Pogoń Siedlce - Widzew Łódź (NA ŻYWO/LIVE 05.07.20)

Pogoń Siedlce - Widzew Łódź (NA ŻYWO/LIVE 05.07.20) - Zdjęcie główne

SportSpotkanie 30. kolejki  II ligi pomiędzy Pogonią Siedlce, a Widzewem Łódź.Pierwszy gwizdek arbitra o godzinie 17:00. Zapraszamy na relację na żywo!

To już wszystko na dzisiaj. Dziękujemy za uwagę.

Widzew zalicza kolejną wpadkę. Trudno cokolwiek pozytywnego napisać o postawie łodzian w drugiej połowie. Czy to był ostatni mecz Marcina Kaczmarka na ławce czterokrotnego mistrza Polski?

90+6'

Koniec meczu.

90+5'

Firlej pewnie pokonuje Pawłowskiego.

90+5'

GOL dla gospodarzy.

90+4'

Rzut karny dla Pogoni.

90+3'

Rzut rożny dla gospodarzy.

90+2'

Akcja łodzian na prawym skrzydle, ale brakuje dokładności.

90+1'

Zmiana w Pogoni. Balicki pojawia się w miejsce Wojtuszka.

90+1'

Widzew nie wygląda na zespół, któremu śpieszy się odrobić wynik.

89'

Możdżeń ukarany kartką za faul. I będzie kolejna okzaja dla Pogoni.

88'

Kolejna kompromitacja piłkarzy z Łodzi wydaje się nieunikniona.

87'

Zmiana w Pogoni. Mójta schodzi, a wchodzi Więdłocha.

86'

Zmiana w Widzewie. Turzyniecki zmienia Kosakiewicza.

86'

Kozłowski kompletnie nieatakowany oddał strzał z dystansu i pokonał bramkarza Widzewa. Ciężko się to ogląda, to już chyba pewne, że nastąpi zmiana trenera w łódzkiej ekipie...

85'

GOOOL dla Pogoni!

84'

Ależ było blisko bramki dla siedlczan. Wojtuszek znakomicie ograł Gutowskiego zagrał wzdłuż bramki, ale nikt nie przeciął tego podania.

83'

Znów niecelne zagranie prawego defensora.

82'

Rzut wolny dla łodzian. Przy piłce nie kto inny, tylko Kosakiewicz.

81'

Co zrobił właśnie Mąka?! Znakomite zagranie Gąsiora, a skrzydłowy Widzewa zamiast uderzyć z pierwszej piłki, to w komiczny sposób stracił futbolówkę. Jak to mówią "nie ma kleju"...

80'

Firlej złapany na spalonym.

79'

Kontratak gospodarzy, ale łodzianie szybko wrócili i nie pozostawiają zbyt wiele miejsca rywalom.

78'

Uderzenie Mąki, ale bardzo niecelne.

77'

Wełna ogląda żółtą kartkę za faul na Tanżynie.

76'

Jest pierwsza zmiana w Widzewie. Ojama schodzi, a pojawia się Mąka.

75'

Piłka pod nogami Widzewa, ale nic ciekawego z tego nie wynika.

74'

Przerwa na uzupełnienie płynów. Czy szkoleniowiec Widzewa zdecyduje się niebawem na zmianę któregoś ze zmęczonych piłkarzy?

73'

Ta akcja nie stworzyła zagrożenia przed bramką Pogoni.

72'

Rzut rożny dla podopiecznych trenera Kaczmarka.

71'

Wysoka wrzutka Kosakiewicza, ale Misztal zdołał uprzedzić Robaka.

70'

Niepotrzebny faul Robaka i siedlczanie przejmują piłkę.

69'

Za mocne podanie Możdżenia do Ojamy.

68'

Zmiana w Pogoni. Firlej pojawia się w miejsce Walkowa.

68'

Znów próbował Wolsztyński, ale ponownie uderzył niecelnie.

67'

Indywidualna akcja Wolsztyńskiego i widzewiak zrobił wszystko wzorowo, oprócz... strzału. Piłka znacznie minęła bramkę. To powinien być gol!

66'

Dalekie zagranie do Wolsztyńskiego, ale napastnik łodzian stracił futbolówkę.

65'

Groźny strzał napastnika Pogoni, ale świetnie broni Pawłowski!

65'

Widzewiacy grają bardzo nerwowo. To nie napawa optymizmem...

