Skra Częstochowa – Widzew Łódź (NA ŻYWO / LIVE 25.08.19)

Opublikowano: ndz, 25 sie 2019 14:31

Skra Częstochowa – Widzew Łódź (NA ŻYWO / LIVE 25.08.19) - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Sport Skra Częstochowa - Widzew Łódź, mecz 6. kolejki II ligi. Relacja z meczu Widzewaze Skrą na żywo na TuŁódź.pl!

PO MECZU

Dziękujemy państwu za uwagę, to już wszystko na dziś. Mimo smutnych wieści, mamy nadzieję, że będą państwo z nami przy okazji kolejnych spotkań Widzewa. Do zobaczenia!

PO MECZU

Zmiany w składzie nie zmieniły zbyt wiele w grze Widzewa, który po dwóch remisach, przegrywa drugie spotkanie w tym sezonie. Marcin Kaczmarek wciąż ma wiele pracy jeśli chodzi o to jak jego piłkarze grają i zachowują się na boisku.

90 + 5'

KONIEC! Widzew przegrywa w Częstochowie 0:1!

90 + 5'

Radwański fauluje Jelonka wychodzącego na czystą pozycję i zostaje ukarany czerwoną kartką!

90 + 4'

Kolejna zmiana w Skrze, Pavlas zastąpiony przez Mońkę.

90 + 2'

Widzew nie potrafi skonstruować akcji, a sędzia odgwizduje pozycję spaloną... Daniela Tanżyny.

90 + 1'

Zmiana w Skrze, Niedojad schodzi, wchodzi Jelonek.

90'

Sędzia dolicza 4 minuty do regulaminowego czasu gry.

90'

Łatwa strata Mandiangu, Skra przy piłce.

88'

Bardzo mocne uderzenie Ameyaw zza pola karnego, ale nie było w nim wiele celności. Szkoda, można było lepiej przygotować ten strzał.

88'

Błąd Poczobuta, ale zdołał go naprawić i aut dla Widzewa.

87'

Radwański niecelnie do Robaka, kolejna szansa stracona.

85'

Bondarenko znów przerywa akcję Widzewa.

85'

Kontra Skry zatrzymana, ale gospodarze szybko odzyskują piłkę.

85'

Długa akcja Widzewa zakończona złym, niskim dośrodkowaniem Kosakiewcza.

83'

Złe wznowienie gry przez gospodarzy, Wolański zacznie od bramki.

83'

Tanżyna fauluje Niedojada w środku pola.

82'

Napora dobrze uderza, na szczęście dla Widzewa piłka odkręciła się na zewnątrz i minęła bramkę Wolańskiego.

82'

Radwański dobrze próbował po ziemi do Robaka, ale Bondarenko wybija na aut.

81'

Dośrodkowanie Poczobuta wybite przez obrońców.

81'

Ameyaw nabija rywala, ale zamiast rożnego będzie aut.

80'

Kontra Skry, na szczęście ostatnie podanie gospodarzy było niecelne.

80'

Dobra akcja Widzewa, niestety Kos był odrobinę szybszy od Mąki i zdołał wypiąstkować piłkę.

79'

Kosakiewicz fauluje w walce o górną piłkę.

78'

Dużo zamieszania w polu karnym Skry, ale łodzianie nie zdołali zrobić nic groźnego. Kontra Skry przerwana bardzo szybko.

77'

Faul na Radwańskim, okazja do dośrodkowania w pole karne.

77'

Wracamy do gry.

76'

Przerwa na uzupełnienie płynów.

75'

Mandiangu uciekł lewą stroną, ale nie zdołał dośrodkować.

74'

Zmiana w Skrze, Niedbała schodzi, wchodzi Napora.

74'

Mandiangu na dobieg do Radwańskiego, za mocno.

74'

Dobre dośrodkowanie w pole karne Widzewa, Wolański przytomnie wychodzi z bramki i łapie piłkę.

72'

Złe zgranie Mandiangu z kornera, piłkę jeszcze zdołał zgarnąć Maka, ale uderzył bardzo niecelnie.

71'

Ameyaw wywalczył rzut rożny.

