PP: Zagłębie Sosnowiec - ŁKS Łódź (NA ŻYWO / LIVE 26.09.2019)

PP: Zagłębie Sosnowiec - ŁKS Łódź (NA ŻYWO / LIVE 26.09.2019) - Zdjęcie główne

SportCzas na ostatni meczu 1/32 finału Totolotek Pucharu Polski! Łódzki Klub Sportowy powalczy w Sosnowcu z miejscowym Zagłębiem o awans i przełamanie fatalnej passy 7 porażek z rzędu. Zapraszamy do śledzenia relacji NA ŻYWO na TuŁódź.pl!

Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na TuŁódź.pl na kolejne RELACJE NA ŻYWO z meczów Łódzkiego Klubu Sportowego. Do zobaczenia!

ŁKS bez żadnych problemów pokonał ekipę z Sosnowca. Łodzianie zdominowali dzisiejszy mecz i zasłużenie awansował do 1/16 Pucharu Polski.

90'

Koniec meczu. ŁKS pokonał Zagłębie 3:0 i melduje się w kolejnej rundzie Pucharu Polski!

89'

Dobre dośrodkowanie, ale poradzili sobie ełkaesiacy.

88'

Gra toczy się na połowie ŁKS-u. Będzie rzut rożny dla Zagłębia.

87'

Zagotowało się nieco w polu karnym ŁKS-u, ale obrońcy łódzkiej ekipy względnie spokojnie poradzili sobie z tą sytuacją.

86'

Trudy spotkania przerastają Kiecę. Zawodnik gospodarzy opuszcza boisko na noszach z powodu urazu mięśniowego.

84'

Z dobrej strony pokazał się Bryła, który złamał z prawej strony do środka i oddał groźny strzał! Piłka odbiła się od słupka i opuściła plac gry.

83'

Zmiana. Szansę dostaje Ratajczyk, który zastąpił Pyrdoła.

82'

Nie dzieje się za wiele na murawie. Zapowiada się nudne 10 minut meczu...

81'

Na szczęście nie wygląda to na nic poważnego i Bryła niebawem wróci do gry.

80'

Karbowy i Bryła zderzyli się głowami. Mocno cierpi Patryk.

80'

Hołota faulował Trąbkę w środku pola. Spokojnie grę wzowił ŁKS.

78'

Było groźnie, ale strzał Radwanka z 11 metrów został zablokowany.

77'

Kieca faulowany przez Pyrdoła na 35. metrze przed bramką Malarza.

75'

Przed nami ostatni kwadrans. ŁKS wygląda dziś bardzo solidnie i zasłużenie prowadzi z Zagłębiem Sosnowiec.

74'

Zmiana w ŁKS-ie. Bryła za Kujawę.

73'

ŁKS nie forsuje tempa, a Zagłębie raczej już straciło wiarę w korzystny wynik.

69'

Bogusz udowadnia, że dużo lepiej czuje się na prawej stronie obrony! Zawodnik z numerem 4 w ŁKS-ie dośrodkował w pole karne, piłka przeszła po głowie Polczaka do Kujawy, a napastnik łódzkiej ekipy skierował piłkę do bramki! 3:0!

69'

GOOOOOOOOOOOOOOL!!! 3:0 ŁKS!

68'

Zmiana w ŁKS-ie. Ramirez za Pirulo.

67'

Szwed uderzył z dystansu i trafił w poprzeczkę! Dużo szczęscia miał Malarz, który nieco zlekceważył to uderzenie i cały ŁKS!

66'

Na spalonym złapany Pyrdoł.

64'

Nieprzyjemny strzał Karbowego a'la Cristiano Ronaldo, ale piłka przeleciała obok słupka.

63'

Pierwsza żółta kartka dla ŁKS-u. Ukarany nią Kalinkowski, który po lewej stronie boiska pociągał za koszulkę jednego z rywali.

62'

Teraz przycisnęło Zagłębie, ale nie ma mowy o poważniejszym zagrożeniu pod bramką Malarza.

60'

Teraz Mularczyk ukarany żółtą kartką za taktyczny faul na Kalinkowskim.

59'

Grzelak zatrzymuje rozpędzonego Pirulo. Żółta kartka!

57'

Trzecia zmiana w Zagłębiu. Bilenkyi zastępiony przez Nawotkę.

57'

Trąbka niedokładnie dośrodkował i skończyło się tylko na strachu.

