GRYF WEJHEROWO – WIDZEW ŁÓDŹ (NA ŻYWO 27.07.2019)

Opublikowano: sob, 27 lip 2019 17:26

GRYF WEJHEROWO – WIDZEW ŁÓDŹ (NA ŻYWO 27.07.2019) - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Sport Relacja na żywo z meczu 1. kolejki II ligi Gryf Wejherowo – Widzew Łódź (27.07.2019) na TuŁódź.pl

17:45

Witamy w naszej relacji na żywo z meczu Gryf Wejherowo - Widzew Łódź! Już za niespełna kwadrans Widzewiacy zainaugrują rozgrywki II ligi w sezonie 2019/2020!

17:50

Zawodnicy obu drużyn zeszli już z rozgrzewki, ale do meczu pozostała jeszcze chwila, więc zapraszamy do przeczytania naszej zapowiedzi dzisiejszego spotkania, którą znajdą państwo TUTAJ.

17:57

Piłkarze obu zespołów już są na boisku, za chwilę zaczynamy!

1'

Zaczęli gospodarze!

1'

Faul na Wolsztyńskim w środku pola.

2'

Gryf miał okazję do kontry, lecz nie zdołał zawiązać dobrego ataku.

2'

Rzut wolny dla Widzewa, może być dobra okazja do zdobycia bramki!

3'

Wolsztyński uderza, piłka odbija się od muru i będzie jeszcze rzut rożny!

3'

Dobre dośrodkowanie Mąki, niestety nikt nie przeciął lotu piłki. Po chwili kolejna wrzutka również nie przyniosła efektu.

5'

Widzew większość czasu spędza na połowie Gryfa.

7'

Poczobut uderza z woleja, ale strzał poleciał wprost w Lelenia który broni bez problemu.

8'

Dobra akcja Wolsztyńskiego i Mąki, niestety ten drugi stracił piłkę w polu karnym Gryfa.

10'

Dłuugie rozgrywanie przez drużynę gości, Gryf mocno cofnięty zamyka możliwości rozegrania.

11'

Pięczek uderza z dystansu, niestety niecelnie.

13'

Faul Poczobuta w środku boiska.

14'

Dobra akcja Gryfa, obrońcy Widzewa ostatecznie radzą sobie z tą sytuacją.

15'

Odpowiedź Widzewa, niestety dośrodkowanie Mąki nie znajduje adresata.

15'

Robak faulowany pod polem karnym Gryfa. Będzie kolejna okazja dla łodzian!

16'

Kąśliwe uderzenie Mąki, ale Leleń nie daje się zaskoczyć!

17'

Kolejna akcja Gryfa prawą stroną, jednak znów Widzew dobrze w obronie.

18'

Wrzutka Mąki, piłkę przejmuje Radwański i przewraca się w polu karnym, ale gwizdek sędziego milczy!

19'

Zamieszanie na skraju pola karnego gospodarzy, wszystko kończy się jednak rzutem wolnym dla Gryfa.

20'

Daleka piłka do Majewskiego, Pięczek wyjaśnia na aut.

21'

Niecelne podanie Radwańskiego, piłka dla gospodarzy.

22'

Celny strzał na bramkę Wolańskiego! Na szczęście golkiper Widzewa bez problemu łapie.

23'

Sędzia przerywa grę, Goerke przez chwilę nie podnosił się z boiska, ale wszystko jest już w porządku.

24'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Widzewa, ostatecznie jednak piłka ląduje w rękach Wolańskiego.

25'

Sytuacyjna okazja dla Robaka, niestety obrońca zdołał jeszcze wybić piłkę na rzut rożny!

25'

Ależ niewiele brakowało! Mąka dośrodkował, Robak uderzył głową, niestety obok bramki Lelenia!

26'

Ameyaw dogrywa w pole karne spod linii końcowej, jednak żaden z jego kolegów nie miał szans dojść do piłki.

27'

Wolsztyński miał piłkę w polu karnym, wycofał na 16. metr, ale nikt nie zdołał tego zamknąć.

28'

Przerwa w grze, sędzia decyduje się na to ze względu na dym unoszący się nad boiskiem po odpaleniu rac przez kibiców gospodarzy.

30'

Wracamy do gry, Widzew przy piłce.

31'

Faul na Poczobucie blisko pola karnego gości.

32'

Dzisiejsze spotkanie toczy się w dość leniwym tempie. Widzew stara się atakować, ale Gryf bardzo dobrze ustawia się w obronie.

33'

Kontra Widzewa, Robak jednak niecelnie zagrywa i piłka ląduje na aucie.

33'

Dobra akcja łodzian, Wolsztyński prostopadle do Robaka, doświadczony napastnik stara się jeszcze wycofać ale dogrywa niecelnie!