64'

Gra wznowiona. Pawłowski wybija przed siebie.

63'

Przerwa na uzupełnienie płynów.

62'

Strzał Gutowskiego po dobrym podaniu Gąsiora, ale piłka trafia prosto w Wełnę.

61'

Rzut wolny dla gości na prawej flance. Będzie dokładne dośrodkowanie?

60'

Widzew nie ma czasu do stracenia! Pora rzucić wszystkie siły do ataku!

59'

Dośrodkowanie Kordasa, ale obrońcy zdołali wybić.

58'

Łodzianie rozpoczęli drugą połowę bardzo słabo, praktycznie snując się po boisku i zostali właśnie za to ukarani. Bramka ta jest oczywiście efektem błędu w kryciu.

56'

Znakomite dośrodkowanie Mójty wprost na głowę Repki, a ten mocnym strzałem trafia do siatki.

56'

GOOOOL dla Pogoni!

55'

Gospodarze przy piłce i wywalczyli właśnie korner.

54'

Tanżyna zagrał na wolne pole, ale zrobił to bardzo niedokładnie.

53'

Bardzo niecelny strzał Ojamy z daleka.

52'

Pierwsza zmiana w Pogoni. Kozłowski II zmienia Marcińca.

51'

Dużo niedokładności po obu stronach. Tempo gry nie porywa.

49'

Widzew próbował spróbować szczęścia na prawym skrzydle, ale Pogoń przerwała akcję.

48'

Dobre wejście Kordasa w pole karne, ale zamiast uderzać to lewy obrońca dogrywał do Wolsztyńskiego, który stracił futbolówkę.

47'

Akcja Pogoni na lewym skrzydle, ale łodzianie zdołali wypchnąć rywali i będą mieli aut.

46'

Druga połowa rozpoczęta.

Łodzianie prowadzą po pierwszej połowie 1:0. Spotkanie jest dosyć wyrównane z lekką przewagą dla Widzewa. Miejmy nadzieję, że po przerwie podopieczni trenera Kaczmarka zdołają podwyższyć prowadzenie i pewnie wygrać w Siedlcach.

45+2'

Koniec pierwszej części gry.

45+1'

Rzut wolny dla gości na lewym skrzydle. Znów Kosakiewicz przy futbolówce.

44'

Główka Repki, ale piłka przelatuje nad bramką Widzewa.

43'

Rzut wolny dla podopiecznych trenera Tarachulskiego po ostrym wejściu Tanżyny. Faulowany Marciniec opuszcza na razie plac gry.

42'

Dobra wrzutka Kosakiewicza, ale siedlczanie zdołali wybić.

41'

Łodzianie poradzili sobie w tej sytuacji i teraz oni będą mieli korner.

40'

Ten stały fragment gry przyniósł zaledwie Pogoni rzut rożny.

39'

Żółta kartka dla Gąsiora. Rzut wolny dla siedlczan.

38'

Dośrodkowanie Gutowskiego z lewej strony, ale było to podanie bardzo niecelne.

36'

Piłka pod nogami gospodarzy, ale szybko ją stracili. Od bramki zaczyna golkiper Widzewa.

35'

Grę od bramki wznowi Misztal po akcji Widzewa na prawej flance.

34'

Groźny strzał Marcińca z dystansu, ale zdołał obronić Pawłowski!

33'

Fragment dużej niedokładności po obu stronach.

31'

Wolsztyński fauluje rywala w środkowej strefie i ogląda za to przewinienie żółtą kartkę.

30'

Gra wznowiona. Przy piłce gospodarze.

29'

28'

Ładny strzał lewą nogą Gutowskiego, ale piłka minimalnie minęła bramkę Misztala!

27'

Rzut rożny dla Pogoni, ale Mójta nie dał rady dokładnie dośrodkować.

26'

Wrzutka Kordasa, ale spokojnie piłkę przechwycił golkiper gospodarzy.

25'

Słabe zagranie Kosakiewicza, cały czas przy piłce jednak Widzew.

24'

Żółta kartka dla Marcińca. Rzut wolny dla łodzian.

24'

Dobry pressing widzewiaków, ale Pogoń nie popełnia błędów w rozegraniu.

23'

Wolsztyński wybija głową.

22'

Rzut rożny dla podopiecznych trenera Tarachulskiego.

