GKS 1962 Jastrzębie - Widzew Łódź (NA ŻYWO/LIVE 25.09)

GKS 1962 Jastrzębie - Widzew Łódź (NA ŻYWO/LIVE 25.09) - Zdjęcie główne

Sport Spotkanie w ramach 5. kolejki Fortuna 1 Ligi pomiędzy GKS-em 1962 Jastrzębie,a Widzewem Łódź. Pierwszy gwizdek arbitra zabrzmi o godzinie 17.40. Zapraszamy na RELACJĘ NA ŻYWO!

To już wszystko na dzisiaj. Życzymy udanego, piątkowego wieczoru!

Widzew zasłużenie zwyciężył z ekipą, która w tym sezonie nie zdobyła jeszcze ani jednego punktu. Łodzianie powinni wygrać dużo wyżej, ale zawiodła ich skuteczność przed bramką GKS-u. Najważniejsze jest jednak to, że podopieczni trenera Dobiego zgarnęli dzisiaj upragnione trzy punkty.

90+3’

Koniec meczu.

90+2’

Kolejna zmiana w ekipie gospodarzy. Z murawy zszedł Zejdler, a pojawił się na niej Karmański.

90+1’

Dobra akcja widzewiaków, ale Ameyaw przegrał pojedynek biegowy ze stoperem przeciwnika.

89’

Zmiana w Widzewie. Na murawie melduje się Rudol, a opuścił ją Michalski.

89’

Żółta kartka dla Kulawiaka za faul na Mące.

88’

Łodzianie już chyba odliczają do końcowego gwizdka, a zreszta gracze GKS-u również :)

86’

Dośrodkowanie w wykonaniu Kosakiewicza, ale prawy obrońca nie przyłożył się do tego zagrania i piłka opuściła plac gry.

84’

Kibice Widzewa coraz mocniej domagają się drugiej bramki dla swojego zespołu, a piłkarze robią co mogą!

83’

Zmiana w ekipie z Jastrzębia. Skorecki zszedł z placu gry, a pojawił sie na nim Łaski.

81’

Podwojna zmiana w ekipie gości. Ameyaw zmienia Kuna, a Poczobut zmęczonego Możdżenia.

80’

Do końca meczu pozostało 10 minut. Miejmy nadzieję, że Czerowno-Biało-Czerwoni zdołają w tym czasie zadać decydujący cios.

79’

Żółta kartka został ukarany jeden z członków sztabu szkoleniowego gospodarzy za nieodpowiednie odzywki do arbitrów.

78’

Łodzianie częściej utrzymują się przy piłce od rywali, ale momentami GKS zaczyna coraz wyraźniej dochodzić do głosu.

76’

Podwójna zmiana w Widzewie. Mąka pojawia się w miejsce Fundambu, a Czubak zmienia Robaka.

74’

Fundambu zagrał do przodu, ale żaden z jego kolegów nawet nie ruszył do tej piłki. Gdzie był w tej sytuacji Robak?

72’

Arbiter używa dzisiaj bardzo rzadko gwizdka. Wydaje się, że w conajmniej trzech sytuacjach w przeciągu ostatnich minut powinien gwizdnąć na korzyść łodzian.

71’

Czterokrotny mistrz Polski szybko odzyskał futbolówkę i znów stara się zagrozić rywalom.

69’

Łodzianie nie zrozumieli się podczas rozegrania przed polem karnym gospodarzy i zaliczyli niepotrzebna stratę.

68’

Robak przegrał walkę bark w bark z Bondarenko.

66’

Rzut wolny dla GKS-u, ale etatowy wykonawca Feruga zagrał bardzo niedokładnie.

65’

Michalski walczyk do końca o piłkę przy końcowej linii, ale ostatecznie nie zdołał jej zatrzymać w boisku.

64’

Widzew w natarciu. Łodzianie cały czas atakują i są coraz bliżsi zdobycia drugiej bramki. Do pełni szczęścia wciąż jednak brakuje celnego uderzenia.

63’

Żółta kartka dla Ferugi za agresywne wejście w nogi Muchy. Widzewiacy będą mieli okazje na wrzutkę w pole karne.

