PP: Unia Skierniewice - Widzew Łódź (NA ŻYWO/LIVE 15.08.20)

PP: Unia Skierniewice - Widzew Łódź (NA ŻYWO/LIVE 15.08.20) - Zdjęcie główne

SportMecz 1/32 finału Fortuna Pucharu Polski pomiędzy trzecioligową Unią Skierniewice,a pierwszoligowym Widzewem Łódź. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16.00.Zapraszamy na RELACJĘ NA ŻYWO!

To już wszystko na dzisiaj. Dziękujemy za uwagę!

Widzew zwyciężył pierwsze pucharowe starcie w tym sezonie strzelając rywalom aż cztery gole. Było dzisiaj widać różnicę klas obu zespołów. Łodzianie stwarzali więcej okazji bramkowych i kontrolowali grę przez cały mecz.

90+1'

Koniec meczu.

90+1'

Ameyaw wyszedł sam na sam, uderzył i z trudem obronił golkiper Unii!

89'

Kosakiewicz próbował szczęścia za sprawą płaskiego uderzenia ze stojącej piłki, ale ta napotkała nogo obrońców po drodze.

88'

Wrzutka Poczobuta z rzutu wolnego, ale Brudnicki zdołał wybić piłkę.

87'

Widzewiacy spokojnie rozgrywają futbolówkę i czekają na lukę w obronie skierniewiczan.

85'

Dobra wrzutka Ojamy z lewj flanki, ale żaden z jego kolegów nie zdołał zamknąć tej akcji.

84'

Piłka w rękawicach Pawłowskiego po nieudanej akcji gospodarzy.

83'

Unia chce zdobyć chociaż jedną bramkę, ale łodzianie grają szczelnie w defensywie.

81'

Stoper Widzewa strzelił bramkę po uderzeniu głową. Kosakiewicz popisał się w tej sytuacji znakomitym dośrodkowaniem ze stojącej piłki.

80'

GOOOOL Krystian Nowak!

78'

Wolsztyński zmarnował znakomitą okazję po podaniu Ameyawa.

77'

Ameyaw znalazł się w znakomitej sytuacji po dobrej próbie dryblingu, ale ostatecznie stracił piłkę w polu karnym.

75'

Rzut wolny dla Unii, ale podopieczni trenera Smalca kiepsko rozegrali ten stały fragment gry i futbolówkę przejęli łodzianie.

74'

Krystian Nowak po raz pierwszy w oficjalnym meczu Widzewa po przebytej kontuzji!

73'

Kolejne dwie zmiany w Widzewie. Za Bechta melduje się Pięczek, a za Rudola pojawia się Nowak.

71'

Głupia strata widzewiaków na połowie rywala, ale gospodarze nie zdołali wykreować niczego ciekawego z tej sytuacji.

70'

Wilanowski ukarany żółtym kartonikiem za wcześniejszy faul na Bechcie.

70'

Łodzianie wybrali jednak krótkie rozegranie.

69'

Rzut wolny dla Widzewa. Będzie okazja na dośrodkowanie.

68'

Czujny odbiór Poczobuta, który od razu próbował zagrać do Wolsztyńskiego. Niestety, to podanie zostało przecięte.

67'

Czerwono-Biało-Czerwoni spokojnie rozgrywa na własnej połowie, a piłkarze Unii biegają za piłką.

65'

Zmiana w ekipie gospodarzy. Kowalczyk schodzi, a pojawia się w jego miejsce Berłowski.

64'

Dobra akcja widzewiaków zakończona mocnym strzałem Gąsiora. Brudnicki z trudem obronił!

63'

Podopieczni trenera Dobiego cały czas utrzymują się przy piłce, ale jak dotąd nic atrakcyjnego z tego nie wynika.

62'

Dwie roszady w składzie Widzewa. Gąsior zmienia Możdżenia, a Mucha pojawia się w miejsce Prochownika.

61'

Łodzianie pry piłce na połowie gospodarzy i budują kolejny atak pozycyjny.

59'

Ameyaw zagrywał do Bechta, ale młodzi zawodnicy nie zrozumieli się w tej akcji i od bramki zacznie Brudnicki.

58'

Widzew miał okazję na kontratak, ale Wolsztyński niepotrzebnie spowolnił akcję i ostatecznie piłkę przejęła Unia.

