanżyna podnosi się z boiska.

56'

Paczuk bardzo niebezpiecznie zaatakował obrońcę Widzewa wślizgiem od tyłu i zasłużenie ogląda za to żółtą kartkę.

56'

Ostry faul na Tanżynie, potrzebna szybka interwencja medyczna.

56'

Poczobut z Kosakiewiczem nie zdołali dobrze rozegrać akcji, Błękitni odpowiedzieli dalekim podaniem w pole karne, ale Pawłowski czujnie wychodzi z bramki.

54'

Fadecki dośrodkowuje, Ostrowski próbuje uderzać, ale na szczęście minął się z piłką! Było bardzo groźnie!

54'

Sitkowski obija Kosakiewicza, rzut rożny dla Błękitnych.

53'

Karmański świetnie rozpoaczął akcję Błękitnych, ale wrócił Kosakiewicz i przerwał atak rywali wybiciem na aut.

52'

Radwański do Kity, piłka odbita trafia do Kosakiewicza, kolejna próba dośrodkowania i kolejny rykoszet ląduje na aucie.

52'

Faul na jednym z widzewiaków na ich połowie.

51'

Gospodarze przy piłce, prowadzą atak swoją prawą stroną.

51'

Kosakiewicz nie poradził sobie z piłką skaczącą po murawie, aut dla Błękitnych.

50'

Poczobut ruszył z akcją, podał do Kity, który został sfaulowany.

50'

Kosakiewicz dobrze powalczył w obronie, piłka dla Widzewa.

49'

Strata Możdżenia, ale Poczobut zaasekurował kolegę i odbiera piłkę rywalom.

48'

Gutowski w indywidualnej akcji, zbiega do środka, ale strzał był już kiepski: zabrakło siły oraz celności.

48'

Teraz faulowany Gutowski na lewej stronie boiska.

47'

Akcja Widzewa, przewraca się Kita, ale sędzia nie odgwizduje faulu.

46'

Gramy!

W przerwie mieliśmy zmiany w zespole gospodarzy: zeszli Cywiński oraz Szrek, zastąpili ich natomiast Paczuk oraz Theus.

Piłkarze wracają powoli na boisko, za chwilę zaczynamy drugą połowę!

Łodzianom powinno zależeć na jak najwyższym prowadzeniu, ponieważ stan murawy jest opłakany, piłka podskakuje w zasadzie przy każdym podaniu, co może skończyć się w każdej chwili błędem prowadzącym do utraty bramki. 2:0 to dobry wynik wyjściowy na drugą połowę spotkania.

Początkowe minuty pierwszej połowy spotkania nie zapowiadały się zbyt dobrze dla łodzian. Więcej z gry mieli gospodarze, lecz nie potrafili tego wykorzystać. Widzew sukcesywnie przejmował inicjatywę, co zakończyło się bramkami Radwańskiego w 37. minucie i Robaka w doliczonym czasie gry.

45 + 1'

Sędzia zakończył pierwszą połowę, Widzew schodzi do szatni z prowadzeniem 2:0!

45 + 1'

GOOOOL! ROBAK ZNÓW TRAFIA!

45 + 1'

Kita długo próbował przebić się prawą stroną, gdy w końcu mu się to udało, został sfaulowany!

45'

Karny dla Widzewa!

44'

Widzew nie oddaje inicjatywy rywalowi, wciąż prowadzi grę i szuka kolejnej luki w obronie gospodarzy.

43'

Powalczył jeszcze Robak, do piłki dopadł Kosakiewicz, ale jego strzał minął bramkę Rzepeckiego!

42'

Gutowski miał świetny pomysł na prostopadłe podanie do Kity, niestety obrońcy przecięli to podanie.

42'

Centra Kosakiewicza wybita, Widzew utrzymuje się jednak przy piłce.

41'

Dośrodkowanie, Sadowski wybija na kolejny korner.

41'

Kita rusza prawą stroną, uderza, lecz piłka po nogach rywala wychodzi na rzut rożny.

41'

Lewy obrońca Widzewa ponownie centruje w pole karne, defensorzy Błękitnych wybijają piłkę.

40'

Znów akcja lewą stroną, Kordas zablokowany. Będzie jeszcze aut dla Widzewa.

