Elana Toruń – Widzew Łódź (NA ŻYWO / LIVE 6.10.2019)

Opublikowano: ndz, 6 paź 2019 12:20

Elana Toruń – Widzew Łódź (NA ŻYWO / LIVE 6.10.2019) - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Sport Elana Toruń – Widzew Łódź, mecz 12. kolejki II ligi. Relacja z meczu Widzewa z Elaną na żywo na TuŁódź.pl!

To już koniec naszej relacji, żegnamy się więc i zapraszamy na kolejne sprawozdania z łódzkich wydarzeń sportowych. Do zobaczenia!

Chociaż długimi fragmentami na boisku w Toruniu było nudno, to chwilami mieliśmy naprawdę sporo emocji! Zwycięstwo Widzewowi dał Marcin Robak trafiając z rzutu karnego, lecz Elana również miała swoje okazje w tym meczu.

90 + 9'

Koniec! Widzew wygrywa, a bohaterem ponownie Wojciech Pawłowski!

90 + 9'

Strzał na bramkę, Pawłowski w ostatniej chwili wyciąga się i wyjmuje piłkę z samej linii bramkowej! Brawo!

90 + 9'

Jeszcze jeden rzut rożny dla Elany.

90 + 8'

Wrzutka na krótki słupek, piłka wybita.

90 + 8'

Piłka w pole karne, w ostatniej chwili wybita na rzut rożny!

90 + 8'

Aut dla Elany na połowie Widzewa.

90 + 7'

Poczobut dobrze przeszkadza w akcji Elany, ale gospodarze wciąż przy piłce.

90 + 6'

Kosakiewicz do Robaka, ale napastnik Widzewa na spalonym. Stracona okazja z rzutu wolnego.

90 + 6'

Poczobut faulowany, rzut wolny dla Widzewa na ok. 40. metrze od bramki Knuta.

90 + 6'

Dobre dośrodkowanie Ameyaw, ale piłka zostaje wybita.

90 + 4'

I jeszcze jedna zmiana w Widzewie, Pięczek wchodzi za Mąkę.

90 + 4'

Dużo emocji na boisku w tej końcówce.

90 + 3'

Wolsztyński dobrze dogrywa, Urbański przypadkiem strzela na własną bramkę, ale Knut broni!

90 + 3'

Dobra piłka Radwańskiego do Wolsztyńskiego.

90 + 2'

Odpowiedź Elany, Pawłowski wychodzi z bramki i mija się z piłką! niewiele zabrakło, aby gospodarze wyrównali!

90 + 2'

Dobra akcja Mąki z Radwańskim, niestety Mąka w ostatnim podanie źle zagrywa i jest strata.

90 + 1'

Ze względu na dużo przerw w grze, sędzia dolicza aż 8 minut!

90 + 1'

Daleka piłka do Sokoła, Kordas świetnie sobie z nim poradził.

90'

Zmiana, Kita wstaje i schodzi z boiska, za niego wchodzi Wolsztyński.

89'

Radwański z Kitą faulują rywala. Kita leży na boisku.

88'

Tanżyna świetnie głową do Pawłowskiego i sytuacja uspokojona.

88'

Starcie na prawym skrzydle Elany, sędzia pokazuje, że Kordas został sfaulowany.

87'

Radwański zbyt mocno do Ameyaw, piłka w rękach Knuta.

87'

Radwański wybija dośrodkowanie, Widzew ma kontrę.

86'

Kosakiewicz nieprzepisowo zatrzymuje Kozłowskiego bliko lewego narożnika boiska i ogląda żółtą kartkę.

86'

Ameyaw do Kity, napastnik walczył o piłkę w pole karnym, ale obrońca okazał się lepszy, piłka w rękach Knuta.

85'

Groźnie w polu karnym Widzewa, piłkarz Elany ograł dwóch obrońców i huknął na bramkę, na szczęście piłka leci ponad bramką!

84'

Poczobut źle przyjął, Mąka jeszcze nabiegł na odbitą piłkę, ale jego strzał był niecelny. Knut zacznie od bramki.

83'

Świetna prostopadła piłka Radwańskiego do Ameyaw, ale ten drugi nie zdołał jej opanować.

82'

Poczobut faulowany, Stryjewski ogląda żółty kartonik.

81'

Kolejna wrzutka niezakończona strzałem.

81'

Kolejny korner, tym razem po prawej stronie.

81'

Dobra centra, Robak przedłużył to podanie, ale nie było strzału na bramkę.

80'

Odbiór Mąki, Kita dośrodkowuje, ale Ameyaw nie zdołał oddać strzału! Będzie jeszcze korner.

79'

Poczobut blisko straty, ale wszystko dobrze się kończy.

