Polska U-21 – Serbia U-21 (NA ŻYWO / LIVE 15.10.2019)

Opublikowano: wt, 15 paź 2019 17:33

Polska U-21 – Serbia U-21 (NA ŻYWO / LIVE 15.10.2019) - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Sport Polska U-21 – Serbia U-21, mecz 4. kolejki fazy grupowej eliminacji do Mistrzostw Europy U-21. Relacja z meczu Polski z Serbią na żywo na TuŁódź.pl!

To już wszystko na dzisiaj, dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne Relacje Live na naszym portalu. Do zobaczenia!

Polacy byli dzisiaj lepszym zespołem, ale w kilku sytuacjach zabrakło im szczęścia i nie wykorzystali wielu sytuacji które sobie stworzyli. Jednakże udało się zdobyć jedną bramką, co przy zachowanym czystym koncie daje komplet punktów!

90 + 5'

Koniec! Polska wygrywa i zdobywa kolejne ważne punkty w grupie!

90 + 5'

Serbowie jeszcze próbują akcji ofensywnej.

90 + 4'

Podanie do Płachety, który nie zdołał opanować piłki. Marko Ilić od bramki.

90 + 4'

Kolejny aut, tym razem blisko pola karnego Serbii.

90 + 3'

Ostra walka w środku pola, Polacy mają aut.

90 + 3'

Zmiana w zespole Polski, Tomczyk za Klimalę.

90 + 2'

Dobra akcja Polaków, niestety Klimala nie zdążył do piłki, uprzedził go bramkarz. Uderzać na pustą bramką próbował jeszcze Jóźwiak, ale zrobił to niecelnie.

90 + 1'

Bardzo groźna akcja Serbów, znów Grabara nas ratuje dobrą interwencją po strzale głową jednego z rywali!

90 + 1'

Sędzia dolicza aż 5 minut.

90'

Klimala schodzi poza boisko, ale powinien zaraz wrócić.

89'

Klimala ucierpiał w starciu z rywalem, potrzeba interwencja medyczna.

88'

Tedić dostał dobre podanie, ale obrońcy jeszcze lepiej go blokują i Grabara zacznie od bramki.

87'

Klimala w dyskusji z Petroviciem, obaj ukarani żółtą kartką.

86'

Zmiana w polskim zespole, Wiśniewski zmienia strzelca bramki, Mateusza Bogusza.

85'

Strzał Birmancevicia bardzo niecelny.

84'

Kolejna zmiana w Serbii, Ivan Ilić schodzi, wchodzi Vlahović.

83'

NIEWIARYGODNE! Wychodzimy 3 na 2, strzał Jóźwiaka jednak obroniony przez Marko Ilicia, a dobitka Klimali na pustą bramkę była niecelna!

82'

Pestka na dobieg do Płachety, ten jednak nie zdążył do niej dobiec. Marko Ilić zacznie od bramki.

82'

Fila wywalczył rzut rożny.

81'

Faul na Dziczku w środku boiska.

79'

Klimala urywa się prawą stroną, zagrywa przed bramkę gdzie czeka Bogusz i przy słupku umieszcza piłkę w bramce Serbów! Brawo!

79'

GOOOOOL MATEUSZ BOGUSZ!

78'

Groźny strzał Cumicia, Grabara dobrze broni!

77'

Znów mamy ogromne szczęście! Strzał Kamenovicia z bliska mija jednak naszą bramkę!

76'

Odpowiedź Serbów, Płacheta blokuje dogranie rywala i będzie rzut rożny.

76'

Akcja Polaków na prawej stronie, Gumny jednak nie zagrywa najlepiej do kolegi z zespołu i notujemy stratę.

75'

Dobra piłka do Klimali, Marko Ilić był jednak szybszy i wybija piłkę na aut.

74'

Bogusz próbuje uderzać z dystansu, robi to jednak bardzo niecelnie.

74'

Zmiana także w zespole Polski, Płacheta wchodzi za Listkowskiego.

73'

I jeszcze jedna zmiana, Joveljić zmieniony przez Tedicia.

73'

Zmiana w drużynie Serbów, Adzić schodzi, wchodzi Cumić.

72'

Dobra centra, Joveljić świetnie nabiega na piłkę, jednak uderza ponad bramkę! Dużo szczęścia teraz mieliśmy!

71'

Polacy zamknięci we własnym polu karnym. Rzut rożny dla Serbów.

69'

Kamenović uderza z dystansu, na szczęście został zablokowany.

68'

Sehović dośrodkowuje, lecz robi to niecelnie. Grabara zacznie od bramki.

68'

Tym razem okazja Klimali, który próbował zaskoczyć Marko Ilicia z ostrego kąta. Niestety trafia tylko w boczną siatką.

67'

Tym razem Dziczek podaje za plecy obrońców do Jóźwiaka, ten jednak nie zdążył do piłki.

