Grot Budowlani z kolejnym zwycięstwem! Łodzianki demolują zespół z Piły

Grot Budowlani z kolejnym zwycięstwem! Łodzianki demolują zespół z Piły - Zdjęcie główne

Sport Siatkarki prowadzone przez trenera Krzyształowicza zanotowały trzecią wygraną z rzędu pokonując w Sport Arenie zespół Enea PTPS Piła. Tym samym łodzianki zanotowały kolejny skok w ligowej tabeli i zademonstrowały swój pokaz siły przed derbami Łodzi.

Grot Budowlane pokonały dzisiaj bez najmniejszych problemów zawodniczki Jacka Pasińskiego. Łodzianki rozprawiły się z pilankami w trzech bardzo szybkich setach. Całe spotkanie trwało zaledwie 63 minuty.

Pierwszą partię podopieczne Błażeja Krzyształowicza wygrały 25:12 przeważając w zasadzie od samego początku. Pilanki trzymały się blisko gospodyń tylko do stanu 2:2. Później łodzianki zdobyły sześć punktów z rzędu i od tamtego czasu systematycznie powiększały swoje prowadzenie.

Druga partia piątkowego meczu w Sport Arenie w zasadzie nie ma historii. Grot Budowlani zdemolowali po raz kolejny swoje przeciwniczki wygrywając tym razem aż 25:10.

Trzecia odsłona spotkania wydawała się już tylko potwierdzeniem świetnej dyspozycji zawodniczek z betką na piersi. Tak też było. Gospodynie wygrały 25:15 w całym meczu triumfując pewnie 3:0. Dominacja łódzkiego zespołu nawet przez minutę nie podlegała dyskusji.

Błażej Krzyształowicz z pewnością musi być zadowolony z postawy swoich siatkarek, które już w poniedziałek czeka zdecydowanie trudniejsze starcie, bowiem Grot Budowlani Łódź zmierzą się w derbowym pojedynku z ŁKS-em Commercecon.

MVP: Veronica Jones-Perry

Grot Budowlani Łódź - Enea PTPS Piła 3:0 (25:12, 25:10, 25:15)