79'

Rzut wolny dla Widzew w kole środkowym. Wiele z tego nie będzie.

79'

Kosakiewicz czysto odbiera piłkę, kontra Widzewa, Radwański zatrzymany faulem.

78'

Walka w środku pola, sporo chaosu na boisku.

78'

Akcja Widzewa i wywalczony aut na połowie rywala.

77'

Dopiero teraz wznawiamy grę.

77'

I jest zapowiedziana zmiana w Elanie, kontuzjowany Kołodziej zostaje zastąpiony przez Bonieckiego. Pomocnik gospodarzy zagrał jedynie 15 minut, gdyż wszedł w 60. minucie spotkania.

75'

Zmiana w Widzewie najpierw, Radwański za Możdżenia.

74'

Kołodziej nie jest w stanie grać, ani nawet samemu zejść z boiska, będzie zmiana.

73'

Potrzebna jest interwencja służb medycznych. Piłkarz Elany faulowany przez Możdżenia wciąż leży na murawie.

73'

Faul Możdżenia na połowie Elany, żółta kartka dla pomocnika gości.

73'

Gra wznowiona, Kozłowski jest w stanie grać dalej.

72'

Gra przerwana, Kozłowski leży na boisku.

71'

Rzut rożny dla Widzewa, centra jednak wybita przez obrońców.

71'

Podwójna zmiana w Elanie, Górka za Andrzejewskiego, oraz Sokół za Kisiela.

70'

Zmiana w Widzewie, Ameyaw za Gutowskiego.

69'

Widzew rozgrywa na swojej połowie, Elana wyszła jednak wyżej, a nie czeka cofnięta jak wcześniej.

68'

Dobre dośrodkowanie, ale Możdżeń wyjaśnia wybiciem.

68'

Dobra, szybka akcja Elany lewą stroną i ale kończy się "tylko" rzutem rożnym.

67'

Ogromne zamieszanie w polu karny! ostatecznie obrońcy wybijają piłkę, ale znów niewiele zabrakło, aby ktoś wcisnął futbolówkę do bramki!

67'

Rzut rożny dla Widzewa.

66'

Sytuacja nie była jednak taka łatwa, gdyż napastnik Widzewa musiał gonić uciekającą mu futbolówkę, która na dodatek kozłowała. Mimo wszystko, powinno być już 2:0 dla Widzewa.

65'

Kita wychodzi sam na sam, ale nie trafia do bramki! niesamowite!

65'

Jeszcze Elana, ale piłka wychodzi za linię końcową, Pawłowski wznawia od bramki.

65'

Akcja gospodarzy, Kosakiewicz blokuje centrę rywali.

64'

Dośrodkowanie Kosakiewicza, piłka po głowie Zielenieckiego wychodzi za linię końcową.

63'

Robak faulowany na 35. metrze od bramki Elany.

63'

Kosakiewicz dośrodkowuje do Tanżyny, który uderza na bramkę, ale Knut nie ma problemu z obroną.

62'

Kryszak uderza bezpośrednio, ale wysoko ponad bramką.

61'

Zieleniecki ogląda żółtą kartkę za faul na rywalu. Rzut wolny dla Elany na ok. 18-20 metrze od bramki Pawłowskiego.

60'

Zmiana w Elanie, Zagórski zmieniony przez Kołodzieja.

60'

Szybka strata gospodarzy, Widzew znów rozgrywa od obrońców. Nuda na boisku.

59'

Akcja dwójkowa Kordas-Gutowski zakończona niepowodzeniem, aut dla Elany.

58'

Daleka piłka na Kozłowskiego, ale niecelna. Widzew znów przy piłce.

58'

Odpowiedź Elany, ale Pawłowski czujnie wyprzedził Kozłowskiego i wybił piłkę.

57'

Dobre dośrodkowanie Kordasa, jednak Kita nie zdołał przechwycić piłki.

56'

Widzew nie stracił piłki, ale znów musi rozgrywać od obrońców.

55'

Tanżyna wyszedł sam z akcją, rozegrał do Kosakiewicza, ale nie było miejsca aby zagrać do przodu.

55'

Tanżyna dobrze przerywa akcję gospodarzy i uruchamia kontratak własnej drużyny.

54'

Widzew głęboko cofnięty, Elana próbuje rozegrać atak pozycyjny.

53'

Elana cały czas utrzymuje się przy piłce.

52'

Trudna walka na lewym skrzydle, piłka przeniesiona w pole karne Widzewa, ale piłka zostaje wybita.

51'

Golkiper łodzian wstał, miejmy nadzieję, że nic mu się nie stało.

50'

Gutowski ucierpiał, ale już się podniósł, niestety Pawłowski również potrzebuje interwencji służb medycznych.