57'

Kosakiewicz wybija piłkę na aut, a szkoda, bo wydaje się, że nie był  naciskany przez żadnego z przeciwników.

56'

Zmiana w Widzewie. Ameyaw pojawia się na murawie w miejsce Gutowskiego.

54'

Dośrodkowanie Kosakiewicza w pole karne, ale ten stały fragment gry został zakończony niecelnym uderzeniem jednego z zawodników w białym stroju.

53'

Becht faulowany i będzie rzut wolny dla Widzewa.

52'

Żółta kartka dla Dudzińskiego za faul na widzewiaku.

52'

Zmiana w ekipie ze Skierniewic. Łojszczyk opuszcza plac gry, a w jego miejsce melduje się Makuch.

49'

Niebezpieczna strata Prochownika w środku pola i jeden z piłkarzy Uni wyszedł na pozycję sam na sam z Pawłowskim. Golkiper Widzewa popisał się znakomitą obroną.

49'

Czarnecki ukarany żółtą kartką za wcześniejszy faul.

48'

Sytuacja dla Widzewa, ale strzał Wolsztyńskiego zdołał zablokować jeden z defensorów. Będzie tylko rzut rożny.

47'

Dobra wrzutka młodego Bechta z lewej flanki, ale golkiper zdołał wypiąstkować futbolówkę.

46'

Druga połowa rozpoczęta.

Widzew Łódź zasłużenie prowadzi po pierwszej połowie z Unią Skierniewice 3:0. Podopieczni trenera Dobiego są o klasę lepsi od rywali i wydaje się, że kolejne bramki dla Czerwono-Biało-Czerwonych to tylko kwestia czasu.

45+2'

Arbiter kończy pierwszą część gry.

45+1'

Poczobut ucierpiał w jednym ze starć zrywalem, ale już wszytko w porządku z jego zdrowiem i gramy dalej.

44'

Widzewiacy spokojnie rozgrywają i wydaje się, że czekają już na przerwę.

43'

Aut dla łodzian po dobrym, prostopadłym zagraniu Poczobuta.

41'

Piłka w posiadaniu skierniewiczan, ale podopieczni trenera Smalca mają duże problemy z wymienieniem choćby trzech krótkich podań na małej przestrzeni.

40'

Indywidualna akcja Wolsztyńskiego, który wdarł się w pole karne, ale snajper Widzewa wywalczył tylko rzut rożny.

38'

Widzew próbuje pójść za ciosem, ale ostatnie podanie Możdżenia do Gutowskiego okazało się niecelne

37'

Znakomite zagranie Ojamy do Prochownika i młody gracz bez zastanowienia uderzył futbolówkę, która chwilę później zatrzepotała w bramce Brudnickiego po raz trzeci!

36'

GOOOL dla łodzian! 3:0!

35'

Łodzianie cały czas dominują, jednak od kilku minut nie przedostali się w okolice bramki golkipera Unii.

34'

Akcja przed bramką Pawłowskiego, ale obyło się bez zagrożenia.

32'

Gra wznowiona. Podopieczni trenera Dobiego cały czas dominują. Do pełni szczęścia brakuje jedynie trzeciej bramki :)

30'

Przerwa na uzupełnienie płynów.

29'

Kibice Widzewa odpalili właśnie środki pirotechniczne. A niedaleko ich trybuny siedzi wysłannik PZPN-u, który zapewne tworzy właśnie stosowną notatkę z tego wydarzenia. Przypomnijmy, że istnieje prawdopodobienstwo, że derby Łodzi przy al. piłsudskiego odbędą się bez publiczności. Wszystko przez zachowanie kibiców Widzewa po ostatnim gwizdku w meczu ze Zniczem.

28'

Poczobut fauluje rywala przy próbie wyprowadzenia kontrataku.

27'

Dobra wrzutka Kosakiewicza na głowę Rudola, ale stoper Widzewa nie trafił nawet w światło bramki po strzale głową.

26'

Możdżeń faulowany w środku pola i Czerwono-Biało-Czerwoni szybko wznowili grę szykując tym samym kolejną akcję ofensywną.

