Lech II Poznań – Widzew Łódź (NA ŻYWO / LIVE) 21.09.2019)

Opublikowano: sob, 21 wrz 2019 16:03

Lech II Poznań – Widzew Łódź (NA ŻYWO / LIVE) 21.09.2019) - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Sport Lech II Poznań – Widzew Łódź, mecz 10. kolejki II ligi. Relacja z meczu Widzewa z Lechem na żywo na TuŁódź.pl!

To już wszystsko na dzisiaj, my dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne Relacje Live na naszym portalu. Do zobaczenia!

Mimo że to Widzew pierwszy stracił bramkę, to zdołał odwrócić losy spotkania i wywozi z Wronek 3 punkty! Rezerwy Lecha zostały najpierw ugodzone przez swojego wychowanka, Mateusza Możdżenia, a później indywidualną akcją popisał się Mandiangu i wyprowadził Widzew na prowadzenie, które udało dowieźć się do końca.

90 + 5'

KONIEC! WIDZEW WYGRYWA 2:1!

90 + 4'

Rzut wolny dla Lecha na ok. 40 metrze od bramki Widzewa. Bramkarz Lecha także udaje się w pole karne Widzewa.

90 + 4'

Robak próbuje z linii pola karnego, ale wszystkie strzały z dystansu lądują w rękach Szymańskiego. No prawie wszystkie.

90 + 3'

Atak Widzewa nie zakończył się strzałem.

90 + 2'

Pomocnik Widzewa po chwili jednak wstaje.

90 + 2'

Tupaj fauluje Poczobuta, który nie podnosi się z murawy.

90 + 1'

Widzew zamknięty na swojej połowie.

90 + 1'

Żółta kartka dla Kordasa, za faul na rywalu.

90'

Sędzia dolicza 4 minuty.

90'

Letniowski faulowany na środku boiska.

89'

Gutowski walczył na lewej stronie, ale piłka wychodzi na aut i rozpoczną lechici.

88'

Rzut wolny dla Lecha krótko rozegrany, ale niewiele z tego wyszło.

88'

Zmiana w Lechu, Tupaj wchodzi za Kaczmarka.

87'

Robak zagrywa daleką piłkę do Gutowskiego, ale Wojtkowiak wyprzedza widzewiaka i spokojnie zagrywa głową do Szymańskiego.

86'

Faul na Cywce blisko środka pola.

86'

Kontra Lecha, ale Makuszewski zbyt wysoko unosi nogę, piłka dla Widzewa.

85'

Mandiangu ruszył prawą stroną, przełożył na lewą nogę i płaskim strzałem dokręcił piłkę do bramki po dłuższym rogu! Brawo!

84'

GOOOOOOOL!!! MAN-DIAN-GU!

83'

Arkadiusza Kaczmarka łapią skurcze, sędzia przerywa grę i pozwala na zmianę w Widzewie - Wolsztyński zastępuje Kitę.

83'

Gutowski nawija rywala, uderza z prawej nogi, ale po rykoszecie piłkę bez problemu łapie Szymański.

82'

Przypominamy, że jeszcze za czasów Radosława Mroczkowskiego Yatsenko był testowany przez Widzewa.

81'

Zmiana w Lechu, Szymczak zostaje zastąpiony przez Yatsenkę.

80'

Widzew zakłada pressing, ale nie odebrał piłki Lechowi.

80'

Ponowna próba Kosakiewicza, ale Szymański łapie to zbyt głębokie dośrodkowanie.

79'

Dobra akcja gości, Kosakiewicz jednak zbyt mocno dośrodkowuje, Gutowski nie był w stanie uderzyć na bramkę.

79'

Kita źle przyjmuje, ale Widzew utrzymuje się przy piłce.

77'

Mandiang przegrywa pojedynek biegowy z Klupsiem, który gra od pierwszej minuty...

77'

Rozegranie na prawą stronę do Kosakiewicza, ten jednak źle przyjmuje i gospodarze zaczną od autu na swojej połowie.

76'

Widzew wychodzi spod pressingu Lecha.

75'

Kita dobrze obrócił się z piłkę, ale chwilę później obrońca wyłuskał mu futbolówkę.