49'

Centra w pole karne, Pawłowski piąstkuje, ale sędzia przerywa grę. Jeden z widzewiaków leży na boisku.

49'

Rzut wolny dla Elany ok 30 metrów od bramki.

48'

Kolejny kontratak Elany, ale widzewiacy już wracają na własną połowę.

48'

Kontra Elany kończy się na aucie.

47'

Był problem z piłką, wracamy do gry.

47'

Przerwa w grze, ale na razie nie wiadomo dlaczego.

46'

Pierwsza akcja Widzewa, aut dla łodzian na wysokości pola karnego.

46'

Gramy!

Piłkarze obu zespołów wracają już na boisko, niedługo zaczynamy drugą połowę!

Do momentu strzelenia bramki przez piłkarzy Widzewa mecz toczył się w leniwym tempie. Po zdobyciu gola łodzianie cofnęli się, a Elana ruszyła do odrabiania strat. Kilka razy było groźnie pod bramką Pawłowskiego, na szczęście dla jego drużyny żadna z tych sytuacji nie zakończyła się utratą gola.

45 + 1'

Koniec pierwszej połowy!

45 + 1'

Elana przy piłce, ale nie ma pomysłu na atak.

45 + 1'

Sędzia dolicza minutę do pierwszej połowy.

45'

Kordas ostro, ale sędzia nie odgwizduje faulu.

44'

Kościelniak uderza z linii pola karnego i piłka minimalnie mija bramkę Widzewa! Było bardzo groźnie!

43'

Gutowski zagrał do Poczobuta, ale akcja tej dwójki zakończona stratą.

43'

Wrzutka w pole karne Widzewa, piłka przejęta przez gości, ale nie zdołali oni wyprowadzić szybkiej kontry.

42'

Rzut wolny dla Elany, Mąka faulował rywala.

42'

Kordas traci piłkę na lewej stronie, kontra gospodarzy.

41'

Widzew nacisnął, aut na połowie Elany.

41'

Niebezpieczne dośrodkowanie, uderzenie głową na bramkę, ale piłka przelatuje obok słupka!

40'

Rzut rożny dla Elany.

40'

Szybki atak Elany prawą stroną, na razie jednak łodzianie skutecznie się bronią.

39'

Kita zagrał do Możdżenia, ale pomocnik nie zdołał celnie odegrać piłki.

38'

Robak stracił w środku pola, kontra Elany, na szczęście wszystko kończy się bez strzału na bramkę Widzewa.

38'

Dobra akcja Elany, ale ostatnie podanie Kozłowskiego nie było celne. Pawłowski zacznie z "piątki"

37'

Świetna piłka do Kościelniaka, ale Kordas tym razem bezbłędny.

36'

Tanżyna próbował podać prostopadle, ale jest bardzo mało miejsca.

35'

Trudna walka Gutowskiego i Kity z obrońcami, piłka wraca na połowę Widzewa.

35'

Mocne dośrodkowanie w pole karne Widzewa z rzutu wolnego. ale okazało się ono zbyt mocne. Pawłowski zacznie od bramki.

34'

Piłka jednak wciąż w posiadaniu gospodarzy.

34'

Rzut rożny dla Elany, ale dośrodkowanie było przeciągnięte.

33'

Robak jeszcze lewą nogą, ale zbyt słabo i Knut łapie piłkę.

32'

Kita uderza na bramkę, ale Knut świetnie broni!

31'

Kordas stracił piłkę, Kozłowski wyszedł sam na sam z bramkarzem Widzewa, ale Pawłowski nie dał się pokonać. Brawo!

30'

Pawłowski broni sytuację sam na sam!

30'

Kosakiewicz krótko z Mąką, prawy obrońca wrzuca w pole karne, ale obrońcy wybijają.

30'

29'

Wracając jeszcze do akcji, po której łodzianie "otrzymali" rzut karny, warto pochwalić Zielenieckiego, który zagrał bardzo dobrą piłkę do Kity czym pozwolił mu ruszyć do przodu.

28'

Atak Elany, Poczobut wybija głową piłkę dośrodkowaną w pole karne i przerywa tą akcję.

26'

GOOOOL! ROBAK TRAFIA Z KARNEGO!

26'

Kita wszedł w pole karne, został powalony przez Urbańskiego i sędzia wskazuje na 11. metr!

25'

Rzut karny dla Widzewa!

25'

Gutowski zbyt lekko w pole karne z prawej strony, piłka jednak wciąż pod nogami piłkarzy Widzewa.

24'

Teraz faul na Możdżeniu w kole środkowym boiska.

24'

Gra wznowiona, Elana na razie gra w 10.

24'

Trwa opatrywanie zawodnika gospodarzy.

23'

Kita ostro fauluje rywala i ogląda za to żółty kartonik.