66'

Świetne podanie Dziczka do Listkowskiego, który wchodzi w pole karne, uderza głową, niestety Marko Ilić broni ten strzał! Kolejna dobra okazja do zdobycia gola zmarnowana.

65'

Polacy mają problem od kilku minut aby przenieść grę pod pole karne Serbów.

64'

Joveljić uderza głową, lecz robi to niecelnie. Grabara zaczyna z "piątki".

63'

Rzut wolny dla Serbii blisko narożnika boiska.

62'

Odpowiedź Polaków, niestety Jóźwiak był na pozycji spalonej.

62'

Strzał przewrotką Kamenovicia, ale piłka leci wprost w Grabarę! było groźnie pod naszą bramką!

61'

Rzut rożny dla Serbii/

60'

Podwójna zmiana w Serbii, Luka Ilić i Nisić schodzą, wchodzą Birmancević i Sehović

59'

Wracamy do gry.

58'

Luka Ilić potknął się i upadł na boisko. Potrzebna pomoc służb medycznych.

57'

Dobra akcja Jóźwiaka, który odgrywa do Listkowskiego, ten jednak nie przyjął dobrze piłki i szansa na strzał została stracona.

57'

Stuparević próbował urwać się prawą stroną, ale otrzymał zbyt mocne podanie.

56'

Teraz Klimala wpada w pole karne, mocno zagrywa przed bramkę, ale robi to mocno i w zasadzie do nikogo.

54'

Dobra akcja Polski, Bogusz uderza na bramkę, Klimala dobija jeszcze piłkę, sędzia niestety dopatrzył się spalonego!

54'

Sędzia wzywa Pestkę i Masovicia na rozmowę po ich przepychance, ale obywa się bez żółtych kartek.

53'

Adzić znów próbował bezpośredniego strzału, ale ponownie lepszy okazał się Grabara.

52'

Młody skrzydłowy z Lecha Poznań znów fauluje, tym razem przed swoją bramką. Serbia ma rzut wolny na ok. 30. metrze od bramki Grabary.

51'

Niska centra Pestki w pole karne, niestety Jóźwiak fauluje rywala w walce o piłkę.

50'

Fila Faulowany pod linią boczną, będzie dobra okazja do dośrodkowania.

49'

Groźne dośrodkowanie, Joveljić próbował strzelać głową, robi to jednak niecelnie.

49'

Znów atak Serbii, Walukiewicz wybija na rzut rożny.

48'

Dobre podanie Stuparevicia do Ilicia, ale Grabara był szybszy od rywala i złapał piłkę!

46'

Walka w środku pola, aut dla Polski.

46'

Zaczęli!

Piłkarze wracają już na boisko, za chwilę zaczynamy drugą część spotkania!

W pierwszej połowie nasi reprezentanci do lat 21 rozegrali całkiem niezłe zawody, lecz zabrakło im precyzji w wykończeniu akcji. Dwie najlepsze sytuacje miał Klimala, jednak w pierwszej sytuacji, w 27. minucie bramkarz Serbów dobrze wybronił, a pod koniec pierwszej połowy nasz napastnik trafił w słupek.

45 + 1'

Koniec pierwszej połowy!

45 + 1'

Adzić strzela z rzutu wolnego, Grabara łapie po czym zostaje jeszcze sfaulowany przez jednego z Serbów.

45'

Sędzia dolicza jedną minutę.

44'

Adzić faulowany blisko naszego pola karnego, Gumny otrzymuje za to żółtą kartkę.

44'

Klimala fauluje obrońcę w walce o piłkę.

43'

Faul na Gumnym, lecz daleko od pola karnego rywali.

43'

Niezrozumienie Listkowskiego z Gumnym, stracona piłka.

42'

Dobranie Adzicia, Stuparević uderza głową, na nasze szczęście ponad bramką.

42'

Teraz Serbowie w natarciu.

40'

SŁUPEK! Klimala dostał świetną piłkę od Jóźwiaka, wyszedł sam na sam, lecz jego uderzenie ląduje na słupku serbskiej bramki! Ależ szkoda tej szansy!

39'

Akcja Serbii, nasi piłkarze dobrze odbierają w środku pola i ruszają z własnym atakiem.

38'

Chwila spokoju na boisku, Polacy mają jednak aut na połowie rywala.

36'

Zagranie Jóźwiak, które miałobyć dośrodkowaniem, a wyszło jak strzał. Ilić jednak czujnie broni.

35'

Petrović fatalnie dośrodkowuje, Grabara od bramki.

35'

Rzut rożny nie przyniósł Serbom korzyści, ale nasi rywale wciąż przy piłce.

34'

Mocne dośrodkowanie, Pestka wybija na rzut rożny.

33'

Rzut wolny dla Serbów z prawej strony boiska, na wysokości naszego pola karnego.

32'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego wyłapuje Grabara.

32'

Dośrodkowanie w nasze pole karne, Gumny wybija na rzut rożny.