62’

Mocne zagranie do Możdzenia i pomocnik Widzewa nie zdołał opanować futbolówki.

60’

Kun faulowany na połowie rywala. Rzut wolny dla Widzewa, ale odległość do bramki jest spora.

60’

Kontratak gospodarzy zakończony niecelnym strzałem.

58’

Mucha ostro faulowany przez Skoreckiego. Skrzydłowy z Jastrzębia ogląda za to przewinienie żółtą kartkę.

57’

Łodzianie w natarciu, ale wciąż brakuje w ich poczynaniach dobrego wykończenia akcji.

56’

Kibice Widzewa bawią się w najlepsze prowadząc żywiołowy doping na wszystkie cztery trybuny.

55’

Kosakiewicz faulował rywala w walce o piłkę, ale obyło się bez kary indywidualnej.

54’

Podwojna zmiana w GKS-ie. Na murawę weszli Jaroch i Apolinarski.

53’

Feruga wrzucił futbolówkę w pole karne, ale było to zagranie niecelne.

51’

Kolejna dobra sytuacja dla widzewiaków, ale Fundambu po podaniu Michalskiego uderzył zbyt lekko i Drazik spokojnie złapał piłkę.

49’

Dobra akcja łodzian, ale strzał Możdżenia z pierwszej piłki został zablokowany.

48’

Feruga próbował wkręcić futbolówkę, ale jego uderzenie było minimalnie niecelne.

47’

Rzut wolny dla gospodarzy po faulu Nowaka na prawym boku defensywy.

46’

Druga połowa rozpoczęta.

Widzewiacy zdecydowanie dominowali w pierwszej połowie i to oni zasłużenie prowadzą. Trzeba jednak przyznać, ze goście powinni prowadzić już minimum dwiema bramkami.

45’

Koniec pierwszej części gry.

44'

Rzut wolny dla gospodarzy na lewej flance.

43'

Mucha zagrywa ręką na połowie GKS-u, ale wydaje się, że zrobił to zdecydowanie przypadkowo. No coż, sędzia był innego zdania.

42'

Spalony jednego z widzewiaków i Drazik wznawia grę dalekim wykopem.

41'

Mucha wpadł w pole karne, zagrał do Robaka, ale w ostatniej chwili kapitana Widzewa zdołał uprzedzić Bondarenko i wybić na rzut rożny!

39'

Dobra akcja widzewiaków, ale zabrakło dokładnego ostatniego podania i mamy stratę futbolówki.

38'

Podopieczni trenera Dobiego spokojnie konstruują kolejny atak, gospodarze są jednak ciasno ustawieni i nie zostawiają zbyt wiele miejsca łgościom.

36'

Sytuacyjne uderzenie z pierwszej piłki w wykonaniu Możdżenia i łodzianie w końcu wychodzą na prowadzenie!

35'

GOOOOL! 1:0 dla Widzewa!

34'

Znów kiepskie zachowanie w wykonaniu Fundambu, który próbował wyłożyć piłkę Robakowi jak na tacy, ale po przecięciu tego zagrania przez rywala, będzie tylko korner.

33'

Strzał Michalskiego zza pola karnego, ale była to próba mocno niecelna.

32'

Swój doping właśnie rozpoczęli kobice GKS-u, którzy pojawili się dzisiaj w sektorze gości.

30'

Ależ teraz znakomitą sytuację zmarnował Fundambu! Kongijczyk dostał dopieszczone podanie na głowę, ale uderzył wprost w Drazika!

29'

Widzewiacy w końcu przechwycili futbolówkę i szykuja ofensywną akcję.

28'

Łodzianie mocno pressowali przez chwilę rywali, ale wciąż to oni są w posiadaniu piłki.

27'

Groźna akcja graczy z Jastrzębia, ale Mleczko zdołał odebrać piłę Aliemu.

26'

GKS przeniósł się na połowę Widzewa, ale po chwili gospodarze dzisiejszych zawodów stracili futbolówkę.

24'

Mleczko wznawia grę dalekim wybiciem od własnej bramki.