74'

Chwila przerwy, Klupś i Kita leżeli na boisku, ale wracamy już do gry.

73'

Faul na Kicie, Wojtkowiak ogląda żółtą kartkę.

72'

Zmiana w Widzewie, Mandiangu zastępuje Mąkę.

72'

Dośrodkowanie gospodarzy bez historii.

71'

Strzał Makuszewskiego, rykoszet i piłka prześlizguje się po poprzeczce na rzut rożny dla Lecha!

70'

Mąka dośrodkował, Robak próbuje uderzyć przewrotką ale nie trafia w piłkę.

69'

Okazja Widzewa! Prostopadła do Kosakiewicza, ale strzał obrońcy Widzewa broni Szymański!

68'

Faul w kole środkowym, piłka dla Lecha.

68'

Makuszewski bezpośrednio z rzutu wolnego, Pawłowski piąstkuje! Brawo!

67'

Kosakiewicz fauluje rywala blisko lewej strony pola karnego i żółta kartka dla obrońcy Widzewa.

65'

Robak niecelnie do Mąki, aut dla Lecha.

64'

Wysoki pressing założony przez Widzewa opłaca się, brakuje tylko drugiej bramki dla łodzian.

63'

Świetne uderzenie Robaka z 16. metra, ale Szymański broni! Szkoda!

62'

Żółta kartka dla Niewiadomskiego za faul na Kicie.

61'

Zmiana w Lechu, Letniowski wchodzi za Marchwińskiego.

61'

Groźny strzał Makuszewskiego, ale Zieleniecki świetnie blokuje!

60'

Mąka przejmuje piłkę, zagrywa prostopadle do Robaka, ale napastnik Widzewa źle przyjmuje i futbolówka ucieka mu wprost w ręce Szymańskiego!

59'

Makuszewski dogrywał do Wojtkowiaka, ale Kordas wybija głową.

59'

Możdżeń zagral ręką na ok. 35. metrze od bramki Pawłowskiego.

58'

Kita opanował piłkę, ale zrobił to z pomocą ręki, sędzia przerywa grę.

58'

Strzał z ok. 20 metra jednego z lechitów, ale bardzo wysoko nad bramką.

57'

Robak dośrodkowuje z prawej strony, Możdżeń rzuca się i szczupakiem pakuje piłkę do siatki! Brawo!

56'

GOOOOOL!!! WIDZEW WYRÓWNUJE!

55'

Marchwiński pewnie wykonuje rzut karny.

55'

GOL! Widzew przegrywa 0:1...

54'

Rzut karny dla Lecha! Pawłowski fauluje Marchwińskiego!

53'

Dośrodkowanie Kosakiewicza wybite przez Cywkę.

53'

Krótkie rozegranie, i będzie aut dla Widzewa. Trudno powiedzieć jaki pomysł mieli Mąka z Kosakiewiczem.

52'

Mąka próbował dograć przed bramkę, ale został zablokowany i będzie tylko rzut rożny. Można było z tej akcji wyciągnąć dużo więcej!

51'

Strzał Szymczaka z dystansu, ale bez żadnego problemu łapie Pawłowski.

51'

Marchwiński fauluje Gutowskiego próbującego wyjść z kontrą z własnej połowy.

50'

Lech w ataku, Widzew na razie spokojnie czeka.

49'

Mąka ukarany żółtą kartką za dyskusje.

48'

Faul Niewiadomskiego na Mące przed polem karnym Widzewa.

46'

Po jednej zmianie w obu zespołach: w Widzewie Kordas zastąpił Pięczka, który prawdopodobnie zakończył spotkanie z urazem, a w Lechu Kryg wszedł w miejsce Modera.

46'

Zaczęła się druga połowa!

Oglądamy ciekawy, otwarty mecz we Wronkach. Po początkowej przewadze rezerw Lecha, łodzianie otrząsnęli się i zaatakowali, ale nie zdołali sforsować obrony gospodarzy. Mimo wszystko to lechici mieli więcej klarownych okazji do zdobycia bramki na przestrzeni pierwszych 45 minut.

45 + 1'

Koniec pierwszej połowy!

45 + 1'

Znów było bardzo groźnie! Szymczak uderzał głową po dośrodkowaniu, a piłka tylko nieznacznie mija bramkę Pawłowskiego!

