PP: Widzew Łódź – Legia Warszawa (NA ŻYWO / LIVE 30.10.2019)

PP: Widzew Łódź – Legia Warszawa (NA ŻYWO / LIVE 30.10.2019) - Zdjęcie główne

Sport Mecz 1/16 Pucharu Polski, w którym Widzew Łódź mierzy się na własnym stadionie z Legią Warszawa! Relacja z meczu Widzew – Legia na żywo na TuŁódź.pl!

To już wszystko na dziś, dziękujemy że byliście z nami i mamy nadzieję że będziecie z nami przy okazji kolejnych relacji na żywo. Do zobaczenia!

Widzew Łódź uległ Legii Warszawa 2:3 w 1/16 Pucharu Polski, ale grający w II lidze łodzianie nie mają się czego wstydzić. Postraszyli faworyta, a kibice właśnie oddają hołd swojej drużynie śpiewem ponad 16 tys. gardeł.

90 + 10'

KONIEC! Widzew przegrywa z Legią 2:3.

90 + 9'

Piłka wybita na aut przez obrońców.

90 + 9'

Mąka strzela, ale Cierzniak broni! Jeszcze korner dla Widzewa.

90 + 7'

Kolejny faul tym razem przed samym polem karnym!

90 + 6'

Faul ok. 35 metrów od bramki Legii, to może być jedna z ostatnich okazji do zdobycia bramki.

90 + 6'

Gra wznowiona.

90 + 6'

Przerwa w grze, na murawie leży dwóch piłkarzy Legii.

90 + 5'

Jeszcze jedna zmiana, Radwański za Poczobuta.

90 + 4'

Nieco zbyt mocne dośrodkowanie Kosakiewicza, ale będzie jeszcze aut dla łodzian.

90 + 4'

Faul na Wolsztyńskim około 25 metrów od bramki Cierzniaka.

90 + 3'

Widzew utrzymuje się przy piłce, jednak niewiele z tego wynika.

90 + 3'

Zmiana w Widzewie, Wolsztyński za Kitę.

90 + 3'

Gvilia uderza z 17. metra, ale bardzo niecelnie.

90 + 2'

Rudol zagrywa niecelnie, kontra Legii.

90 + 1'

Piłka pod nogami łodzian, czekamy na akcję ofensywną.

90 + 1'

Sędzia dolicza 9 minut!

90'

Dobra centra Kordasa, jednak nikt z łodzian nie zdołał oddać strzału!

90'

Regulaminowy czas gry dobiega końca, jednak sędzia doliczy sporo minut ze względu na przerwę spowodowaną zadymieniem.

89'

Kolejna centra, tym razem wybita przez obrońców.

88'

Dośrodkowanie Gvilii wprowadziło zamieszanie w polu karnym Widzewa, będzie jeszcze jeden korner.

88'

Legia wywalczyła kolejny rzut rożny.

87'

Zmiana w Legii, Niezgoda wchodzi za Kante.

87'

Zderzenie Kante i Kosakiewicza, obaj leżą na boisku.

86'

Kosakiewicz zbyt nisko dogrywa, Legia ma piłkę.

85'

Faul na Mące, okazja do dośrodkowania.

84'

Dośrodkowanie, Mąka stara się wybić ale podaje wprost pod nogi Lewczuka, który uderza bez zastanowienia i wyprowadza Legię na prowadzenie...

84'

GOL DLA LEGII!

83'

Groźny strzał Kante z linii 16. metra. Piłka odbita od obrońcy i będzie rzut rożny dla Legii.

81'

Robak wślizgiem zatrzymuje Luquinhasa i robi to czysto.

81'

Faul na Gutowskim w środku pola.

80'

Sytuacyjna piłka  Kante uderza z 15. metra ale przenosi piłkę ponad bramką!

79'

Gutowski nieprzepisowo przerywa kontrę Legii i ogląda żólty kartonik.

79'

Teraz Kante głową wybija z pola karnego.

78'

Strzał zza pola karnego, rykoszet i kolejny korner.