23'

Kąśliwe, ale płaskie uderzenie w wykonaniu Ferugi, ale golkiper Widzewa spokojnie złapał futbolówkę.

22'

Kun faulował rywala i teraz to gospodarze będą mieli dobrą okazję. Rywale szykują się do dośrodkowania w pole karne.

21'

Świetna okazja dla gości, ale Możdżeń uderzył wprost w bramkarza! Były gracz m.in. Lecha Poznań ewidentnie musi popracować nad wykańczaniem akcji...

20'

Robak złapany na pozycji spalonej, a szkoda bo była znakomita sytuacja na otworzenie wyniku.

20'

Jedyne zagrożenie przed polem karnym rywali tworzy tak naprawdę tylko Fundambu.

19'

Widzewiacy kontruują kolejną akcję ofensywną, ale wygląda na to, że jak dotąd nie mają większego pomysłu aby zaskoczyć GKS.

17'

Groźny strzał Michalskiego zdołał zablokować stoper z Jastrzębia. Dobra próba!

16'

Nad obiektem przy al. Piłsudskiego przechodzi właśnie istna ulewa, ale piłkarze się nie przejmują i robią swoje :)

15'

Podopieczni trenera Dobiego spokojnie rozgrywają futbolówkę na własnej połowie.

14'

Strzał jednego z rywali zdołał obronić Mleczko.

13'

Jeden z widzewiaków faulował rywala i będzie rzut wolny z podobnej odległości co wcześniej.

13'

Rzut wolny dla graczy trenera Ściebury. Będzie dobra okazja na wrzutkę w pole karne łodzian.

12'

Bondarenko wygrał pojedynek główkowy, ale uderzył mocno niecelnie.

12'

Tanżyna zagrywa bardzo niedokładnie głową do Mleczki i mamy korner z niczego dla gospodarzy.

11'

Golkiper GKS-u za chwilę wznowi grę dalekim wykopem po tym jak Fundambu nie zdołał ograć rywala i stracił piłkę.

10'

Dobra próba przyjęcia piłki przez Michalskiego na prawym skrzydle, który chciał przyśpieszyć akcję, ale niestety po chwili stracił futbolówkę.

9'

Bondarenko zdołał wyekspediować futbolówkę poza pole karne.

8'

Rzut rożny dla Czerwono-Biało-Czerwonych po akcji na prawej flance.

8'

Fundambu zderzył się głową w polu karnym z jednym ze stoperów, ale arbiter nie użył gwizdka.

7'

Ekipa z Jastrzębia w posiadaniu futbolówki, ale widzewiacy grają czujnie w obronie i umiejętnie przerywają akcje rywali.

6'

Rzut wolny dla gospodarzy po faulu Możdżenia w środku pola.

5'

Rumin złapany na pozycji spalonej po podaniu od Aliego.

4'

Łodzianie starają się od pierwszych minut zdobyć przewagę nad rywalami. Łodzianie przeprowadzają szybkie i groźne akcje.

2'

Znakomita sytuacja dla podopiecznych trenera Dobiego, ale uderzenie z dystansu Fundambu zdołał obronić Drazik!

1'

Widzew zagra dzisiaj w tradycyjnych czerwonych trykotach, a GKS zagra w czarnych strojach z żółtymi znaczeniami.

1'

Spotkanie rozpoczęte.

Za pięć minut pierwszy gwizdek arbitra. Tymczasem zachęcamy do zapoznania się z zapowiedzią tego meczu. Aby przejśc do artykułu kliknij TUTAJ.

Co ciekawe, Estończyk nie znalazł się nawet na ławce rezerowych, co może sugerować, że jest już bardzo bliski opuszczenia szeregów czterokrotnego mistrza Polski.

W panelu ze składami za chwilę pojawią się obie jedenastki. W pierwszym składzie łodzian tylko jedna zmiana w porównania do pojedynku ze Stomilem Olsztyn. W miejsce Ojamy pojawi się na murawie od początku Kun.

Witamy prosto z obiektu przy al. Piłsudskiego 138. Dzisiaj wyjątkowo, to Widzew wystąpi w roli gościa, a GKS 1962 będzie pełnił funkcję gospodarza dzisiejszych zawodów.