25'

Znakomity kontratak łodzian po kiepsko wykonanym rzucie rożnym przez Unię. Wolsztyński zagrał na wolne pole do Ojamy, a Estończyk nie miał problemów z przelobowaniem Brudnickiego.

25'

GOOOL! 2:0 dla Widzewa!

24'

Rzut rożny dla gospodarzy po interwencji Bechta.

22'

Unia wygląda na bardzo zagubioną. Gdy tylko skierniewiczanie przejmują piłkę to chwilę później ją tracą.

21'

W dobrej sytuacji znalazł się Wolsztyński po zagraniu Gutowskiego na prawej flance, ale napastnik Widzewa nie trafił w piłkę.

20'

Piłkarze z al. Piłsudskiego 138 w ataku pozycyjnym, ale nic groźnego z tego nie wynika.

18'

Dobra sytuacja dla widzewiaków, ale jeden z zawodników w białej koszulce trafił tylko w rywala.

17'

Prochownik został faulowany w środkowej strefie i za chwilę grę ze stojącej piłki wznowi Tanżyna.

16'

Zagranie na wolne pole do Możdżenia, ale były gracz m.in. Lecha Poznań nie zdołał dobiec do piłki.

14'

Pawłowski wybił piłkę, chociaż wcale nie był pod presją.

13'

W dobrej sytuacji znalazł się Górski, ale jego płaski strzał okazał się niecelny.

12'

Gospodarze przejęli futbolówkę, ale nic gorźnego dla gości z tego faktu nie wynika.

11'

Kolejne dobre uderzenie Tanżyny, tym razem nogą :) Bylo blisko, ale Brudnicki zdołał obronić.

9'

Łodzianie spokojnie rozgrywają na własnej połowie, a trener Dobi cały czas pokrzykuje na swoich poodpiecznych i motywuje ich do strzelenia kolejnej bramki.

8'

Znakomite dośrodkowanie Kosakiewicza wprost na głowę Tanżyny i mamy 1:0!

8'

GOOOOL dla Widzewa!

7'

Rzut rożny dla Widzewa na lewym skrzydle.

5'

Pierwsza dobra akcja widzewiaków w okolicy bramki Unii. Niestety, Wolsztyński przeniósł piłkę nad poprzeczką.

4'

Dalekie zagranie do Kowalczyka, ale piłka była posłana zbyt mocno i golkiper łodzian spokojnie chwycił futbolówkę.

3'

Widać, że podopieczni trenera Smalca są od początku meczu bardzo zmobilizowany. Miejmy nadzieję, że łodzianie nie popełnią głupich błędów w obronie i za chwilę uspokoją grę.

3'

Główka jednego z rosłych zawodników ze Skierniewic, ale futbolówka przeszła obok bramki Pawłowskiego.

2'

Prochownik stracił futbolówkę w środku pola, gospodarze wprowadzili pierwszy atak, ale będzie tylko rzut rożny.

1'

Gramy! Rozpoczęli zawodnicy czterokrotnego mistrza Polski.

Unia zagra dzisiaj w tradycyjnych żółto-niebieskich trykotach, a Widzew wystąpi w jednolitych białych strojach.

Na płycie głównej pojawili się także gospodarze. Za chwilę początek meczu.

Widzewiacy są już na murawie. Kapitanem Czerwono-Biało-Czerwonych będzie dzisiaj Mateusz Możdżeń.

W panelu ze składami dostępne sa już obie jedenastki. W pierwszej jedenastce łodzian nie ma żadnego nowego zawodnika, ale na ławce rezerowych jest m.in. Dominik Kun.

Piłkarze Unii i Widzewa zeszli już do szatni. Za kilka minut początek spotkania!

Trwa właśnie tradycyjna przedmeczowa rozgrzewka. Łodzianie wystąpią dzisiaj po raz pierwszy w strojach od nowego sponsora technicznego. Podopieczni trenera Dobiego zagrają w białych trykotach marki Kappa.

Witamy serdecznie prosto ze stadionu w Skierniewicach. Już za kilkanaście minut zabrzmi pierwszy gwizdek sędziego w meczu w ramach 1/32 finału Fortuna Pucharu Polski pomiędzy Unią Skierniewice, a Widzewem Łódź! Niebawem w panelu ze składami pojawią się obie jedenastki.