Święta, święta i po świętach, więc Grot Budowlani Łódź wracają do treningów

Święta, święta i po świętach, więc Grot Budowlani Łódź wracają do treningów - Zdjęcie główne

Sport Niezbyt długo trwała przerwa świąteczna dla siatkarek Grot Budowlanych Łódź, ale kolejne zwycięstwa same do łodzianek nie przyjdą. 8 dni po ostatnim w tym roku meczu ligowym podopieczne Błażeja Krzyształowicza rozpoczęły przygotowania do dalszego śrubowania zwycięskiej serii.

Grot Budowlani Łódź już w pierwszy dzień po świętach wróciły do treningów, aby szlifować formę do kolejnych spotkań w TAURONLidze. Do tej pory łodzianki mają za sobą 11 ligowych zwycięstwa z rzędu. Dodając do tego wygraną w Superpucharze, podopieczne Błażeja Krzysztzałowicza zanotowały 12 kolejnych spotkań bez porażki. Imponujący wynik.

Ostatni raz siatkarki z betką na piersi na boisko wybiegły 19 grudnia i zrewanżowały się wtedy Legionovii za porażkę w 3. kolejce TAURONLigi. Podopieczne Alessandro Chiappiniego pokonały wtedy szukający wtedy jeszcze wspólnego języka na parkiecie młody zespół Grot Budowlanych.

8 dni później łodzianki wróciły do pracy po przerwie świątecznej i już przygotowują się do meczu na szczycie z wiceliderkami z Radomia, który odbędzie się 8 stycznia w Hali MOSiR w Radomiu o godzinie 17:30.

Zawodniczki pracują na boisku, a sztab razem z prezesem zapewne rozglądają się za zastępstwem dla Eweliny Tobiasz, która podzieliła się przed świętami radosną nowiną o ciąży. Klub stoi teraz przed zadaniem sprowadzenia nowej rozgrywającej do uzupełniania składu, która pogodziłaby się z rolą rezerwowej, bowiem wiemy, że pierwszą na tę pozycję w zespole Błażeja Krzyształowicza jest 22-letnia Julia Nowicka.