Trzeci mecz i trzecia porażka. Grot Budowlane na tarczy wracają z Legionowa

Trzeci mecz i trzecia porażka. Grot Budowlane na tarczy wracają z Legionowa - Zdjęcie główne

Sport Podopieczne Błażeja Krzyształowicza przegrały trzeci kolejny mecz w TAURONLidze i na razie pozostają bez punktów. W ostatniej kolejce łódzkie siatkarki przegrały bezapelacyjnie 0:3 z DPD Legionovią Legionowo.

Łodzianki najbardziej mogą żałować chyba porażki w pierwszym secie, gdzie przegrały na przewagi 27:29. Młody skład Grot Budowlanych w kolejnych setach również nieznacznie, ale jednak za każdym razem schodził z parkietu pokonany.

Finalnie siatkarki Alessandro Chiappiniego wygrały 3:0, a Grot Budowlani Łódź muszą przełknąć gorycz porażki już trzeci raz w obecnych rozgrywkach.

W sparingach przedsezonowych wyglądało to zupełnie inaczej, bowiem łodzianki w dwóch meczach rozgrywanych w Skierniewicach ani razu nie przegrały z zawodniczkami z Legionowa. W lidze niestety wyglądało to zupełnie inaczej.

Po porażce z wicemistrzyniami Polski Błażej Krzyształowicz powiedział, że ten skład potrzebuje jeszcze czasu. Kibicom nie pozostaje nic innego, jak po prostu zaufać trenerowi i czekać na lepsze czasy, które z tymi utalentowanymi zawodniczkami wkrótce nadejdą.

DPD Legionovia Legionowo - Grot Budowlani Łódź 3:0 (29:27, 25:22, 25:22)