Widzew Łódź – Górnik Łęczna (NA ŻYWO/LIVE 21.08.2019)

Opublikowano: śr, 21 sie 2019 18:16

Widzew Łódź – Górnik Łęczna (NA ŻYWO/LIVE 21.08.2019) - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Sport Widzew Łódź – Górnik Łęczna, mecz 5. kolejki II ligi. Relacja z meczu Widzewaz Górnikiem na żywo na TuŁódź.pl!

PO MECZU

Dziękujemy państwu za uwagę, to wszystko na dziś, ale mamy nadzieję, że będzie z nami także w kolejnych relacjach z meczów łódzkich drużyn! Do zobaczenia!

PO MECZU

Widzew grał słabo, przegrywał, ale nie odpuszczał i walczył, co przy odrobinie szczęścia wystarczyło na wyszarpanie remisu!

90 + 4'

KONIEC! Widzew remisuje z Górnikiem po szalonej końcówce!

90 + 3'

Świetny rajd Mąki, ale zabrakło celności przy podaniu do środka, Rojek łapie piłkę.

90 + 3'

Wydawało się, że Robak otrzymał świetne podanie, niestety - spalony.

90 + 3'

Wrzutka Kosakiewicza, Robak uderza głową, ale wprost w Rojka.

90 + 2'

Rzut wolny dla Widzewa, może to być ostatnia dobra okazja do wygrania tego spotkania.

90 + 1'

Dobrze zapowiadająca się akcja Widzewa zatrzymała się na Robaku, który źle przyjął piłkę.

90 + 1'

Sędzia doliczył 4 minuty.

90'

Ależ interwencja Wolańskiego! Banaszak wyprzedził Rudola i mocno uderzył na bramkę, ale bramkarz Widzewa paruje ten strzał!

89'

Mąka dobrze przerywa akcję Górnika, goście jednak utrzymają się przy piłce.

88'

Gutowski próbował uciec lewą stroną, ale będzie tylko aut.

87'

Ależ było blisko! Rojek minął się z piłką i gdyby Robak był odrobinę bliżej miałby przed sobą pustą bramkę!

86'

Znów groźnie pod bramką Widzewa, ale obrońcy zdołali wybić piłkę.

86'

Kolejna zmiana w Górniku, Lewandowski zmienia Golińskiego.

86'

Górnik odpowiada atakiem, będzie rzut z autu na wysokości pola karnego.

85'

Widzew rzucił się na rywala, oby nie skończyło się to kontrą.

84'

I kolejna zmiana, wypożyczony z Widzewa Banaszak zmienia Wojciechowskiego.

83'

Zmiana w Górniku, Wójcik za Korczakowskiego.

81'

Decyzja utrzymana. Po ogromnym zamieszaniu w polu karnym błąd popełnił Rojek, piłka przetoczyła mu się po rękach i wpadła do bramki! Gol samobójczy!

81'

Sędzia główny rozmawia jeszcze z bocznym, czekamy na decyzję.

80'

GOOOOOOL!!!! 2:2!!

79'

Jeszcze jest nadzieja! Robak świetnie opanował piłkę na linii pola karnego, przełożył obrońcę i trafił do siatki!

79'

GOOOL! MARCIN ROBAAAAK!

77'

Niesamowite! Pięczek wykłada piłkę na 8. metr do Mąki, który ma przed sobą tylko bramkarza, i uderza tak, że Rojek zdołał to jeszcze obronić!

76'

Kolejne upomnienie, tym razem Stromecki obejrzał żólty kartonik za faul.

75'

Zmiana także w Górniku, Stasiak zmieniony przez Turka.

74'

Gutowski wywalczył rzut rożny.

73'

Jest też trzecia zmiana w Widzewie, Ameyaw schodzi, wchodzi Gutowski.

73'

Żółta kartka dla Tymosiaka za faul na jednym z gospodarzy.

72'

Kolejna strata łodzian, tym razem przez Radwańskiego, na szczęście dośrodkowanie rywali było zbyt mocne.

71'

To była najlepsza jak dotąd okazja łodzian do złapania kontaktu z przeciwnikiem.

70'

Świetne dogranie Ameyaw, Wolsztyński kompletnie niepilnowany uderza głową i... robi to bardzo niecelnie.

69'

Kolejna kontra Górnika, na szczęście dla Widzewa w poczynaniach gości wkradła się niedokładność. Widzew przy piłce.

68'

Kolejne nieudane dośrodkowanie Kosakiewicza, który trafia wprost w obrońcę.