39'

Akcja gospodarzy zatrzymana przez Kordasa.

37'

Akcja Gutowskiego z Kordasem, pomocnik Widzewa mija obrońców, zagrywa w pole karne gdzie Kordas leżąc podaje ją jeszcze do Radwańskiego, który technicznym strzałem umieszcza ją w siatce obok bezradnego Rzepeckiego! Brawo!

37'

GOOOOOL! RADWAŃSKI!

37'

Kita przerywa akcję gospodarzy, ale nie ruszył z kontrą. Widzew spokojnie buduje atak.

36'

Odpowiedź Błękitnych, Fadecki nie opanowuje w polu karnym futbolówki i Rudol wybija ją na aut.

35'

Dobre dośrodkowanie z narożnika, Tanżyna uderza głową, niestety piłka mija bramkę Rzepeckiego!

35'

Kosakiewicz próbuje dograć w pole karne, zablokowana piłka wychodzi na rzut rożny.

33'

Świetna piłka Radwańskiego do Kosakiewicza, ale podanie obrońcy przed bramkę było fatalne! Piłka wyszła za linię końcową, prawdopodobnie podbiła się na nierównej murawie i dlatego Kosakiewicz zagrał niecelnie.

33'

Karmański wślizgiem zatrzymuje Kitę, wszystko w ramach przepisów.

32'

Widzew w ataku pozycyjnym.

32'

Gutowski płasko przed bramkę rywali, ale obrońcy wybijają na aut.

31'

Cywiński strzela bardzo słabo, Pawłowski spokojnie łapie piłkę.

30'

Radwański przebijał się środkiem, ale został zatrzymany. Po chwili Kita huknął jeszcze z lewej nogi zza pola karnego, niestety piłka minęła słupek bramki Błękitnych!

29'

Kordas centruje w pole karne, Robak opanowuje i strzela, został jednak zablokowany.

29'

Radwański ruszył sam z kontrą, nie miał wsparcia, ale zdołał jeszcze wywalczyć aut.

28'

Robak traci w środku pola, a po chwili fauluje rywala. Będzie okazja na centrę w pole karne łodzian.

27'

Akcja gospodarzy, przerywa ją Kosakiewicz. Będzie jeszcze aut dla Błękitnych.

27'

Pierwsza część meczu nabrała dynamiki, ale murawa nie pomaga zarówno jednym jak i drugim.

27'

Kita ruszył prawą stroną, próbuje podać do Radwańskiego, ale jego zamiary z łatwością odczytali obrońcy.

26'

Ogromne zamieszanie w polu karnym Widzewa, ale ostatecznie sędzia przerywa grę, z korzyścią dla Widzewa.

25'

Odpowiedź Błękitnych, Fadecki poczarował na skraju pola karnego, uderzył, ale obrońcy wybijają piłkę na rzut rożny!

25'

Kosakiewicz dośrodkowuje na 7-8 metr, ale Rzepecki pewnie wychodzi z bramki i łapie piłkę.

24'

Krótkie rozegranie kończy się kolejnym kornerem z prawej strony.

24'

Jeszcze raz Robak, tym razem wywalczył rzut rożny. Może to będzie sposób na obronę rywali?

23'

Kolejna akcja, Robak miał piłkę w polu karnym, ale jego podanie do Kity zostało przecięte!

23'

Gutowski zagrywa do Możdżenia na 20. metr, ale strzał doświadczonego pomocnika był bardzo słaby.

22'

Akcja Możdżenia z Kosakiewiczem na prawej stronie zatrzymana przez obrońców. Łodzianie utrzymują się jednak przy piłce.

22'

Walka na ok. 40 metrze od bramki Rzepeckiego, ostatecznie będzie jednak aut dal Błękitnych.

20'

Dobra akcja Widzewa, Kita próbował obrócić się aby oddać strzał, jednak nie udało mu się to. Próba rozegrania piłki z Możdżeniem skończyła się gwizdkiem sędziego. Kita był na spalonym.

19'

Ostry faul na Możdżeniu, żółtą kartką ukarany Cywiński.

18'

Dośrodkowanie Kosakiewicza, ale Rzepecki wyłapuje to podanie.

18'

Rzut wolny dla Widzewa blisko linii środkowej.

