Grot Budowlani Łódź podejmowali drużynę z Tarnowa. Zobacz zdjęcia kibiców [galeria]

Sport To było bardzo emocjonujące spotkanie. Siatkarki Grot Budowlanych Łódź podejmowały w Sport Arenie w Łodzi Roleski Grupę Azoty Tarnów. Doping podczas tego spotkania był niesamowity. Zresztą sami zobaczcie.

Siatkarki Grot Budowlanych Łódź mierzyły się dzisiaj w Sport Arenie z ostatnim w tabeli Roleski Grupa Azoty Tarnów.

Grot Budowlani Łódź kontra Roleski Grupa Azoty Tarnów

Pierwsza partia zaczęła się lepiej dla Budowlanych. Za sprawą punktowego bloku Marty Pol prowadziły 4:0. Po udanym ataku Aleksandry Kazały łodzianki prowadziły 11:4. Ta sama zawodniczka zakończyła także tego bardzo jednostronnego seta. Budowlane wygrały aż 25:12.

Kolejna odsłona tego meczu także należała do łodzianek. Melis Durul postawiła skuteczny blok przy ataku Marcyniuk, dzięki czemu jej drużyna prowadziła już 6:1. Ta część zakończyła się zwycięstwem łodzianek 25:22.

Początek seta numer trzy należał nieoczekiwanie do Roleski Grupa Azoty Tarnów. Dzięki skutecznej akcji w ataku Świstek, tarnowianki prowadziły 9:6. Budowlane szybko jednak odrobił straty. Końcówka ponownie należała jednak do zespołu z Tarnowa, który wygrał 25:23.

W czwartym secie po błędzie przy zagrywce Julii Kąkol, Budowlane przegrywały 11:14. Łodzianki dźwignęły się jednak i dobrą wystawę Łazowskiej skończyła Kąkol, dając swojej drużynie prowadzenie 19:16. W końcówce niebiesko-biało-czerwone uspokoiły sytuację i wygrały 25:20.

Kolejne emocje we wtorek 28 marca podczas siatkarskich derbów Łodzi.

MVP - Melis Durul (23 punkty)

Roleski Grupa Azoty Tarnów – Grot Budowlani Łódź 1:3 (12:25, 22:25, 25:23, 25:20)

Roleski Grupa Azoty: Świstek, Szumera, Ponikowska, Mazenko, Marcyniuk, Szczepańska, Żurawska, Rybak, Pawłowska

Grot Budowlani: Polak, Pol, Kukulska, Kazała, Durul, Sobolska-Tarasova, Łysiak, Łazowska, Lisiak, Kąkol

Relacja na podstawie artykułu z Łódzkiego Sportu.