45'

Świetny wślizg Poczobuta, będzie jeszcze rzut rożny dla Lecha.

44'

Kontra Widzewa, Gutowski przekłada na prawą nogę i uderza z linii pola karnego wprost w ręce Szymańskiego. Szkoda, bo mógł jeszcze odegrać piłkę, ale brawa za celną próbę.

43'

Robak nacisał Andrzejewskiego, ale obrońca Lecha nie dał się przepchnąć i dobrze odegrał do swojego bramkarza.

42'

Szymczak uderzał z lewej strony, ale Kosakiewicz blokuje ten strzał.

41'

Kita wpadł w pole karne z lewej strony, ale nie ograł rywala.

41'

Gutkowski przebijał się środkiem, ale popełnił błąd i Moder odebrał mu piłkę.

40'

Robak ostro atakuje Cywkę, sędzia jednak oszczędza go i nie wyciąga żółtej kartki z kieszeni.

39'

Dośrodkowanie Robaka z lewej strony mija wszystkich w polu karnym i piłka wychodzi za linię boczną.

38'

Zamieszanie w polu karnym, ale kończy się to wszystko faulem na obrońcy Lecha.

38'

Aut dla Widzewa na wysokości pola karnego Lecha.

36'

Kosakiewicz ograny, dośrodkowanie Marchwińskiego ląduje na głowie Wojtkowiaka, który jednak myli się nieznacznie i piłka mija słupek bramki Pawłowskiego! Znów było groźnie.

36'

Rzut wolny dla Lecha, tym razem do gospodarze będą mieli swoją okazję do dośrodkowania, z około 40. metra od bramki Widzewa.

34'

Dośrodkowanie, piłka po uderzeniu Robaka ląduje w siatce, ale wcześniej Rudol faulował jednego z rywali.

33'

Wrzutka Kosakiewicza, piłka znów ląduje pod nogami Możdżenia, który znów decyduje się na strzał i ponownie piłka ląduje za linią końcową. Kolejny korner dla gości.

33'

Gutowski faulowany przy linii bocznej. Rzut wolny dla Widzewa, Kosakiewicz będzie dosrodkowywał.

32'

Płaskie dośrodkowanie nie przynosi efektu.

32'

Wyłożenie do Możdżenia na linię 16. metra, pomocnik Widzewa uderza, ale Wojtkowiak blokuje ten strzał! Rzut rożny dla łodzian.

30'

Dobra akcja Widzewa, Robak dostaje piłkę w pole karne, ale uderza wprost w ręce Szymańskiego! Kolejna dobra okazja łodzian!

29'

Poczobut nie daje się odwrócić Marchwińskiemu i zatrzymuje akcję Lecha jeszcze na jego połowie.

28'

Odpowiedź Lecha, Moder próbował dośrodkować z narożnika pola kranego, ale fatalnie się pomylił. Pawłowski zacznie od bramki.

27'

Atak gości, Kita wbiega w pole karne i pada na murawę, lecz Wojtkowiak nie faulował w tej sytuacji, nie będzie rzutu karnego.

27'

Makuszewski próbawł "objechać" Pięczka, ale młody defensor nie dał się minąć doświadczonemu rywalowi.

26'

Strata piłki przez Widzew, rzut wolny dla Lecha blisko linii środkowej.

24'

Zagrożenie wyniknęło ze złego podania Gutowskiego, który zagrał pod nogi Szymczaka, kiedy Pawłowski wyszedł daleko przed swoją bramkę.

23'

Ależ błąd defensywy Widzewa, Pawłowski wychodzi z bramki, lechici uderzają z dystansu na pustą bramkę, na szczęście Szymczak myli się i piłka mija słupek!

23'

Dośrodkowanie przeszło przez całe pole karne i nie udało się tej akcji zamknąć strzałem.

21'

Kita świetnie obrócił się z piłką, ale został nieprzepisowo zatrzymany i Andrzejewski ogląda za to żółty kartonik. Kolejna okazja do dośrodkowania w pole karne Lecha.

20'

Strzał Robaka z 15. metra, piłka odbija się od obrońcy, przez co Szymański nie miał problemów ze złapaniem piłki. Widzew w końcu zaczął atakować na bramkę rywala.