22'

Dośrodkowanie w pole karne nie przyniosło efektu, Knut zacznie od bramki.

21'

Rzut wolny dla Widzewa.

20'

Elana próbowała akcji prawą stroną, ostatecznie Mąka zagrywa głową do Pawłowskiego i Widzew odzyskuje piłkę.

20'

Tanżyna dobrze blokuje Kozłowskiego, aut dla Elany.

19'

Teraz zbyt głęboko zagrał Kosakiewicz, Robak nie utrzymał piłki, która wychodzi za linię końcową. Knut zacznie z "piątki".

18'

Mąka dobrze dograł na 11. metr, ale jego koledzy weszli za głęboko w pole karne.

17'

Kordas płasko w pole karne, obrońcy wybijają piłkę.

17'

Zieleniecki zagrywa górną piłkę na lewe skrzydło, ale robi to zbyt mocno. Aut dla Elany.

16'

Dośrodkowanie Kosakiewicza nie dociera do żadnego z kolegów, choć Gutowski bardzo starał się je dogonić.

15'

Lewy obrońca Widzewa podniósł się o własnych siłach, gra wznowiona.

14'

Kordas zderzył się z Kozłowskim i leży na boisku.

14'

Gospodarze bardzo zagęścili strefę przed swoją bramką, trudno się przebić łodzianom.

13'

Groźnie pod bramką Widzewa, Tanżyna w ostatniej chwili blokuje Kościelniaka!

12'

Strata Gutowskiego, płaskie dośrodkowanie w pole karne, ale Zieleniecki spokojnie wybija piłkę.

12'

Robak walczył pod linią końcową, ale obrońcy okazali się lepsi.

11'

Mocne dośrodkowanie Kordasa, które przerodziło się w strzał. Knut łapie bez problemu.

10'

Mąka próbował dośrodkować, ale przeniósł piłkę wysoko ponad bramką.

9'

Mąka przedzierał się prawą stroną, ale wszystko kończy się autem dla Elany.

8'

Mocniejszy pressing Widzewa, Knut wybija do przodu. łodzianie i tak przejmą piłkę, ponieważ sędzia odgwizduje spalonego.

7'

Dośrodkowanie w pole karne, Tanżyna wybija głową. Piłka dla Widzewa, bo rywal przejął piłkę pomagając sobie ręką.

6'

Robak ostro fauluje Kryszaka, sędzia wziął na bok kapitana łodzian, ale nie dał mu jeszcze kartki.

6'

Teraz Kordas nabija Andrzejewskiego, aut dla Widzewa.

5'

Dobry wślizg Tanżyny, akcja gospodarzy przerwana.

5'

Aut dla Widzewa, Gutowski jednak zablokowany.

4'

Widzew teraz dłużej utrzymuje się przy piłce i konstruuje atak pozycyjny.

3'

Faul Tanżyny blisko linii środkowej.

2'

Dośrodkowanie w pole karne Widzewa, na szczęście piłka ląduje poza linią końcową po główce jednego z zawodników Elany.

2'

Zieleniecki przerywa akcję gospodarzy, piłka leci na aut.

1'

Pierwsza akcja Elany, sędzia odgwizduje pozycję spaloną.

1'

Zaczeli! Gospodarze w żółto-niebieskich strojach, Widzew tradycyjnie na czerwono.

12:58

Piłkarze wychodzą na boisko, niedługo zaczynamy mecz!

12:55

Jako że kibice klubów, które zagrają dzisiaj przeciwko sobie są zaprzyjaźnieni, spodziewany jest komplet widzów i dobra zabawa na trybunach. Liczymy na to, że na piłkarze nie zawiodą swoich fanów i stworzą dobre widowisko.

12:50

Do początku meczu zostało ok. 10 minut! Łodzianie po ostatnim, trudnym tygodniu, mieli sporo czasu na odpoczynek. Miejmy nadzieję, że dzięki temu będą dzisiaj w odpowiedniej formie fizycznej aby wygrać to spotkanie.

12:43

Trener Marcin Kaczmarek nie zdecydował się na żadną zmianę w wyjściowym składzie w porównaniu do poprzedniego spotkania, całą kadrę na to spotkanie znajdą państwo jak zwykle pod wynikiem. NIedługo pojawi się tam także sład gospodarzy na to spotkanie!

12:38

Po sobotnich spotkaniach II ligi Widzew spadł na 3. lokatę. Aby wrócić na szczyt tabeli, musi dzisiaj pokonać Elanę, która zajmuje 13. pozycję.

12:33

Witamy w naszej Relacji Live z meczu Elana Toruń - Widzew Łódź! Za niespełna pół godziny łodzianie rozpoczną swoje dwunaste spotkanie w ligowych rozgrywkach.