56'

Faul na połowie Zagłębia. Będzie dośrodkowanie ŁKS-u.

54'

Krótko rozegrany rzut rożny, Srnić dostał piłkę w polu karnym, piłkę próbował mu wybić jeden z obrońców, ale zrobił to tak pechowo, że futbolówka trafiła pod nogi Bogusza, a obrońca ŁKS-u uderzył z pierwszej piłki i podwyższył prowadzenie Łódzkiego Klubu Sportowego!

54'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! 2:0!!!

53'

Kuajwa miał w polu karnym Zagłębia mnóstwo miejsca, ale z jego strzałem poradził sobie Stępniowski! Rzut rożny dla ŁKS-u.

50'

Jest i zapowiadana zmiana. Karbowy za Radkowskiego.

48'

Za chwilę będzie kolejna zmiana w Zagłębiu, bo Radkowski opuścił już murawę z urazem mięśniowym.

46'

Pierwsza akcja Ryndaka, ale obrońca gospodarzy umiejętnie przyblokowany przez dwóch ełkaesiaków.

46'

Rozpoczęli gospodarze!

Piłkarze obu ekip są już na murawie. Drugą połowę rozpocznie Zagłębie, w którym jest jedna zmiana. Mularczyk zastąpił Pawłowskiego.

Jesteśmy z powrotem! Za chwilę początek drugiej połowy! Na razie jest naprawdę dobrze. ŁKS przeważa i zmierza do 1/16 finału Pucharu Polski.

Chwila przerwy dla piłkarzy. My natomiast biegniemy po ciepłą herbatę i zaraz wracamy!

Statystyki mówią same za siebie. W strzałach 1-11, natomiast w strzałach celnych mamy 0-7.

ŁKS jest dużo lepszą drużyną od Zagłębia. Trzeba przyznać, że prowadzenie łódzkiej ekipy 1:0 to najmniejszy wymiar kary.

45'

Koniec pierwszej połowy. ŁKS prowadzi 1:0.

45'

Oj niepewnie teraz Malarz, który źle ocenił lot piłki. Na szczęscie skończyło się na strachu.

41'

Teraz Trąbka! Młody pomocnik ŁKS-u przyjęciem w polu karnym zgubił dwóch rywali i oddał strzał, jednak ponownie świetnie interweniował Stępniowski! Czy ŁKS potwierdzi swoją przewagę jeszcze przed przerwą?

40'

Ajejej! Tak blisko! Pyrdoł kapitalnie urwał się obrońcom Zagłębia, doszedł do prostopadłej piłki od Bogusza i wyszedł sam na sam ze Stępniowskim. Zamiast strzelać postanowił jednak poszukać podaniem Kujawy, ale piłkę trącił bramkarz Zagłębia i obrońcy wybili futbolówkę!

38'

Znowu Kujawa i znowu został zablokowany.

37'

Błąd Zagłębia, Kujawa znalazł się w dogodnej sytuacji w narożniku pola karnego Zagłębia, ale jego uderzenie paruje Stępniowski!

37'

ŁKS wybija piłkę, która ostatecznie ląduje pod nogami Stępniowskiego.

36'

Ryndak przewrócony przez spóźnionego Pyrdoła. Rzut wolny dla Zagłębia na połowie ŁKS-u. Do dośrodkowania przygotowuje się Szymon Pawłowski.

35'

Niecelne dośrodkowanie Pirulo.

34'

ŁKS rozgrywał przez ostatnie sekundy piłkę z lewej strony, ale radzą sobie gospodarze. Rzut rożny dla ŁKS-u.

33'

Prostopadłe podanie do Kujawy, ale napastnik ŁKS-u na spalonym.

31'

Zagłębie Sosnowiec groźnie pod bramką ŁKS-u! Ryndak w ostatniej chwili zablokowany przez Juraszka! Rzut rożny nie przyniósł zagrożenia i znowu przy piłke łodzianie.

30'

ŁKS przypomina dziś ten zespół z Fortuna 1 Ligi. Łodzianie spokojnie rozgrywają piłkę i kontrolują spotkanie.

28'

Juraszek faulowany przez Polczaka przy walce o górną piłkę.

27'

Zagłębie teraz nieco aktywniejsze. Będzie rzut rożny dla gospodarzy.

25'

Próba odpowiedzi ze strony Zagłębia, ale pewnie na przedpolu Malarz.