67'

Strata Widzewa, na szczęście Pięczek dobrze zatrzymuje kontrę rywali na linii pola karnego.

65'

Uderzenie Wolsztyńskiego z linii pola karnego, ale bardzo niecelne.

64'

Zejdler ogląda żółtą kartkę za faul na rywalu.

63'

Mąka próbował strzelać, ale został zablokowany.

62'

Kolejna zmiana w Widzewie, Zejdler zastąpił Poczobuta.

62'

Dośrodkowanie Kosakiewicza kończy się na pierwszym obrońcy.

61'

Widzew wciąż nie radzi sobie w akcjach ofensywnych. Górnicy dobrze utrzymują swoje pozycje.

59'

Zmiana w Widzewie, Mąka zmienia Mandiangu.

58'

GOL! Górnik prowadzi 2:0...

57'

Rudol przyjął piłkę we własnym polu karnym, zaraz został naciśnięty przez rywala, którego ostatecznie sfaulował w walce o piłkę!

57'

Rzut karny dla Górnika!

56'

Dobry strzał Radwańskiego sprzed pola karnego, niestety do bramki trochę zabrakło.

55'

Tempo meczu bardzo "siadło", Widzew wciąż odbija się od ściany.

53'

Dobra akcja Widzewa, jednak ani Robak, ani Ameyaw nie zdołali oddać strzału i cały trud idzie na marne!

52'

Dośrodkowanie Mandiangu nie przyniosło efektu, a po chwili Ameyaw faulował rywala.

52'

Korner tym razem po drugiej stronie boiska.

51'

Poprzeczka! Dośrodkowanie na Baranowskiego, który uderza głową i na szczęście dla Widzewa trafia w poprzeczkę!

50'

Strzał Stasiaka, piłka dotknęła po drodze jeszcze piłkarza Widzewa i będzie rzut rożny dla gości.

50'

Mandiangu na wolne pole do Wolsztyńskiego, który jednak był zbyt daleko od piłki, aby ją dogonić.

49'

Nieudana akcja Mandiangu, ale Widzew nie odpuszcza i stara się szybko odebrać piłkę.

47'

Dobre zgranie Robaka do Ameyaw, ten podaje do Wolsztyńskiego, niestety trochę zbyt późno, bo sędzia odgwizduje spalonego.

46'

Goście w ataku, Tanżyna głową wybija dośrodkowanie.

46'

Zaczęli goście! Bez zmian w obu zespołach.

PRZERWA

Piłkarze powoli wracają na boisko, niedługo zacznie się druga połowa spotkania. Widzew zdecydowanie musi poprawić swoją grę, jeśli myśli o zwycięstwie w tym spotkaniu.

PRZERWA

Sytuacja Widzewa nie wygląda najlepiej w tym spotkaniu. Łodzianie częściej są przy piłce, ale nie mają pomysłu jak sforsować obronę Górnika. Do tego popełniają fatalne błędy w obronie, czego ostatecznym efektem jest zejście na przerwę przy stanie 1:0 dla gości.

45'

Koniec pierwszej połowy! Sędzia nie doliczył ani minuty i zaprosił piłkarzy na przerwę.

45'

Groźna akcja Stasiaka, ale Radwański dobrze radzi sobie w obronie.

43'

Wolsztyński dobrze uwolnił się od obrońców i zagrał do boku do Robaka, który niestety niecelnie zagrał w pole karne.

42'

Robak próbował uderzyć przewrotką, ale kopnął obrońcę i będzie rzut wolny dla Górnika.

42'

Rzut wolny dla Widzewa, pierwsza szansa na wyrównanie.

41'

Strata Pięczka, Wojciechowski rusza sam na bramkę i mocnym strzałem pokonuje Wolanskiego!

40'

GOL! GÓRNIK PROWADZI!

38'

Strata Radwańskiego, Górnik wyszedł z groźną kontrą, ale Stasiak niecelnie uderzył na bramkę Wolańskiego!

37'

Dalekie zagranie w stronę Kosakiewicza, niestety obrońca Widzewa, nie zdołał dobrze opanować piłki.

35'

Poczobut dobrze mija dwóch piłkarzy, ale zbyt długo czeka z odegraniem piłki i traci ją. Szkoda.

34'

Głębokie dośrodkowanie, Robak wyskakuje do piłki i fauluje Rojka.

34'

Mandiangu urwał się lewą stroną, ale zbyt długo zwlekał z podanie, i będzie tylko korner.

