Widzew i ŁKS na remis. Zobacz skróty meczów [WIDEO]

Widzew i ŁKS na remis. Zobacz skróty meczów [WIDEO] - Zdjęcie główne

Sport Miniony weekend nie był udany dla Widzewa i ŁKS-u. Obie łódzkie ekipy zdobyły po jednym punkcie remisując 1:1, chociaż zarówno piłkarze z al. Piłsudskiego,  jak i zawodnicy z al. Unii, prowadzili 1:0.

Widzew - GKS Katowice

Po emocjonującym meczu Czerwono-Biało-Czerwoni zremisowali z GKS-em Katowice 1:1 (1:1), czym nie wykorzystali szansy na wyprzedzenie Resovii, która również zremisowała swoje spotkanie.

W 7. minucie Bartłomiej Poczobut zdecydował się na strzał zza pola karnego i umieścił piłkę przy słupku bramki Mrozka. Niestety później łodzianie nieco odpuścili a w 28. minucie wyciągnęli dłoń do swojego rywala, gdy Zieleniecki popełnił fatalny błąd i zbyt słabo zagrał do swojego bramkarza, co wykorzystał Rogalski.

Górnik Zabrze - ŁKS Łódź

Łódzki Klub Sportowy podzielił się punktami z Górnikiem Zabrze. Podopieczni trenera Kazimierza Moskala prowadzili, ale ostatecznie stracili wyrównującą bramkę.

Na początku drugiej połowy znakomicie w polu karnym Górnika zachował się Dani Ramirez, który minął rywali i pokonał bramkarza. W kolejnych minutach gra była bardzo szarpana, więcej było fauli niż efektownych akcji.

Po stracie bramki gospodarze starali się wyrównać, ale nie mogli znaleźć sposobu na dobrze grającą tego dnia łódzką defensywę. Nawet gdy udawało im się przedrzeć w pole karne ŁKS-u to za każdym razem brakowało Górnikowi skuteczności. W 77. minucie wyrównać mógł Michał Koj, ale na szczęście minimalnie się pomylił i uderzył obok bramki golkipera gości.

Minutę później łodzianie dali sobie jednak wbić wyrównującego gola. Najpierw z daleka zdecydował się na strzał Łukasz Wolsztyński, to uderzenie zdołał obronić Arkadiusz Malarz, ale z dobitką Igora Angulo nie miał już szans.