71'

Mandiangu dobrze opanował piłkę w polu karnym, ale źle dograł do Robaka, piłkę łapie Kos.

70'

20 minut do końca, a nie widać, aby Widzew miał jakąś szansę na wyrównanie.

69'

Podwójna zmiana w Widzewie, schodzą Wolsztyński i Gutowski, wchodzą Ameyaw i Mandiangu.

68'

Dobra prostopadła piłka Mąki, Wolsztyński rusza do piłki po chwili się zatrzymuje. Nie wiadomo dlaczego...

67'

Dobra akcja Skry, ale strzał Niedbały bardzo niecelny.

65'

Robak dobrze przerzuca piłkę do Gutowskiego, ale młody pomocnik uderza baardzo niecelnie. Fatalna postawa w sytuacji, gdzie można było wyrównać stan spotkania.

64'

Radwański zagrał niecelnie, ale po chwili dobrze zablokował rywalowi drogę do piłki.

63'

Mąka fauluje w środku pola.

62'

Mąka wyprzedzony przez Obuchowskiego. Pomocnik Widzewa fauluje obrońcę Skry.

62'

Radwański dobrze w odbiorze.

61'

Aut dla Widzewa blisko pola karnego Skry.

61'

Zmiana w Widzewie, Poczobut zastępuje Zejdlera.

60'

Dobra kontra Skry, Nocoń wyszedł sam na sam z lewej strony i dobrze huknął pod poprzeczkę, nie dając szans Wolańskiemu.

59'

GOL! Nocoń wyprowadza Skrę na prowadzenie...

59'

Kontra Widzewa, niestety wszystko trwało zbyt długo, aby Gutowski mógł oddać dobry strzał.

59'

Wolański piąstkuje.

58'

Rzut rożny dla Skry. Łodzianie źle weszli w druga połowę.

57'

Żółta kartka dla Zejdlera za faul na rywalu.

57'

Robak dobrze wygrał walkę z rywalem, ale sędzia przerywa grę. Robak zagrał ręką.

56'

Szarpana gra, mało płynnych akcji po obu stronach.

55'

Fatalne uderzenie Pavlasa z rzutu wolnego.

55'

Tanżyna fauluje, rzut wolny dla gospodarzy.

54'

Żółta kartka dla jednego z trenerów ze sztabu Skry Częstochowa.

54'

Sędzia wstrzymuje grę i rozmawia z kimś z ławki Skry.

53'

Wolsztyński stracił łatwo piłkę, szkoda, bo było już blisko pola karnego gości.

52'

Atak Skry wyhamował, łodzianie dobrze wypchnęli rywali spod swojej bramki.

52'

Robak niedokładnie do Wolsztyńskiego, kontra Skry.

52'

Gutowski traci piłkę, aut dla gospodarzy.

51'

Mąka powalczył w odbiorze, ale Skra utrzymuje się przy piłce.

50'

Dobry strzał z dystansu Olejnika, Wolański z problemami, ale łapie. Nieprzyjemny strzał obrońcy Skry.

49'

Niezrozumienie Gutowskiego z Robakiem, szkoda, bo zapowiadało się całkiem ciekawie.

49'

Złe zagranie Olejnika, Wolański zacznie od bramki.

48'

Bondarenko fauluje Robaka na połowie Widzewa.

48'

Tanżyna dobrze zaasekurował Zielenieckiego.

48'

Obie drużyny na drugą połowę wyszły bez zmian.

47'

Zejdler fauluje w środku pola.

46'

Tanżyna w dość groźnej sytuacji wybija na aut.

46'

Zaczęli, Widzew przy piłce.

PRZERWA

Piłkarze obu drużyn powoli wracają na boisko, za chwilę rozpocznie się druga część spotkania.

PRZERWA

Jesteśmy świadkami ciekawego spotkania pomiędzy Skrą a Widzewem. Łodzianie mieli swoje szanse, trafili nawet do siatki, lecz Marcin Robak był na pozycji spalonej. Skra miała za to rzut karny, który świetnie obronił Wolański, a później również dobitka została przez niego sparowana na rzut rożny. Gra ofensywna Widzewa wygląda całkiem nieźle w porównaniu do poprzedniego spotkania, niestety brakuje spokoju w obronie.

