Reklama

Reklama

Koronawirus górą w Łodzi. Bieg Ulicą Piotrkowską ponownie przełożony [komunikat]

Opublikowano: pt, 12 mar 2021 18:01
Autor:

Koronawirus górą w Łodzi. Bieg Ulicą Piotrkowską ponownie przełożony [komunikat] - Zdjęcie główne

Bieg Ulicą Piotrkowską Rossmann Run przełożony. Znamy nowa datę imprezy (fot. UMŁ)

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport Łódzki Bieg Ulicą Piotrkowską Rossmann Run ponownie został przełożony. Ze względu na pandemię organizatorzy musieli po raz kolejny zmienić termin 18. Biegu Ulicą Piotrkowską Rossmann Run. Nowa, oficjalna data najbliższej edycji Biegu to 18 września 2021 roku.

Bieg Ulicą Piotrkowską Rossmann Run przełożony. Organizatorzy imprezy wydali specjalny komunikat

Poniżej publikujemy komunikat organizatorów Biegu Ulicą Piotrkowską Rossmann Run dotyczący nowej daty imprezy.

Drodzy Biegacze,

w związku z panującą pandemią, zmuszeni jesteśmy ponownie przełożyć 18. Bieg Ulicą Piotrkowską Rossmann Run na 18 września 2021 roku.

Jako organizatorzy jednego z największych biegów na 10 km w Polsce, głęboko wierzyliśmy, że uda się przeprowadzić zawody wiosną tego roku.

!reklama!

Mamy nadzieję, że pomimo kolejnej zmiany daty naszej imprezy zostaniecie z nami i apelujemy abyście jeśli to możliwe, nie wycofywali dokonanych już opłat startowych, my oczywiście automatycznie przeniesiemy je na jesienne zawody.

Razem tworzymy historię tego wydarzenia, każdy z Was jest jej częścią dlatego pokażmy solidarność naszej biegowej rodziny. O szczegółowym programie zawodów będziemy informowali w kolejnych tygodniach.

Dla tych, którzy z różnych przyczyn nie będą mogli wystartować w jesiennych zawodach, bądź potrzebują czasu na podjęcie ostatecznej decyzji, dajemy możliwość rezygnacji i zwrotu wpisowego. Swoją absencję należy zgłaszać w dniach  od 15.03. 2021 r. do 30.03.2021 r., do godz. 24:00 na adres e-mail: [email protected]

W zgłoszeniu należy podać jedynie imię i nazwisko oraz miejscowość. Opłata zostanie zwrócona w ciągu 14 dni od dnia wysłania oświadczenia Zawodnika o rezygnacji z udziału w biegu. Wnioski o zwrot opłaty startowej wysłane po 30 marca 2021 r. nie będą rozpatrywane.

Osoby, bądź firmy, organizacje pożytku publicznego, które dokonały opłaty startowej bezpośrednio na konto Organizatora, mogą ubiegać się o zwrot także drogą mailową. W tym przypadku wystarczy podać w treści maila nazwę organizacji, firmy, kwotę do zwrotu oraz numer konta. Wraz z potwierdzeniem przelewu na Państwa konto trafi wówczas faktura korygująca, jeśli wcześniej wystawiliśmy fakturę zaliczkową.

Informujemy, że zapisy na 18. Bieg Ulicą Piotrkowską Rossmann Run ruszą ponownie 15 marca. Po wznowieniu zapisów, pierwsza kwota wpisowego wyniesie 60 zł.  

Bardzo prosimy o zapoznanie się z nowym regulaminem imprezy. Osoby, które nie wystąpią o zwrot opłaty startowej do 30 marca, automatycznie wyrażają zgodę na przeniesienie tejże opłaty startowej za udział w Biegu Ulicą Piotrkowską Rossmann Run, który odbędzie się w dniu 18.09.2021 roku i akceptują nowy regulamin.

Jednocześnie chcielibyśmy poinformować o dacie Mini Biegu Ulicą Piotrkowską Rossmann Run. Zawody dla dzieci, młodzieży i osób niepełnosprawnych odbędą się 23 maja 2021 r. 

Przypominamy, że wpisowe na Mini Bieg wynosi 10 zł. Osoby, które zapisały się w ub. roku nie wnoszą opłaty startowej. Mogą jednak dodatkowo wesprzeć Fundację JiM wykupując cegiełkę w kwocie 10 i 20 zł.

Za dodatkową opłatą będzie można nabyć specjalnie dedykowaną koszulkę startową. Koszulki będą do kupienia zarówno dla dzieci jak i dorosłych-opiekunów. Zapisy na Mini Bieg ruszą ponownie 15 marca.

Organizatorzy 18. Biegu Ulicą Piotrkowską Rossmann Run 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.