77'

Ależ okazja dla Widzewa! Kita z prawej strony na krótki słupek, Mąka uderza głową a Cierzniak broni z najwyższym trudem. Rzut rożny dla Widzewa.

76'

Gutowski w pole karne do Kity, Lewczuk jednak blokuje to podanie.

75'

Mecz nabrał tempa, akcja przenosi się spod jednej bramki pod drugą.

75'

Kante ogląda żółtą kartkę za faul na jednym z łodzian.

74'

Wydawało się, że Legia przejęła kontrolę nad meczem, ale Widzew nie poddał się i wyrównał! Tutaj będą jeszcze emocje!

73'

Poczobut dogrywa z prawej strony na 5. metr, tam wpada Kita i pakuje piłkę do siatki obok bezradnego Cierzniaka!

72'

GOOOOOOOL!!! 2:2!!!

72'

Gvilia dobrze centruje, Kante uderza głową, ale ponad bramką Pawłowskiego.

71'

Mąka fauluje Karbownika blisko pola karnego. Będzie okazja do dośrodkowania w pole karne Widzewa.

70'

Odpowiedź Widzewa, Robak jednak powstrzymany, Cierzniak zacznie od bramki.

70'

Kante ruszał z kontrą, na szczęście Tanżyna go uprzedza.

70'

Rudol gra do przodu, lecz bardzo niecelnie.

69'

Lewczuk fauluje Kitę i ogląda za to żóltą kartkę.

68'

Rusza Legia, Poczobut jednak zatrzymuje Luquinhasa. Brawo!

66'

Wcześniej mieliśmy dwie zmiany. W Widzewie Mandiangu został zastąpiony przez Gutowskiego, a w Legii Gvilia wszedł za Novikovasa.

66'

Gra wznowiona po przerwie spowodowanej zadymieniem boiska.

58'

ROBAK TRAFIA I JEST 2:1!

56'

Mąka faulowany w polu karnym Legii, łodzianie mają szansę złapać kontakt z rywalem!

56'

Rzut karny dla Widzewa!

55'

Karbownik do Novikovasa, ale obrońcy Widzewa wybijają.

53'

Aut dla Legii na wysokości pola karnego Widzewa.

53'

Kosakiewicz dośrodkowuje z prawej strony, Cierzniak dobrze wychodzi z bramki i lapie piłkę.

52'

Fatalne zachowanie łodzian we własnym polu karnym. Strzelał Karbownik, ale Pawłowski obronił, dobijał Antolić, łodzian uratował słupek, ale Kante jeszcze zdołał przejąć, podał do Wszołka, który z kilku metrów bez problemu zdobywa bramkę.

51'

GOL! 2:0 dla Legii...

51'

Łodzianie powalczyli jeszcze na prawej stronie, ale Legia przejmuje piłkę.

50'

Odpowiedź Widzewa, ale podanie Kity do Kosakiewicza nie osiąga celu.

50'

Tanżyna fatalnie traci piłkę, Novikovas rusza na bramkę, ale strzela wprost w Pawłowskiego!

48'

Karbownik wpada w pole karne, wykłada piłkę Kante, który z 10. metra nie myli się i po ręku Pawłowskiego umieszcza piłkę w siatce.

48'

GOL! Legia prowadzi...

48'

Luquinhas zablokowany, Widzew jednak nie potrafi ruszyć z szybkim atakiem.

47'

Przez chwilę było groźnie, Novikovas miał piłkę w polu karnym, ale został zablokowny przez obrońców.

46'

Poczobut traci w środku pola.

46'

Zaczęli!

Oba zespoły już na boisku, za chwilę zaczyna się druga połowa!

Kibice Widzewa oglądający to spotkanie mogą być zadowoleni. Nieoczekiwanie to łodzianie prowadzą grę i starają się atakować mocniejszego rywala. Legia cierpliwie czeka i kilkukrotnie dobrze wyszła z kontrą. Oba zespoły miały swoje okazje do zdobycia bramki, ale wciąż mamy wynik bezbramkowy. Z niecierpliwością czekamy na drugą połowę!