45 + 2'

Sędzia kończy pierwszą połowę!

45 + 2'

Gutowski źle dograł, odzyskał piłkę, lecz później poślizgnął się i znów ją stracił.

45 + 2'

Sędzia doliczył tylko minutę.

45 + 1'

Kosakiewicz wpada w pole karne, próbuje dograć do środka, ale jest blokowany. Rzut rożny.

45'

Robak dostał dobrą piłkę w pole karne, ale nie zdołał obrócić aby oddać strzał.

44'

Dobry pressing Widzewa, aut dla gości.

44'

Zejdler faulował i dobrze przerwał akcję Skry jeszcze na jej połowie.

43'

Dobre dośrodkowanie Kosakiewicza, Bondarenko jednak pierwszy sięga piłkę. Widzew kontynuuje atak.

42'

Gra wznowiona.

41'

Dwa dośrodkowania Widzewa bez skutku, Holik leży w polu karnym, sędzia przerywa grę.

41'

Żółta kartka dla Niedbały.

40'

Mąka został zatrzymany na prawej stronie, rzut wolny dla Widzewa.

39'

Znów strata Wolsztyńskiego.

38'

Piłka w siatce Skry, niestety Robak był na pozycji spalonej...

38'

Żółta kartka dla Robaka za dyskusje.

37'

Rzut wolny dla Widzewa.

36'

Kolejna dobra interwencja Wolańskiego! najpierw obronił strzał z dystansu, a po chwili został sfaulowany przez Niedojada.

36'

Był jeszcze rzut rożny dla Skry, ale obrońcy Widzewa dobrze sobie poradzili.

35'

Wolański wyczuł Holika, po chwili ten dobijał głową, ale Wolański znów obronił! Brawo!

35'

WOLAŃSKI BRONI!!!

34'

Zółta kartka dla Tanżyny za dyskusje, to po jego faulu sędzia podyktował jedenastkę.

34'

Rzut karny dla Skry!

34'

Wolsztyński dobrze przejął piłkę, by po chwili niecelnie ją zagrać.

32'

Groźne dośrodkowanie, Wolański łapie piłkę, niestety jego szybkie wznowienie nie trafia do Wolsztyńskiego.

32'

Wracamy do gry, Skra zacznie z rzutu wolnego.

30'

30'

Znów dobrze broni Kos! Zejdler dogrywa górą, Robak uderza głową, ale bramkarz Skry ponownie górą!

28'

Dobry, mocny strzał Mąki, jednak piła poleciała na tyle blisko Kosa, że ten zdołał ją złapać! Kolejna dobra okazja łodzian.

28'

Kolejny korner dla Widzewa.

27'

Dobre, płaskie uderzenie Radwańskiego zza pola karnego, ale podobnie jak chwilę wcześniej Pavlas, strzelał niecelnie. Szkoda!

26'

Strata Mąki, kontra Skry którą Pavlas kończy strzałem, na szczęście uderza niecelnie! Błąd Pięczka, który dał się ograć skrzydłowemu gospodarzy.

25'

Złe zagranie Wolsztyńskiego i aut dla Skry.

23'

Gutowski zagrywa po ziemi z lewej strony, obrońcy Skry wybijają bez problemu.

23'

A jednak strzał bezpośredni, który na szczęście leci obok bramki.

22'

Faul Radwańskiego na Noconiu, groźna akcja przerwana, ale dośrodkowanie z rzutu wolnego również może być groźne.

22'

Błąd Bonadrenki, aut dla Widzewa.

21'

Wrzutka Kosakiewicza, Robak uderza głową, ale wprost w bramkarza Skry.

20'

Robak ładnie zagrał piętą do Gutowskiego, który był za daleko i obrońca jako pierwszy dopadł do piłki.

19'

Groźna akcja Skry i równie groźna odpowiedź Widzewa! Niestety, podanie Radwańskiego nie dotarło do celu.

17'

Zieleniecki wybija piłkę z własnego pola karnego.

