Reklama

Reklama

Marcin Chudzik członkiem zarządu Łódzkiego Związku Piłki Siatkowej

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Marcin Chudzik członkiem zarządu Łódzkiego Związku Piłki Siatkowej - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport Podczas wtorkowego zebrania w bełchatowskiej hali Energia wybrano nowego prezesa Łódzkiego Związku Piłki Siatkowej. Członkiem zarządu ŁZPS został natomiast prezes Grot Budowlanych Łódź.

Reklama

Podczas zebrania, które miało miejsce 15 września w bełchatowskiej hali Energia został wybrany prezes Łódzkiego Związku Piłki Siatkowej, którym ogłoszono Konrada Piechockiego. Kandydaturę Piechockiego poparli wszyscy biorący udział w głosowaniu, czyli 54 osoby:

!reklama!

- Bardzo się cieszę i dziękuję za tak ogromne zaufanie. Jednocześnie wiem, że to bardzo duże wyzwanie i z jednej strony nobilitacja, ale z drugiej odpowiedzialność na najbliższą kadencję. Mam nadzieję, że dzięki takiej spójności i jednego kierunku myślenia wszystkich delegatów, a przez to całego Łódzkiego Związku Piłki Siatkowej będziemy wiodącym związkiem na arenie ogólnopolskiej, zarówno pod względem organizacyjnym, jak i sportowym - mówi Konrad Piechocki.

Konrad Piechocki jest także nieprzerwanie od 2007 roku prezesem spółki KPS Skra Bełchatów S.A. Nowy prezes ŁZPS pracuje w klubie PGE Skra Bełchatów już ponad 20 lat, a pod jego kierownictwem zespół z Bełchatowa stał się najbardziej utytułowanym polskim klubem w XXI wieku. 

Na zebraniu członkiem zarządu ŁZPS został wybrany także Marcin Chudzik, Prezes Grot Budowlanych Łódź został wybrany także delegatem na Walne Zgromadzenie PZPS:

Bardzo dziękuję wszystkim głosującym za obdarzenie mnie zaufaniem. Podobnie jak w ubiegłym sezonie zobowiązuję się do ciężkiej pracy na rzecz siatkówki w naszym województwie – powiedział prezes Grot Budowlanych Łódź, Marcin Chudzik.

Z ramienia ŁKS Commercecon w zarządzie ŁZPN znalazł się Marcin Sawoniuk.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy