PIŁKA NOŻNA: Widzew Łódź – Pogoń Siedlce [NA ŻYWO / LIVE]

PIŁKA NOŻNA: Widzew Łódź – Pogoń Siedlce [NA ŻYWO / LIVE] - Zdjęcie główne

Sport Po trzech wyjazdach z rzędu Widzew wraca na swój stadion. Będzie to pierwszy mecz Jacka Paszulewicza w roli trenera Czerwono-biało-czerwonych na tym obiekcie i wszyscy fani Widzewa mają nadzieję, że będzie to zwycięski debiut. WIDZEW ŁÓDŹ 1:1 (1:0) POGOŃ SIEDLCE (KONIEC MECZU)

*Aby przeczytać zaktualizowane treści, prosimy o odświeżenie strony (F5)*

PO MECZU

To już koniec na dziś, dziękujemy za śledzenie naszej relacji i zapraszamy na kolejne. Do zobaczenia!

PO MECZU

Trudno uwierz w to co zobaczyliśmy w drugiej połowie. Widzew na drugą połowę po prostu nie wyszedł, został w szatni i został za to skarcony. Łodzianie przycisnęli rywala kiedy Pogoń wyrównała, ale zabrakło minut żeby coś zrobić.

1:1 (90 + 6')

KONIEC! SIÓDMY REMIS Z RZĘDU...

Dośrodkowanie w pole karne Pogoni nic nie dało. Smołuch od bramki.

1:1 (90 + 5')

Zmiana w Pogoni, Rybski schodzi wchodzi Łydkowski.

1:1 (90 + 4')

Faul na Kato w środku pola.

1:1 (90 + 3')

Wolsztyński na dobieg do Ameyaw, niestety za mocno.

Ameyaw fauluje w ataku i ogląda żółtą kartkę.

1:1 (90 + 2')

Sędzia dolicza aż 6 minut. Czy to wystarczy łodzianom do zwycięstwa?

1:1 (90 + 1')

Sędzia zorientował się w swoim błędzie, dlatego Pogoń dokończy mecz w 10. Szkoda, że zaraz koniec spotkania.

Niewiadomo co się dzieje, Mójta powinien dostać czerwoną kartkę, bo obejrzał już drugą żółtą.

1:1 (90')

Bójka na boisku, piłkarze Widzewa popędzali Mójtę do zejścia na zmianę.

1:1 (90')

Zmiana w Pogoni, ale najpierw sędzia porozmawia z trenerem Paszulewiczem, który wraz z trybunami domagał się karnego.

1:1 (89')

Smołuch wybija dośrodkowanie.

1:1 (88')

Rzut rożny dla Widzewa.

1:1 (87')

Znów było blisko! piłka po strzale jednego z Widzewiaków nieznacznie mija bramkę Smołucha!

1:1 (86')

Gramy.

1:1 (86')

Jeden z kibiców wbiegł na boisko i podbiegł do Wolańskiego, który sprowokował chwilę wcześniej trybuny.

1:1 (85')

Rybski leży na boisku.

1:1 (85')

Zieleniecki źle podaje i znów będzie groźnie.

1:1 (83')

Zmiana w Pogoni, Margol za Mosiejkę.

1:1 (82')

Niesamowite! Tanżyna strzela, ale Mójta wybija piłkę z linii bramkowej!

1:1 (81')

Rożny dla Widzewa.

1:1 (80')

Widzew swoją grą sam jest sobie winny. Od ok. 20 minut łodzianie nie pokazali nic w ataku i tylko się bronili.

1:1 (80')

Mójta pewnie wykonuje jedenastkę.

1:1 (79')

GOL! Jest remis...

1:0 (78')

Karny dla Pogoni, Kato fauluje rywala w polu karnym. Żółta kartka dla Wolańskiego za dyskusje.

1:0 (77')

Wolsztyński odbiera piłkę rywalowi, sędzia dopatrzył się tam jednak faulu.

1:0 (76')

Zmiany w Pogoni, Marciniec za Walkowa i Szymankiewicz za Bochnaka.

1:0 (75')

Pięczek blokuje wrzutkę i będzie rzut rożny dla gości. Źle to wygląda.

1:0 (74')

Radwański wychodził z kontrą, Mójta faulował pomocnika Widzewa i obejrzał za to żółtą kartkę.

1:0 (74')

Dośrodkowanie Mójty wybija Kato.

1:0 (73')

Faul Zielenieckiego na ok. 25. metrze od bramki Wolańskiego.

1:0 (72')

Pogoń wciąż w natarciu, aut na wysokości pola karnego.

1:0 (71')

Zmiana w Widzewie, Wolsztyński zmienia Banaszaka.

1:0 (70')

NIESAMOWITE! Pogoń powinna zdobyć bramkę, ale raz Widzew uratował słupek, a po chwili Wolański instyktowną obroną! Jest na prawdę blisko wyrównania!

1:0 (69')

Dobry pomysł Kristo który wypatrzył Michaela Ameyaw na prawej stronie, niestety podał zbyt mocno.

1:0 (69')

Ameyaw dobrze wybija na aut.

1:0 (68')

Rzut rożny dla Pogoni.

1:0 (68')

Pogoń powoli podchodzi bliżej bramki Widzewa.

1:0 (66')

Dobra akcja łodzian, niestety Banaszak traci piłkę.

1:0 (65')

Kristo dobrze asekuruje piłkę i Wolański zacznie od bramki.

1:0 (64')

Ogromne zamieszanie w polu karnym Widzewa, ostatecznie Kato znów dobrze wybija piłkę!

1:0 (64')

Kolejna zmiana w Widzewie, Kristo zastępuje Kazimierowicza.

1:0 (63')

Faul Kato, chociaż trudno oprzeć się wrażeniu, że to pomocnik Widzewa był faulowany.

1:0 (62')

Rajd Pięczka lewą stroną, będzie aut na wysokości pola karnego.

1:0 (61')

Tanżyna przez chwilę leżał na boisku, ale wszystko jest już dobrze.

1:0 (61')

Tym razem Kato dobrze wybija.

1:0 (60')

Kolejny faul Kohei Kato, niedługo może okazać się, że Widzew będzie musiał kończyć w 10. jeśli Japończyk nie przestanie faulować.

1:0 (59')

Zmiana w Widzewie, Ameyaw wchodzi za kontuzjowanego Mąkę.

1:0 (58')

Groźne dośrodkowanie, Turzyniecki ryzykowanie do Wolańskiego klatką piersiową.

1:0 (57')

Poszkodowanym jest Mąka, kótry już podniósł się z murawy.

1:0 (56')

Jeden z Widzewiaków leży na boisku, potrzebna będzie interwencja medyczna.

1:0 (56')

Pogoń złapała wiatr w żagle i teraz ona przeważa.

1:0 (55')

Dobry, techniczny strzał Mosiejki, na szczęście nieznacznie obok bramki Wolańskiego!

1:0 (54')

Dośrodkowanie w pole karne łodzian, Wolański dobrze łapie piłkę.

1:0 (53')

Żółta kartka dla Kato, choć wydawało się że czysto pozbawił rywala piłki.

1:0 (53')

Mało emocji na boisku, dużo niedokładności po obu stronach.

1:0 (51')

Tym razem mylą się goście, piłka dla Widzewa.

1:0 (51')

Złe przyjęcie Mąki i strata na połowie rywala.

1:0 (50')

Chwila spokoju, gra toczy się w środku pola.

1:0 (48')

Mąka uderza z narożnika pola karnego, niestety niecelnie.

1:0 (48')

Pogoń w ofensywie, lecz dośrodkowanie kiepskie i Wolański łapie.

1:0 (47')

Faul Zielenieckiego w środku pola.

1:0 (46')

Zły przerzut Kato na lewą stronę, aut dla Pogoni.

1:0 (46')

Zaczęli! Widzew przy piłce.

PRZERWA

Obie drużyny wyszły na drugą połowę bez zmian personalnych.

PRZERWA

Piłkarze wracają na boisko, niedługo rozpocznie się druga połowa.

PRZERWA

Widzew dłużej utrzymuje się przy piłce, przeważa w ofensywie i co najważniesze - prowadzi. Jedyne o co można mieć pretensje do Widzewiaków, to niepójście. Pogoń jest dzisiaj dużo słabsza, a kolejne bramki z pewnością uspokoiły by grę. Liczymy na to, że łodzianie nie przysną w drugiej połowie i podkreślą swoją przewagą w tym meczu kolejnymi bramkami.

1:0 (45 + 1')

Koniec pierwszej połowy!

Banaszak faulowany blisko środka boiska.

Sędzia dolicza jedną minutę.

1:0 (45')

Turzyniecki zagrywa w pole karne ale zbyt nisko.

1:0 (44')

Było groźnie, Smołuch minął się z piłką, ale Kato nie zdołał tego zamknąć!

1:0 (44')

Widzew buduje kolejną akcję ofensywną.

1:0 (42')

Banaszak uderza z dystansu, lecz robi to niecelnie.

1:0 (42')

Mąka poszedł z kontrą, niestety zamiast podawać zaczął kiwać i stracił piłkę.

1:0 (41')

Turzyniecki fauluje walcząc o piłkę.

1:0 (40')

krótkie rozegranie, ale niezbyt udane.

1:0 (40')

Faul na Banaszaku, będzie okazja do dośrodkowania.

1:0 (39')

Piłka na prawą stronę do Pazio, który źle zagrywa i Wolański zacznie od bramki.

1:0 (38')

Dobra akcja Widzewa, Banaszak w trudnej pozycji uderza piętą, niestety zbyt lekko.

1:0 (37')

Widzew w ataku pozycyjnym.

1:0 (36')

Tym razem centra z drugiej strony boiska, z tym samym efektem, Wolański spokojnie łapie piłkę.

1:0 (35')

Dośrodkowanie Pięczka z lewej strony, ale piłka odbija się i leci wprost w ręce Smołucha.

1:0 (34')

Banaszak powalczyl o piłkę i jest aut dla Widzewa.

1:0 (33')

Dośrodkowanie w pole karne Pogoni zbyt mocne, Smołuch łapie piłkę.

1:0 (32')

Dośrodkowanie wybit, będzie jeszcze aut.

1:0 (31')

Michalski blokuje dośrodkowanie i będzie rzut rożny dla Pogoni.

1:0 (30')

Kontra Widzewa zmarnowana przez Radwańskiego, który spowolnił akcję i pozwolił na powrót obrońcom gości.

1:0 (29')

Teraz podanie do Kazimierowicza przed pole karne, jednak pomocnik Widzewa kiksuje i piłka przelatuje obok bramki Smołucha.

1:0 (28')

Mąka do Radwańskiego, ten przyjmuje i strzela, lecz został zablokowany. Szkoda, bo mógł strzelać od razu.

1:0 (28')

Widzew przy piłce rozgrywa atak pozycyjny.

1:0 (26')

I znowu niebezpiecznie! Piłka w pole karne łodzian, Walków oddaje sytuacyjny strzał, ale Wolanski jest na posterunku!

1:0 (25')

Ależ groźnie! Jeden z siedlczan oddaje strzał głową, na szczęście niecelnie!

1:0 (24')

1:0 (24')

Kontra Widzewa, Michalski szedł sam ale został zablokowany.

1:0 (23')

Mocna piłka w pole karne, Wolański piąstkuje.

1:0 (23')

Tym razem Kato fauluje w okolicy narożnika pola karnego Widzewa. Może być groźnie!

1:0 (22')

Kato ostrym wślizgiem przerywa akcję Pogoni, lecz tylko na chwilę.

1:0 (21')

Dośrodkowanie w pole karne Pogoni, niestety Tanżyna na spalonym.

1:0 (20')

Michalski ostro faulowany i Pazio ogląda żółtą kartkę.

1:0 (20')

Michalski bezpośrednio z rzutu wolnego, niestety zbyt mocno i piłka przelatuje nad bramką.

1:0 (19')

Kazimierowicz leżał na boisku, ale już podnosi się z murawy.

1:0 (18')

Rzut wolny dla Widzewa z podobnego miejsca co przed chwilą, tylko że po lewej stronie.

1:0 (18')

Dośrodkowanie Michalskiego nie przynioslo efektu, ale Widzew przy piłce.

1:0 (17')

Zamieszanie po dośrodkowaniu Mąki, ostatecznie goście wybijają na rzut rożny.

1:0 (16')

Faul na Michalskim na prawej stronie, blisko pola karnego Pogoni.

1:0 (15')

Radwański poszedł środkiem, rozrzucił na prawo do Mąki, który mocnym uderzeniem pokonuje Smołucha!

1:0 (15')

GOOOOOL DANIEL MĄKA!!!

0:0 (13')

Dobra akcja Widzewa! Michalski uderza z dystansu, Smołuch wybija przed siebie, gdzie głową uderza jeszcze Kazimierowicz, ale golkiper gości nie ma problemu ze złapaniem tego strzału. Było blisko!

0:0 (11')

Kazimierowicz faulowny blisko własnego pola karnego.

0:0 (11')

Dośrodkowanie w pole karne Widzewa, Pięczek dobrze zatrzymuje piłkę.

0:0 (10')

Michalski próbował przejść środkiem, lecz został zatrzymany.

0:0 (9')

Pogoń pierwszy raz od kilku minut dłużej przy piłce.

0:0 (8')

Dobre dośrodkowanie z prawej strony, Banaszak byl blisko przecięcia lotu piłki, niestety faulował rywala.

0:0 (7')

Kontra Widzewa, ale Banaszak biegł sam i nie miał pomysłu na rozegranie i stracił piłkę.

0:0 (6')

Kolejna centra łodzian, jednak znów bez efektu, nawet bez oddanego strzału.

0:0 (6')

Mąka próbował zgrać do Banaszaka, lecz zrobił to niedokłanie. Będzie jeszcze aut.

0:0 (5')

Dośrodkowanie Turzynieckiego wybite przez obrońców

0:0 (5')

Aut dla Pogoni w środkowej części boiska.

0:0 (3')

Dośrodkowanie Michalskiego, ale uderzenie głową jednego z Widzewiaków zbyt słabe.

0:0 (3')

Mąka dobrze na lewej flance wywalczył rzut rożny.

0:0 (2')

Dośrodkowanie w pole karne Widzewa, lecz obrońcy spokojnie wybijają.

0:0 (1')

Pogoń przy piłce, na razie spokojnie rozgrywa akcję.

0:0 (1')

Gramy! Widzew w czerwonych strojach, Pogoń na biało-niebiesko.

PRZED MECZEM

Piłkarze obu klubów wychodzą właśnie na boisko, do startu meczu zostało już tylko kilka minut!

Poznaliśmy już składy obu zespołów. Okazuje się, że trener Paszulewicz nie dokonał żadnej zmiany w porównaniu z poprzednim meczem.

Widzew: Wolański – Turzyniecki, Tanżyna, Zieleniecki, Pięczek, Kato, Michalski, Kazimierowicz, Radwański, Mąka, Banaszak

Rezerwowi: Humerski – Wełna, Gibas, Kristo, Ameyaw, Wolsztyński, Mihaljević

Pogoń: Smołuch – Pazio, Mesjasz, Wichtowski, Olszewski, Bochnak, Mosiejko, Wiktoruk, Mójta, Rybski, Walków

Rezerwowi: Misztal – Zając, Margol, Łydkowski, Marciniec, Pociecha, Szymankiewicz

Widzew ma niepowtarzalną okazję nie tylko poprawić humory swoim kibicom, ale także swoją sytuację w tabeli, ponieważ czołówka walcząca z Widzewem o awans pogubiła punkty. Radomiak, Olimpia Grudziądz i GKS Bełchatów przegrały swoje spotkania i tylko Elana Toruń odniosła zwycięstwo.

Witamy państwa ze stadionu przy al. Piłsudskiego w Łodzi! Już za ok. 15 minut rozpocznie się spotkanie 28. kolejki, w którym Widzew podejmie u siebie Pogoń Siedlce.