17'

Rzut rożny dla gospodarzy.

16'

Zieleniecki odbiera piłkę w środku pola, sędzia odgwizduje jednak faul zawodnika Widzewa.

15'

Dośrodkowanie Kosakiewicza, piłka ląduje pod nogami Mąki, który uderza w nogi obrońców.

13'

Zieleniecki dobrze blokuje Noconia i odbiera mu piłkę.

12'

Wolsztyński na dobieg do Gutowskiego, jednak minimalnie za mocno. Kos zacznie od bramki.

11'

Ależ było blisko! Mąka nisko w pole karne, Robak uderzał na bramkę, niestety piłka kozłowała i nie był to czysty strzał, piłka mija słupek bramki Kosa!

10'

Szybka odpowiedź Skry, Nocoń uderzał z dystansu, minimalnie niecelnie!

10'

Ładna akcja łodzian, Kosakiewicz mięciutko w pole karne, ale obroncy dobrze wybijają piłkę!

9'

Akcja lewą stroną, Pięczek dogrywa w pole karne, lecz bez większego zagrożenia.

8'

Dośrodkowanie w pole karne Widzewa, Wolański spokojnie łapie.

8'

Gutowski dobrze wrócił do obrony i zmusił gospodarzy do błędu.

6'

Niebezpiecznie pod bramką Widzewa! Jeden z zawodników Skry oddał strzał, w ostatniej chwili zablokowany przez obrońców gości!

5'

Faul na Noconiu na połowie Widzewa, będzie okazja do dośrodkowania.

4'

Odpowiedź Skry zatrzymana przez obrońców, Widzew rozgrywa od tyłu.

4'

Krótkie rozegranie, ale Gutowski niecelnie dogrywa. Po chwili jeszcze Kosakiewicz uderza z dystansu, niestety również niecelnie.

3'

Dobre dośrodkowanie Kosakiewicza, Tanżyna uderza ale piłka po głowie obrońcy Skry wychodzi za linię końcową, kolejny korner.

3'

Widzew wywalczył swój pierwszy rzut rożny.

2'

Skra próbowała ruszyć prawą stroną, ale będzie aut dla Widzewa.

1'

Dobra akcja Wolsztyńskiego, który minął dwóch rywali i rozegrał do Gutowskiego. Dośrodkowanie tego drugiego wybijają obrońcy.

1'

Gramy! Skra przy piłce.

15:57

Piłkarze wychodzą już na boisko! Gospodarze w niebieskich strojach, goście w czerwonych.

15:50

Do początku spotkania zostało już tylko 10 minut. Czy Widzew zdoła wystrzec się błędów i zagra skutecznie, aby pokonać Skrę? Odpowiedzi na te pytania już niedługo!

15:46

Już od dłuższego czasu trwa rozgrzewka zawodników obu zespołów, a na trybunach oprócz kibiców pojawił się także nowy nabytek Widzewa, Mateusz Możdżeń. W tym spotkaniu jeszcze nie zagra, ale już niedługo powinien być do dyspozycji trenera Marcina Kaczmarka. Więcej informacji o 28-latku znajdą państwo TUTAJ.

15:39

W porównaniu do poprzedniego spotkania nastąpiły aż cztery zmiany w pierwszym składzie Widzewa! W obronie Sebastiana Rudola zastąpił Sebastian Zieleniecki, za Michaela Ameyaw zagra Daniel Mąka, na drugim skrzydle Konrad Gutowski zagra kosztem Chrisa Mandiangu, a w środku pola Łukasz Zejdler dostanie szansę od pierwszej minuty zastępując Bartłomieja Poczobuta.

15:35

Jako że do rozpoczęcia meczu jeszcze dużo czasu, zapraszamy do naszej ZAPOWIEDZI tego spotkania, w której dość celnie przewidziliśmy zmiany w składzie, zaordynowane przez trenera Kaczmarka!

15:30

Witamy bardzo serdecznie w naszej Relacji Live z meczu Skra Częstochowa - Widzew Łódź! Już za pół godziny oba te zespoły zmierzą się ze sobą w ramch 6. kolejki II ligi.