19'

Próba Możdżenia zza pola karnego, ale jego uderzenie zostało zablokowane.

18'

Dużo walki w środku pola, rzut wolny dla Widzewa blisko środka boiska.

17'

Klupś uderza z narożnika pola karnego, ale zostaje zablokowany. Widzew ostatecznie odbiera piłkę.

16'

Robak wziął się za rozgrywanie piłki, lecz podał niecelnie, kontra Lecha.

16'

Dośrodkowanie Kosakiewicza ląduje w rękach Szymańskiego.

15'

Kita dał się sfaulować ok. 40 metrów od bramki rywala, będzie okazja do dośrodkowania.

13'

Ależ okazja Widzewa! Robak uderzał głową, ale Szymański nie dał się pokonać! Dobitka jedengo z widzewiaków była już niecelna. Szkoda!

13'

Rzut rożny dla Widzewa.

12'

Poczobut faulowany na połowie rywala, piłka dla łodzian.

11'

Ciekawa akcja Widzewa, niestety kończy się ona na aucie dla Lecha na wysokości jego pola karnego.

10'

Pierwsza okazja gości, dobre rozegranie przez Robaka, Mąka uderzał z pierwszej piłki, ale zrobił to bardzo niecelnie...

9'

kolejny atak Lecha prawą stroną, jednak Pięczek przejmuje piłkę.

9'

Fatalne przyjęcie Gutowskiego i piłka wychodzi na aut. Widzew jeszcze bez akcji ofensywnej.

8'

Jeszcze dwie dobitki lechitów, ale zostają ona zablokowane przez obrońców. Było naprawdę groźnie!

7'

Pawłowski ratuje drużynę! Uderzenie głową pod poprzeczkę Szymczaka, ale bramkarz Widzewa nie daje się zaskoczyć!

7'

Widzew już w 11., gramy dalej.

6'

Poczobut schodzi z boiska, lecz prawdopodobnie za chwilę wróci do gry.

5'

Prosta strata Robaka, ale sędzia przerywa grę. Poczobut leży na boisku i potrzebna jest interwencja służb medycznych.

5'

Lech naciera, łodzianie nie potrafią przejąć piłki.

4'

Groźnie w polu karnym Widzewa, Makuszewski dobrze podawał do Szymczaka, na szczęście jeden z obrońców wybija piłkę.

3'

Akcja gospodarzy, ale widzewiacy skutecznie wypychają rywala.

3'

Lech spokojnie rozgrywa piłkę od obrońców.

1'

Pięczek interweniuje, piłka odbija się od Marchwińskiego, ale Pawłowski bez problemu łapie piłkę.

1'

Gramy! Widzew przy piłce.

17:00

No i doczekaliśmy się, piłkarze obu zespołów są już na boisku! Już za chwilę start spotkania!

16:58

Wciąż czekamy na wyjście zawodników na murawę.

16:47

Tradycyjnie w panelach pod wynikiem spotkania znajdą państwo składy obu zespołów na to spotkanie. Trener Kaczmarek przeprowadził dwie zmiany w porównaniu do poprzedniego meczu. Pierwsza z nich jest wymuszona - za czwartą żółtą kartkę pauzuje Daniel Tanżyna, a na jego miejsce wskoczył Sebastian Rudol. Druga zmiana dotyczy formacji ofensywnej - Przemysław Kita zastąpił Rafała Wolsztyńskiego.

16:41

Przed tym spotkaniem Widzew plasuje się na 7. pozycji, z 15 punktami na koncie. Rywale mają tylko dwa oczka mniej i są na 11. miejscu. Miejmy nadzieję, że ta różnica zwiększy się po ostatnim gwizdku.

16:36

Jeśli jeszcze nie mieliście okazji przeczytać, zapraszamy do naszej zapowiedzi dzisiejszego spotkania, w której analizujemy jak do tej pory radził sobie dzisiejszy rywal Widzewa. [KLIKNIJ]

16:30

Witamy państwa w naszej Relacji Live z meczu Lech II Poznań - Widzew Łódź! za około pół godziny łodzianie rozpoczną kolejny, już dziesiąty w tym sezonie bój o ligowe punkty.