21'

Płaskie podanie Gutowskiego wzdłuż bramki, ale Misztal zdołał złapać futbolówkę.

20'

Widzewiacy przy piłce, ale nie śpieszą się z przeniesieniem ciężaru gry przed bramkę siedlczan.

18'

Ojamaa znakomicie wykorzystuje podanie Robaka w pole karne i mamy prowadzenie łodzian!

18'

GOOOOL dla Widzewa!

16'

Korner dla gospodarzy. Pawłowski wypiąstkował piłkę daleko od bramki.

15'

Piłka krąży pod nogami stoperów Pogoni.

14'

Gąsior trafia w słupek po bardzo dobrej akcji!

13'

Dobra dośrodkowanie, ale piłka nie znalazła drogi do siatki.

12'

Rzut rożny dla przyjezdnych po akcji aktywnego jak do tej pory Gutowskiego.

11'

Zagranie w pole karne łodzian, ale Tanżyna zdążył interweniować.

10'

Czerwono-Biało-Czerwoni przy piłce, ale nic ciekawego z tego nie wynika.

8'

Strzał Gutowskiego zza pola karnego, ale piłka napotkała po drodze jednego z obrońców.

7'

Górna piłka Gąsiora do Wolsztyńskiego, ale napastnik Widzewa nie zdołał dogonić piłki.

6'

Kontratak widzewiaków, ale Ojamaa złapany na pozycji spalonej.

6'

Łodzianie zdołali zażegnać niebezpieczeństwo sprzed własnej bramki.

5'

Tanżyna niepotrzebnie wybija na rzut rożny.

4'

Jeden ze stoperów z łatwością wybił piłkę. Od bramki zaczyna Misztal.

3'

Faul Wełny na Robaku. Dobra odległość na dośrodkowanie w pole karne. Przy futbolówce tradycyjnie Kosakiewicz.

2'

Tanżyna wygrał pojedynek głókowy, ale Pogoń cały czas utrzymuje się przy piłce.

1'

Gramy! Mecz rozpoczęli siedlczanie.

Piłkarze Pogoni i Widzewa są już na murawie. Gospodarze wystąpią w jednolitych niebieskich trykotach, a goście zagrają na biało.

Pierwsze spotkanie obu drużyn w tym sezonie pewnie wygrał Widzew 7:3. Jakim wynikiem zakończy się dzisiejsza rywalizacja?

Trwa właśnie rozgrzewka. Za kilkanaście minut pierwszy gwizdek arbitra!

W panelu ze składami są już dostępne obie jedenastki. W Widzewie bez niespodzianki - Gąsior wystąpi w miejsce Poczobuta, a Ojamaa zajmie pozycję Mandiangu.

Dzisiaj swój mecz rozegrał już jeden z kandydatów do awansu. Górnik Łęczna wygrał z Olimpią Elbląg 1:0. To oznacza, że Widzew przynajmniej na kilka godzin spada z fotelu lidera i jeśli myśli o tym, aby szybko na niego wrócić, to bezwzględnie musi wygrać dzisiejszą rywalizację. GKS Katowice zajmujący ostatnią pozycję na podium, również zgarnął wczoraj trzy punkty, ogrywając 2:1 Górnika Polkowice. Jeśli łodzianie nie wygrają z Pogonią, to ich sytuacja może się znacznie skomplikować.

W ekipie łodzian nie zagrają dzisiaj Bartłomiej Poczobut i Adam Radwański, którzy muszą pauzować za kartki. Z kolei Łukasz Kosakiewicz, Konrad Gutowski i Henrik Ojamaa będą musieli uważać, żeby nie obejrzeć żółtego kartonika, bowiem wyeliminuje on ich z hitowego spotkania z GKS-em Katowice.

Pogoń ma zaledwie dwa punkty przewagi nad strefą spadkową, więc podopieczni Bartosza Tarachulskiego będą musieli zrobić wszystko, aby wyszarpać zwycięstwo z Widzewem.

Dzisiejszy mecz w Siedlcach zapowiada się bardzo ciekawie. Wiele wskazuje na to, że może to być ostatnie spotkanie Marcina Kaczmarka w roli szkoleniowca Widzewa. Jeśli łodzianie nie wygrają, to zmiana na tym stanowisku będzie prawdopodobnie nieunikniona. Jest już nawet kandydat na nowego trenera, o tym można przeczytać więcej TUTAJ.