31'

Klimala zagrywa świetną piłkę do Listkowskiego, ten jednak został zablokowany przez obrońcę.

31'

Kolejne złe zagranie naszych rywali, aut dla Polski na naszej połowie.

30'

Sobociński do Klimali, który znów jest na pozycji spalonej.

29'

Fatalne dośrodkowanie jednego z Serbów, Grabara zacznie z piątki.

29'

Serbowie po raz pierwszy od dłuższego czasu konstruują atak pozycyjny.

28'

Jóźwiak źle zagrywa, piłka opuszcza boisko.

28'

Dobre dośrodkowanie, piłka leci w bramkę, ale obrońcy w ostatniej chwuli wybijają! Rzut rożny z drugiej strony boiska.

27'

Klimala sam na sam ale Ilić świetnie broni! będzie jeszcze korner.

26'

Listkowski do Gumnego, nasz obrońca został jednak dobrze przepchnięty przez rywala i traci piłkę.

25'

Rzut rożny nie przyniósł nam żadnej korzyści.

25'

Dobre podanie do Jóźwiaka na wolne pole, piłka zostaje jednak wybita w ostatniej chwili.

24'

Ostre dośrodkowanie Klimali, które mija wszystkich i wychodzi za linię końcową.

23'

Świetna akcja Jóźwiaka, który dogrywa do Klimali, niestety naszemu napastnikowi zabrakło kilku centymentrów, aby głową skierować piłkę do siatki!

22'

Listkowski ograny na prawej stronie, na szczęście obrońcy wybijają piłkę zagraną przed bramkę Grabary.

21'

Tym razem atak Polaków prawą stroną, sędzia jednak odgwizduje pozycję spaloną jednego z naszych zawodników.

21'

Dobra wrzutka Jóźwiaka, jednak nie zdołaliśmy oddać strzału.

20'

Akcja Polski prawą stroną, Fila faulowany. Będzie dobra okazja do dośrodkowania, piłka ustawiona na wysokości pola karnego Serbów.

18'

Za mocne podanie Jóźwiaka, golkiper Serbii znów przejmuje futbolówkę.

17'

Klimala za mocno podaje do Bogusza, Ilić spokojnie łapie piłkę.

16'

Kibice Polski próbują powtórzyć zabawę z ligowych meczów Widzewa, a z racji małego zapełnienia, są to "trzy trybuny" a nie "cztery trybuny". :)

15'

Tym razem Jóźwiak ruszył rajdem z lewej strony, ale wybiegł za linię końcową.

14'

Dobre dogranie Listkowskiego, niestety Jóźwiak przy przyjęciu piłki pomógł sobie ręką.

14'

Polacy nareszcie wyszli wyżej i nie pozwalają Serbom na swobodne rozegranie akcji.

12'

Ależ okazja Polaków! Niestety Jóźwiak nie zdołał odać strzału z 7. metra, a późniejsza dobitka jednego z jego kolegów została zablokowana. Szkoda!

11'

Odpowiedź Serbów, Ilić doszedł do sytuacji strzeleckiej, jednak z ostrego kąta nie zdołał zaskoczyć Grabary.

9'

Gumny do Klimali na wolne pole, niestety napastnik naszej reprezentacji był na spalonym.

8'

Niebezpieczna zabawa Polaków pod własnym polem karnym i znów nasz golkiper musi wyjaśniać sytuację wykopem.

7'

Dogranie w nasze pole karne wyłapane przez Grabarę.

7'

Grabara zaczął z rzutu wolnego i teraz to nasz zawodnik był na pozycji spalonej.

6'

Krótkie rozegranie, ale rywali popełniają błąd, sędzia odgwizduje pozycję spaloną.

6'

Centra w nasze pole karne, piłka po głowie obrońcy wychodzi na rzut rożny.

5'

Znów Serbowie rozprowadzają grę od obrońców, Polacy czekaja na przechwyt.

4'

Dobra akcja Polaków lewą stroną, zakończona strzałe Bogusza, jednak Ilić bez problemu łapie piłkę.

3'

Błąd i strata Dziczka, ale Pestka zanotował dobry powrót i odebrał piłkę.

3'

Leniwy początek, rzut wolny dla Polski na naszej połowie.

2'

Jak na razie to Serbowie prowadzą piłkę, czekamy na pierwszą akcję.

1'

Gramy!

17:55

Za chwilę piłkarze pojawią się na boisku, a państwo mogą już sprawdzić w jakim składzie zagra nasza młodzieżowa reprezentacja!

17:47

Jest to 4. kolejka fazy grupowej, w której Polacy mierzą się z Bułgarią, Rosją, Estonią, Łotwą i dzisiejszym rywalem Serbią. Po 3 seriach gier Polacy prowadzą z 7 punktami na koncie.

17:40

Witamy w relacji z meczu eliminacyjnego młodzieżowej reprezentacji Polski, w której nasi piłkarze zmierzą się z rówieśnikami z Serbii!