UNIHOKEJ: Niespodzianki nie było. AZS PŁ wraca do Łodzi z bagażem 10 goli [RELACJA] - Zdjęcie główne

SportŁódzcy unihokeiści nie sprawili niespodzianki i przegrali z liderem tabeli Energa Ekstraligi Unihokeja 2:10.

Zawodnicy AZS-u PŁ jechali na starcie z UKS-em Bankówka Zielonka w roli kopciuszka. Gospodarze sobotniego starcia nie przegrali jeszcze w tym sezonie meczu, co stawiało ich w roli faworyta pojedynku z łodzianami.

Z tej roli ekipa UKS-u wywiązała się doskonale. Już po dziesięciu minutach na tablicy wyników widniał rezultat 3:0, a po pierwszej tercji było 5:1.

Łodzianie nie mieli za dużo do powiedzenia także w dwóch kolejnych częściach gry. Mimo drugiej bramki strzelonej na początku drugiej tercji przez Mateusza Kołodziejskiego, goście nie byli w stanie nawiązać równorzędnej walki z rywalami.

Po chwili rozprężenia do głosu ponownie doszli gospodarze, którzy do końca meczu zdobyli jeszcze 5 goli i ostatecznie pewnie zwyciężyli 10:2.

UKS Bankówka Zielonka - AZS Politechnika Łódzka 10:2 (5:1, 3:1, 2:0)