45'

Sędzia Marciniak nie dolicza ani minuty i kończy pierwszą połowę!

45'

Kosakiewicz świetnie zatrzymuje rozpędzonego Karbownika!

44'

Dobra centra, Luquinhas próbuje strzelać, ale Pawłowski dobrze łapie piłkę.

44'

Rzut wolny dla Legii ok. 40 metrów od bramki gospodarzy.

43'

Kibice Widzewa odpalili race, dym jednak nie przeszkadza w kontynuowaniu gry.

43'

Legia wciąż przy piłce, ale łodzianie wypychają rywali spod własnej bramki.

41'

Wszołek do Luquinhasa, ten strzela z 10. metra, ale Rudol świetnie blokuje ten strzał! Będzie jeszcze korner.

40'

Dośrodkowanie wybite przed "szesnastkę" tam walczy jeszcze Możdżeń, ale nieczysto trafia w piłkę.

40'

Kita dopada do piłki w polu karnym Legii, uderza, ale Cierzniak świetnie broni! Będzie jeszcze korner.

39'

Teraz Kante z linii "szesnastki" z prawej strony boiska, jednak trudno skomentować ten strzał... Pawłowski zacznie od bramki.

37'

Kontra Legii, Wszołek wpada w pole karne z lewej strony, ale jego strzał mija bramkę Pawłowskiego!

37'

Świetne dogranie Robaka Wiereska nie daje jednak Kicie strzelić na bramkę.

36'

Widzew znów spokojnie utrzymuje się przy piłce, Legia czeka na przechwyt.

34'

Kolejne dogranie, strzał głową, ale Pawłowski łapie bez problemu.

33'

Luquinhas mija obrońców, dorzuca piłkę do Kante na 4. metr, a ten trafia w poprzeczkę! Ależ było groźnie!

32'

Aut dla Widzewa przy linii środkowej.

31'

Kosakiewicz dobrze blokuje Kante, Legia wciąż jednak przy piłce.

30'

Szybka akcja Widzewa zatrzymana przez Jędrzejczyka.

29'

Groźnie pod bramką Widzewa, piłka po strzale Novikovasa mija słupek bramki Pawłowskiego!

28'

Dośrodkowanie, piłka wybita, Luquinhas rusza do piłki ale Kosakiewicz go wyprzedza.

28'

Robak faulowany na połowie rywala, blisko koła środkowego.

27'

Dośrodkowanie, Pawłowski piąstkuje. Dobra interwencja.

26'

Groźnie z drugiej strony, Jędrzejczyk do Kante, ten uderza, ale zostaje zablokowany przez Tanżynę!

25'

Dobra akcja Widzewa pod linią końcową, Robak uderza z ostrego kąta, robi to jednak niecelnie! Szkoda!

25'

Tanżyna znów ruszył do ataku i wywalczył aut.

24'

Krótkie rozegranie, Mandiangu walczy jeszcze z Kante w polu karnym, niestety nie daje rady. Aut dla Legii.

23'

Mąka do Kity, ten uderza, ale zostaje zablokowany! Będzie jeszcze rzut rożny, ale było bardzo groźnie!

23'

Tanżuna świetnie przerywa akcję Legii!

22'

Dobra akcja łodzian, Mandiangu zagrywa jednak za plecy Mąki.

22'

Widzew znów rozpoczyna atak od obrońców.

21'

Kapitan Widzewa utrudnia Legii wyjście z własnej połowy.

21'

Poczobut zagrywa do przodu, niestety podanie jest zupełnie do nikogo.

20'

Robak zatrzymany na prawym skrzydle, ale będzie jeszcze aut dla gospodarzy.

20'

Teraz Robak przechwytuje i "jedziemy" w drugą stronę!

20'

Dobry przechwyt Kante i rusza kontra Legii.

19'

kante ostro atakuje Poczobuta, rzut wolny dla Widzewa na jego połowie.