35'

Radwański próbował miękko dośrodkować, ale zagrał zbyt mocno i piłkę łapie Leleń.

36'

Strata Pięczka, której gospodarze nie wykorzystują. Piłka wraca do Widzewa.

37'

Faul na Poczobucie, kolejna akcja Gryfa spełzła na niczym.

38'

Odważny strzał z dystansu Hebla, ale piłka mija bramkę Wolańskiego.

38'

Wolsztyński pada w polu karnym po interwencji obrońcy, sędzia jednak nie odgwizduje przewinienia!

39'

Rzut wolny dla Widzewa, dobra pozycja do dośrodkowania w pole karne Gryfa!

40'

Dobre dośrodkowanie Mąki, Tanżyna nie zdołał jednak dobrze uderzyć na bramkę bronioną przez Lelenia.

42'

Goerke próbował uderzać z woleja, ale fatalnie się pomylił.

42'

Kontra Widzewa zaprzepaszczona przez Radwańskiego. Szybka odpowiedź Gryfa, lecz również łódzianie radzą sobie w obronie.

44'

Zbliżamy się do końca pierwszej połowy, wynik jednak nie ulega zmianie.

45'

Szybka akcja Robaka z Ameyaw, niestety młody pomocnik nie zdołał oddać skutecznego strzału!

45 + 1'

Sędzia doliczył 3 minuty.

45 + 1'

Prusinowski ukarany żółtą kartką za faul na Pięczku.

45 + 2'

Rzut rożny Widzewa zmarnowany przez Mąkę.

45 + 3'

Mąka dobrze wypatrzył Turzynieckiego, który niestety nie zdołał przyjąć piłki.

45 + 3'

Koniec pierwszej połowy!

PRZERWA

Widzew jest w tym meczu stroną zdecydowanie dominującą, niestety niewiele z tego wynika, ponieważ gospodarze dobrze ustawiają się w obronie i nie popełniają błędów.

PRZERWA

Najlepszą okazję do zdobycia bramki miał Marcin Robak, który po dośrodkowaniu Daniela Mąki uderzał na bramkę Gryfa. Niestety, napastnik Widzewa nieznacznie pomylił się i piłka poszybowała obok słupka.

PRZERWA

PIłkarze Widzewa wrócili już na murawę, czekamy na gospodarzy i za chwilę wracamy do gry!

46'

Gramy!

46'

GOL! Widzew traci bramkę!

47'

Tragiczny początek Widzewa, Radwański stracił piłkę, ta została szybko zagrana do Hebla, który pokonuje Wolańskiego

48'

Oba zespoły wyszły na drugą połowę bez zmian.

48'

Gryf znów miał dobrą okazję, łodzianie źle weszli w drugą połowę.

49'

Robak dostał dobrą piłkę od Pięczka, próbował zagrać ją jeszcze do środka, ale obrońcy wybijają na rzut rożny.

49'

Dośrodkowanie Mąki niecelne.

51'

Tuczyniecki niecelnie w pole karne. Piłka w rękach Lelenia.

51'

Dobra akcja Ameyaw - Wolsztyński zakończona strzałem tego drugiego! Będzie jeszcze rzut rożny.

52'

Mąka dośrodkowuje wprost w ręce Lelenia.

53'

Zamieszanie w polu karnym Gryfa, obrońcy jednak zdołali wybić piłkę! Widzew naciska, ale brakuje klarownych sytuacji.

54'

Pięczek dobrze zastawia się i pozwala piłce opuścić boisko. Wolański od bramki.

55'

Dobra okazja Widzewa! Niestety Poczobut niecelnie uderzył z 4 metra, wydaje się że Widzewiacy sami sobie przeszkodzili w tej akcji bo blisko był również Wolsztyński.

56'

Dośrodkowanie Mąki z rzutu rożnego znów niecelne.

57'

Kolejny korner dla Widzewa.

57'

Dośrodkowanie Radwańskiego, Wolsztyński próbuje uderzać głową, ale napastnik gości był na spalonym.

58'

Łatwa strata Gryfa, Widzew przy piłce.

59'

Dobre zagranie Ameyaw do Daniela Mąki, niestety ten nie zdołał sięgnąć piłki.

60'

Goście z Łodzi wciąż biją głową w mur. Do końca zostało jeszcze pół godziny, ale z taką grą trudno będzie o wyrównanie i zwycięstwo.

61'

Ameyaw dostał dobre podanie w pole karne, ale źle przyjął. Szkoda.

61'

Zmiana w Gryfie, Szewczyk zmienia Kolusa.

62'

Zmiana również w Widzewie, Kita wchodzi za Mąkę.

62'

Kita już w pierwszej akcji miał szansę na zdobycie bramki, niestety uderzył zbyt słabo!