21'

Kapitalne trafienie Piotra Pyrdoła! Pomocnik ŁKS-u dostał prostopadłe podanie od jednego ze swoich kolegów, wygonił się nieco do prawej strony, ale posłał mocne i precyzyjne uderzenie, którym zaskoczył Stępniowskiego. Piłka przy bliższym słupku wpadła do bramki i ŁKS na prowadzeniu!

21'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! 1:0 DLA ŁKS-U!

19'

Teraz próba Rozwandowicza, ale daleeko od bramki...

18'

Sosnowiczanie poradzili sobie z krótko rozegranym kornerem przez ŁKS. Do wybitej piłki dopadł jeszcze Srnić, jednak jego uderzenie wyłapał Stępniowski.

17'

Dobre uderzenie lewą nogą Kalinowskiego. Stępniowski na rzut rożny.

16'

Bogusz szukał Kujawy w polu karnym rywali, ale zagrał minimalnie za mocno.

13'

Świetna pilka od Trąbki do Kujawy, ale napastnik ŁKS-u szukał uderzenia lewą nogą zamiast próbować prawą i został w ostatniej chwili zablokowany przez wracającego stopera Zagłębia!

12'

Pawłowski za łatwo ograł Rozmusa i wbił piłkę w pole karne ŁKS-u, ale futbolówka nie trafiła do żadnego z zawodników gospodarzy.

11'

Z dystansu uderzył Kalinkowski, ale bez problemów Stępniowski.

10'

Przeważa ŁKS. To łodzianie teraz długo utrzymują się przy piłce na połowie Zagłębia.

8'

Chwila spokojnieszej gry z obu stron.

5'

Ależ było blisko! ŁKS powinien już prowadzić 1:0! Dośrodkowanie z prawej strony Bogusza co prawda nie było celne, ale obrońca Zagłębia wybił piłkę na nogę Piotra Pyrdoła, który strzelił z woleja prosto w bramkarza Zagłębia. Chwilę później szansę miał jeszcze Trąbka, ale strzelił minimalnie niecelnie!

4'

Z kontrą próbował wyjść ŁKS, ale Pirulo przegrał pojedynek jeden na jeden z obrońcą Zagłębia.

3'

W odpowiedzi niedokładnie ŁKS. Od bramki Stępniowski.

2'

Teraz Trąbka faulował w środku pola, ale Zagłębie szybko się jej pozbyło.

2'

Szymon Pawłowski złapany na spalonym.

1'

Po prawej stronie próbował przedrzeć się Pirulo, ale został zatrzymany. ŁKS wycofuje piłkę do Malarza.

1'

Pierwszy gwizdek i rozpoczął ŁKS!

20:29

Zaraz zaczynamy! Rozpocznie ŁKS!

20:29

ŁKS zagra dziś na biało-czerwono. Zagłębie na czerwono-zielono.

20:28

Przed meczem uhonorowany został Wojciech Sączek. 61-letni dziś mężczyzna rozegrał w swojej piłkarskiej karierze 382 mecze w Zagłębiu Sosnowiec.

20:27

Zawodnicy są już ma murawie.

20:25

Pięć minut do początku meczu! Korzystając z chwili, zapraszamy do zapoznania się z naszą  zapowiedzią meczu Zagłębie - ŁKS [KLIKNIJ].

20:20

Z niecierpliwością czekamy na początek meczu! Za chwilkę piłkarze wyjdą na murawę, bo obie ekipy zakończyły już rozgrzewkę.

20:15

Są i one! Zdradzimy tylko, że jedną ze zmian jest posadzenie na ławce rezerwowych Daniego Ramireza.

20:05

Już za chwilę w naszym panelu pojawią się składy obu ekip. Jest kilka zmian w składzie ŁKS-u!

20:00

Zgodnie z obietnicą meldujemy, że rozpoczynamy naszą relację NA ŻYWO z meczu 1/32 Totolotek Pucharu Polski!

Spotkanie rozpocznie się 26 września 2019 roku o godzinie 20:30! Nadawnie LIVE rozpoczniemy ok. 30 minut przed pierwszym gwizdkiem, a więc w okolicy godziny 20:00.

Witamy w relacji NA ŻYWO  z meczu 1/32 finału Totolotek Puchar Polski Zagłębie Sosnowiec - ŁKS Łódź!