19'

Poczobut popracował w obronie, ale Legia ma jeszcze aut.

18'

Piłka wybita, ale Mandiangu fauluje Luquiniasa. Rzut wolny dla Legii.

17'

Dogranie Wszołka w pole karne, Tanżyna wybija na rzut rożny.

17'

Jędrzejczyk źle przyjmuje i będzie aut dla Widzewa.

16'

Kante leży na boisku, ale powoli sam się podnosi.

16'

Widzew spokojnie rozgrywa piłkę, szuka luki w obronie legionistów.

15'

Dośrodkowanie, piłka wybita przed pole karne gdzie z powietrza próbuje uderzać Luquinias, ale fatalnie pudłuje.

14'

Strzał Luquiniasa zablokowany, rzut rożny dla gości.

13'

Mąka na dobieg do Możdżenia, ten jednak nie zorientował się w zamiarach kolegi.

12'

Dośrodkowanie Mandiangu, piłka spada pod nogi Kity, ale napastnik Widzewa nie miał jak uderzyć na bramkę, obrońcy wybijają.

12'

Rzut rożny dla Widzewa z prawej strony boiska.

11'

W polu karnym znalazł się jeszcze Kante, ale zagrał piłkę ręką.

11'

Pawłowski dobrze interweniuje i wybija piłkę spod nóg Wszołka.

10'

Robak powstrzymany na skraju pola karnego.

10'

Mandiangu miał okazję do strzału zza pola karnego, niestety został zablokowany przez obrońców.

9'

Rzut wolny dla Widzewa blisko koła środkowego.

9'

Legia wciąż wyczekuje na własnej połowie, łodzianie starają się atakować pozycyjnie.

7'

Kosakiewicz dobrze przepycha rywala w swoim polu karnym i pozwala piłce opuścić boisko.

7'

Mandiangu próbował urwać się lewym skrzydłem, lecz został powstrzymany.

6'

Kosakiewicz miał dużo miejsca na prawym skrzydle, ale przeciągnął dośrodkowanie. Cierzniak zacznie od bramki.

5'

Dobre dogranie Antolicia, ale uderzenie jednego z legionistów przelatuje ponad bramką.

5'

Teraz próba dośrodkowania, Tanżyna wybija na rzut rożny.

5'

Na razie dużo spokoju w poczynaniach obu zespołów. Legia próbuje wyczekać łodzian.

3'

Widzew walczy na lewej stronie, ale legioniści skutecznie się bronią.

3'

Błąd Mandiangu, Legia ma aut na połowie Widzewa.

2'

Widzew na razie utrzymuje się przy piłce, Tanżyna rusza do przodu.

1'

Kita walczył z obrońcami w polu karnym, ale nie poradził sobie, piłka w rękach Cierzniaka.

1'

Pierwsza akcja Widzewa, Mandiangu wywalczył aut na wysokości pola karnego Legii.

1'

Gramy! Rozpoczął Widzew.

20:28

Sędzia Szymon Marciniak wyprowadza oba zespoły na boisko. Widzew zagra dziś w jednolitych białych strojach, goście z Warszawy w zielonych koszulkach i czarnych spodenkach.

20:26

Już wybrzmiewa "Prząśniczka", niedługo usłyszymy także "Taniec Eleny" i powitamy zawodników na boisku!

20:20

Oba zespoły zakończyły już rozgrzewkę, za 10 minut zaczynamy!

20:15

Sędzią dzisiejszego spotkania będzie sędzia międzynarodowy, Szymon Marciniak, a do pomocy będzie miał system VAR.

20:10

W poprzedniej rundzie Legia pokonała 2:0 Puszczę Niepołomice, zaś Widzew wygrał również 2:0 ze Śląskiem Wrocław.

20:05

Witamy was bardzo serdecznie ze stadionu przy al. PIłsudskiego 138, gdzie już za niewiele ponad 20 minut Widzew Łódź stoczy bardzo ciężki bój z Legią Warszawa w ramach 1/16 Totolotek Pucharu Polski!