17'

Rudol świetnie wślizgiem zatrzymuje akcję Błękitnych. Po chwili nabija też Kurbiela i Pawłowski zacznie z piątki.

16'

Piłka na lewo do Gutowskiego, niestety pomocnik Widzewa nie opanował jej, aut dla rywali tym razem.

15'

Tym razem Kordas niecelnie, ale będzie jeszcze aut na połowie Błękitnych.

15'

Możdżeń stracił, ale Widzew szybko odzyskuje piłkę.

15'

Łodzianie budują atak pozycyjny.

14'

Kita próbował przebić się w pole karne, ale został zatrzymany.

12'

Tym razem Poczobut próbował uruchomić Kosakiewicza, ale Sitkowski przecina podanie. Aut dla Widzewa.

12'

Szybkie rozegranie, Poczobut zagrywa do Kordasa, niestety robi to niecelnie.

11'

Kontra Widzewa, Radwański ucieka z piłką, ale został sfaulowany. Sitkowski ogląda za to żółtą kartkę.

11'

Sanocki mija Kordasa, podaje do Szreka, który uderza na bramkę i trafia w słupek! Bardzo niebezpieczna akcja!

11'

Strata Kity i sunie kolejny atak Błękitnych.

10'

Dobra akcja Widzewa, Gutowski płasko w pole karne, ale Robak nie zdążył przeciąć tego podania i uderzyć na bramkę! Szkoda, niewiele zabrakło!

10'

Pierwsze minuty zdecydowanie lepsze w wykonaniu Błękitnych.

9'

Kontra gospodarzy, Kurbiel uderza na bramkę ale bardzo niecelnie.

9'

Kosakiewicz uderza płasko wprost w mur.

8'

Odpowiedź Widzewa, faul na połowie Błękitnych i łodzianie mają rzut wolny na ok. 35. metrze od bramki Rzepeckiego.

7'

Bardzo groźnie pod bramką Widzewa, dwa strzały gospodarzy zablokowane, ale ostatecznie Pawłowski łapie futbolówkę.

7'

Aut dla Błękitnych na wysokości pola karnego Widzewa.

7'

Gospodarze niedokładnie, Widzew odzyskuje piłkę, ale tylko na chwilę.

6'

Szybka akcja Błękitnych, strzał na bramkę Pawłowskiego, na szczęście piłka mija słupek.

6'

Sędzia odgwizduje nieprzepisowe zagranie Robaka, który nie zgadza się z tą decyzją i dyskutuje z arbitrem.

5'

Akcja gospodarzy, ale Fadecki nie zdążył. Pawłowski wznowi grę od bramki.

4'

Poczobut fauluje jednego z rywali. Szkoda, bo zawiązywała się ciekawa akcja Widzewa.

4'

Pierwsze minuty bardzo leniwe w wykonaniu obu zespołów.

2'

Błękitni utrzymują się przy piłce, ale nie mogą podejść pod pole karne Widzewa.

1'

Gospodarze grają dziś, a jakże, w błękitnych strojach, widzewiacy natomiast w czerwonym komplecie.

1'

Zaczęli! Widzew przy piłce.

12:58

Piłkarze wychodzą na murawę, za chwilę zaczynamy spotkanie.

12:50

Zakończyła się już rozgrzewka obu zespołów, do początku meczu zostało tylko 10 minut!

12:45

Mecz Błękitni - Widzew będzie jednym z pierwszych w ostatniej ligowej kolejce tego roku. Jeśli łodzianie nie chcą oglądać się później na rywali, muszą dziś wygrać.

12:40

Pierwsza jedenastka Widzewa nie uległa zmianie względem spotkania z Bytovią Bytów. Jedyna różnica w meczowej 20. to powrót Michaela Ameyaw na ławkę rezerwowych.

12:36

Dla Widzewa będzie to bardzo ważne spotkanie, ponieważ zwycięstwo zapewni im fotel lidera II ligi przed przerwą zimową. Błękitni walczą natomiast o strefę barażową.

12:30

Witamy bardzo serdecznie naszej Relacji Live z ostatniego w tym roku meczu Widzewa Łódź! W ramach 20. kolejki II ligi łodzianie zmierzą się na wyjeździe z drużyną Błękitnych Stargard.