UNIHOKEJ: Czwarta porażka z rzędu łódzkich unihokeistów [RELACJA]

UNIHOKEJ: Czwarta porażka z rzędu łódzkich unihokeistów [RELACJA] - Zdjęcie główne

Sport Chociaż apetyty przed meczem były spore, to tym razem zawodnicy AZS-u Politechniki Łódzkiej musieli obejść się smakiem. W spotkaniu z I LO UKS-em Floorball Gorzów Wielkopolski reprezentanci naszego miasta nie mieli wiele do powiedzenia i przegrali 4:13.

Już po pierwszych 20 minutach stało się jasne, że o zwycięstwo, gwarantujące przeskoczenie UKS-u w tabeli, łodzianom będzie niezwykle trudno. Trzy stracone bramki nie są najlepszym scenariuszem na premierową tercję.

Mimo kiepskiego początku unihokeiści AZS-u PŁ złapali kontakt z rywalem zaraz po przerwie. W 5 minut strzelili 2 gole i na tablicy świetlnej widniał wynik 3:2 dla gospodarzy. Później jednak przebudzili się zawodnicy z Gorzowa, którzy zdobyli 4 bramki z rzędu i odskoczyli na 5 goli.

W ostatniej części meczu AZS PŁ stać było już tylko na dwa trafienia. Gospodarze natomiast skrzętnie wykorzystywali swoje sytuacje i ostatecznie zwyciężyli 13:4, umacniając się w środku ligowej tabeli.

I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski - AZS Politechnika Łódzka 13:4 (3:0, 4:2, 6:2)