33'

Ostry faul Tymosiaka na Rudolu, ale jeszcze obyło się bez kartki.

31'

Korczakowski próbował powtórzyć akcję z poprzedniego rzutu rożnego, jednakże obrońcy gospodarzy rozczytali ten zamiar.

30'

Poczobut blokuje dośrodkowanie rywali, będzie kolejny korner dla gości.

29'

Radwański zagrywa na wolne pole, które jest wolne... od jakiegokolwiek zawodnika Widzewa. Pomocnik łodzian nie spostrzegł, że Mandiangu nie było na swojej pozycji.

28'

Rudol blisko straty, na szczęście jednak zdołał utrzymać się przy piłce.

27'

Ameyaw zagrywa na wolne pole do Kosakiewicza, który był jednak spóźniony i został nabity przez obrońcę. Rojek zacznie od bramki.

26'

Goście spokojnie rozgrywają piłkę na swojej połowie.

25'

Dośrodkowanie Leandro ląduje w rękach Wolańskiego.

25'

Rzut wolny dla Górnika, może być groźnie pod bramką Wolańskiego.

24'

Walka w środku pola wygrana przez gości.

22'

Zmarnowana okazja łodzian.

22'

Ameyaw faulowany, będzie okazja do dośrodkowania z rzutu wolnego.

21'

Ależ okazja Górnika! Dobre dośrodkowanie Korczakowskiego, Baranowski uderzał, na szczęście Wolański czujnie na linii bramkowej i łapie piłkę!

20'

Dobra akcja Górnika, Radwański w ostatniej chwili wybija na rzut rożny.

19'

Widzew wciąż w ataku, tym razem jednak wrzutka Radwańskiego wyszła za linię końcową.

17'

Kosakiewicz ruszył prawą stroną, Ameyaw wychodził na pozycję, ale w ostatniej chwili zwolnił i podanie od obrońcy Widzewa zostało wybite na rzut rożny.

16'

Za nami kwadras gry, w której Widzew częściej jest przy piłce, ale brakuje mu pomysłów na zaatakowanie Górnika.

15'

Wolański zagrywa w pole karne do Robaka, ale ta piłka nie miała szans do niego dotrzeć.

14'

Dobra akcja Górnika, Tanżyna dwukrotnie był zmuszony wybijać piłkę z pola karnego.

13'

Wolsztyński przepuścił piłkę do Robaka, niestety kapitan łodzian nie zorientował się w zamyśle kolegi.

13'

Sporo chaosu w środku pola, ostatecznie Ameyaw faulowany.

12'

Dośrodkowanie Robaka(!) wprost na głowę jednego z obrońców.

10'

Ameyaw dobrze obrócił się z piłką w stronę bramki, by po chwili niecelnie zagrać do Kosakiewicza. Szkoda dobrej sytuacji.

9'

Robak próbował odegrać z pierwszej piłki do Wolsztyńskiego, niestety zrobił to zbyt mocno.

8'

Radwański znów faulowany w środku pola.

7'

Dobra akcja Widzewa, Robak odgrywa do Kosakiewicza, który oddaje strzał, niestety, obrońca Widzewa był na spalonym!

7'

Radwański próbował wyjść z kontrą, ale został zatrzymany faulem.

5'

Groźne dośrodkowanie Korczakowskiego, jeden z piłkarzy uderza głową ale robi to niecelnie. Po chwili poprawiał Stasiak, ale Wolański łapie bez problemu.

5'

Dobra akcja Górnika lewą stroną, dośrodkowanie Leandro wybite na rzut rożny.

4'

Robak fauluje Leandru blisko linii środkowej boiska.

3'

Zbyt mocna piłka do Kosakiewicza, Górnik zacznie od autu.

3'

Dobre dośrodkowanie, Robak uderza głową, ale robi to niecelnie.

2'

Dośrodkowanie Mandiangu wybite na rzut rożny przez Baranowskiego.

2'

Widzew cały czas przy piłce

1'

Poczobut faulowany w środku boiska.

1'

Gramy! Widzew przy piłce.

18:46

Z głośników wybrzmiał już "Taniec Eleny", a piłkarze wchodzą na boisko, za chwilę zaczynamy!

18:40

Czasu do rozpoczęcia niewiele, a na trubynach bardzo dużo wolnych miejsc. Najwyraźniej środek tygodnia i okres wakacyjny odbił się także na Widzewie.

18:40

Piłkarze zeszli już z rozgrzewki, do początku spotkania pozostało już tylko 10 minut.