63'

Kolejna zmiana w Gryfie, Majewski schodzi, wchodzi Czychowski.

64'

Błąd Lelenia, Widzew ma 9 rzut rożny.

64'

Radwański dośrodkowuje, Robak uderza, ale Leleń broni bez problemu!

65'

Czychowski bardzo groźnie z dystansu, Wolański na szczęście broni.

66'

Wrzutka Radwańskiego w pole karne, znów uderza Robak, ale tym razem ponad bramką.

66'

Czychowski fauluje Rudola i ogląda żółtą kartkę, ale raczej za dyskusje niż za przewinienie.

67'

Aut dla Widzewa blisko pola karnego Gryfa.

68'

Ameyaw z Pięczkiem walczyli o piłkę w narożniku i wywalczyli rzut wolny.

68'

Głębokie dośrodkowanie Radwańskiego, piłka znów ląduje w rękach Lelenia.

69'

Zmiana w Widzewie, Gutowski zmienia Ameyaw.

70'

Rzut rożny Widzewa zmarnowany przez Gutowskiego.

71'

Widzew naciska, ale wciąż brakuje klarownej sytuacji bramkowej.

72'

Wolsztyński dostał świetną piłkę w polu karnym, ale niewiedzieć czemu zwlekał z uderzeniem i stracił futbolówkę!

74'

Gutowski nabija Biedrzyckiego i będzie (a jakże) rzut rożny.

75'

Dobry strzał Turzynieckiego zablokowany przez obrońcę.

76'

Radwański z dystansu, ale fatalnie uderza.

76'

Zmiana w Widzewie, Mandiangu zastępuje Wolsztyńskiego.

77'

Bardzo głębokie dośrodkowanie Pięczka i Leleń wyłapuje futbolówkę.

78'

Zmiana w Gryfie, strzelec bramki Hebel schodzi, wchodzi Wojcinowicz.

79'

Leleń ponownie dobrze wyłapuje dośrodkowanie gości.

80'

Sędzia wstrzymuje grę, Leleń ma problemy ze zdrowiem.

82'

Gra już wznowiona, ale toczy się ona w środku pola, niewiele się dzieje.

83'

Tanżyna fauluje Chychowskiego. Okazja gospodarzy do dośrodkowania.

84'

Rzut karny dla Widzewa!!!

85'

GOOOOOOL! ROBAK TRAFIA DO BRAMKI!

86'

Widzewiakom zostało około 5 minut na wyjście na prowadzenie. Dadzą radę?

86'

Gryf w akcji ofensywnej, ale uderzenie jednego z gospodarzy leci wysoko nad bramką.

87'

GOOOOOOOOL GOL GOL!!! KITA TRAFIA!

87'

Świetna akcja Mandiangu, który urwya się lewą stroną, zagrywa przed bramkę, a tam Kita dopełnia fomralności! Brawo Widzew!

88'

Zagranie w stronę bramki Wolańskiego, ale bardzo niecelne. Golkiper łodzian zacznie od bramki.

89'

Kolejna akcja Widzewa, Leleń jednak łapie piłkę.

90'

Zmiana w Gryfie, Pek wchodzi za Prusinowskiego.

90'

Dobry strzał Gutowskiego, Leleń z problemami!

90 + 1'

Dobre zagranie do Kity, napastnik łodzian niestety na spalonym.

90 + 2'

Sędzia doliczył aż 5 minut.

90 + 2'

Kita świetnie utrzymuje się przy piłce i zostaje sfaulowany.

90 + 2'

Dobre dogranie Mandiangu, Kita uderza przewrotką, ale trafia w słupek! Niesamowite!

90 + 3'

Koprowski fauluje Poczobuta i ogląda żółtą kartkę.

90 + 4'

Poczobut dobrze walczy w obronie, a Mandiangu ogląda żółtą kartkę za odkopnięcie piłki i utrudnienie wznowienia gry.

90 + 5'

Złe zagranie do Nowickiego, aut dla Widzewa.

90 + 6'

Jeszcze gramy, aut dla Gryfa.

90 + 6'

KONIEC! WIDZEW WYGRYWA Z GRYFEM NA INAUGURACJĘ II LIGI!

PO MECZU

Przemysław Kita bohaterem Widzewa! po jego wejściu na bramkę łodzianie odwrócili losy meczu. Najpierw został on sfaulowany w polu karnym, a jedenastkę pewnie na bramkę zamienił Robak, później Kita sam został egzekutorem po świetnym dograniu przez Mandiangu.

PO MECZU

Widzew długimi momentami tego spotkania bardzo się męczył i przez szkolny błąd mógł pozbawić się szansy na punkty. Na szczęście dzięki zaangażowaniu i zawziętości łodzianie odwrócili losy meczu i wywożą z Wejherowa trzy punkty.