Widzew Łódź – Górnik Polkowice (NA ŻYWO / LIVE 28.09.2019)

Widzew Łódź – Górnik Polkowice (NA ŻYWO / LIVE 28.09.2019) - Zdjęcie główne

Sport Widzew Łódź – Górnik Polkowice, mecz 11. kolejki II ligi. Relacja z meczu Widzewa z Górnikiem na żywo na TuŁódź.pl!

To już wszystko na dziś, dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne Relacje Live ze spotkań Widzewa! Do zobaczenia!

Znów było gorąco na stadionie Widzewa! Łodzianie wygrali, choć ten mecz mógł się potoczyć w wielu różnych kierunkach. Najważniejsze jednak, że po bramce Daniela Mąki Czerwono-Biało-Czerwoni zwyciężają i zgarniają komplet punktów!

90 + 3'

KONIEC! Widzew wygrywa z Górnikiem Polkowice 1:0!

90 + 3'

Jeszcze gramy, Ameyaw fauluje przed bramką rywala.

90 + 2'

Ależ okazja Górnika! Szuszkiewicz oszukuje Zielenieckiego, uderza technicznie i myli się o centymetry! To powinna być bramka wyrównująca, ale na szczęście dla Widzewa, pomocnik Górnika się pomylił.

90 + 1'

Radwański dobrze do Wolsztyńskiego, ten wypuszcza Gutowskiego, który sam kończy akcję, ale uderza minimalnie obok bramki! Szkoda!

90 + 1'

Sędzia dolicza 3 minuty.

90'

Zmiana w Widzewie, Ameyaw zmienia Mąkę.

90'

Dużo chaosu teraz na boisku, ale Widzew odzyskuje piłkę.

88'

Niewiele z tego wyszło, Robak stracił piłkę.

88'

Nieporozumienie w szeregach Górnika, aut dla Widzewa na połowie rywala.

87'

Centra Bancewicza zablokowana. Goście wciąć atakują.

86'

Gutowski z Wolsztyńskim próbowali zagrać na jeden kontakt, ale stracili futbolówkę.

85'

Faul Robaka na środku boiska.

85'

Teraz Kosakiewicz głową na aut. Łodzianie od kilku minut w zasadzie tylko się bronią.

85'

Gutowski dobrze blokuje rywala, nie pozwalając na wyjście z akcją.

84'

Niecelna piłka w pole karne, Pawłowski zacznie od bramki.

83'

Zmiana w Widzewie, Rudol wchodzi za Poczobuta.

83'

Poczobut fauluje w walce o piłkę i ogląda żółtą kartkę.

82'

Duże zamieszanie przy linii bocznej, walka o piłkę, ostatecznie aut dla gości.

81'

Pawłowski piąstkuje, dośrodkowanie, ale piłka wciaz pod nogami gości.

81'

Rzut rożny dla Górnika.

80'

Zmiana w zespole gości, Osiadły wchodzi za Baranowskiego.

80'

Wolsztyński odbiera piłkę, sędzia widzi w tym jednak faul. Trudno nam się zgodzić z tą decyzją.

80'

10 minut do końca, Widzew musi być skoncentrowany do samego końca, gdyż goście cały czas są bardzo groźni.

79'

Radwański faulowany w środku pola.

79'

Kosakiewicz niecelnie do Robaka, kontra Górnika szybko jednak zatrzymana.

78'

Tanżyna świetnie w odbierze, ale nie zdołał celnie zagrać do Wolsztyńskiego.

77'

Zamieszanie w polu karnym Widzewa, ale strzał Muchy został zablokowany. Pawłowski łapie piłkę i uspokaja sytuację.

77'

Rzut wolny dla gości na środku boiska.

76'

Zmiana w Górniku, Sobków zmienia Bednarskiego.

75'

Dobra piłka Radwańskiego do Wolsztyńskiego, ale sędzia odgwizduje spalonego. Wydaje się jednak, że Wolsztyński był dobrze ustawiony.

75'

Centra Kosakiewicza dobra, ale sędzia odgwizduje faul jednego z widzewiaków.

74'

Dośrodkowanie Gutowskiego, obrońca wybija na rzut rożny.

73'

Dobre dośrodkowanie Kordasa, piłka minimalnie jednak poza zasięgiem Wolsztyńskiego.

72'

Potężne uderzenie Mąki z rzutu wolnego! Kopaniecki bez szans!

72'

GOOOOOOOL!!! DANIEL MĄKA!

71'

Najpierw jednak zmiana, Wolsztyński wchodzi za Kitę.

71'

Faul na Kicie, rzut wolny dla łodzian z ok. 25. metra.

70'

Odpowiedź Górnika, piłka wyłożona na 18. metr, ale Wacławczyk fatalnie pudłuje.

69'

Ależ okazja Widzewa, Mąka dośrodkowuje z akcji, ale obrońca w ostatniej chwili strąca piłkę Kosakiewiczowi!

69'

Gutowski wpada w pole karne, ale piłka znów wybita.

68'

Dośrodkowanie Kosakiewicza słabe, zatrzymuje się już na pierwszym obrońcy.

68'

Gutowski próbował płasko zagrać w pole karne, ale zostaje zablokowany. Kolejny korner...

67'

Strzał Muchy zza pola karnego całkiem nieudany.

67'

Radwański dobrze w obronie, blokuje podanie rywala.

66'

Zmiana w Widzewie, Radwański zastępuje Możdżenia.

65'

Fryzowicz podnosi się już z murawy, gramy dalej.

64'

Sędzia przerywa grę, jeden z gości leży na murawie.

64'

Teraz Możdżeń niecelnie, ale Górnik nie może wyjść z akcją, dobre ustawienie drużyny Widzewa.

63'

Robak źle przyjmuje piłkę w polu karnym, ale Możdżeń zapobiega kontrze wślizgiem.

63'

Gra wznowiona, Widzew przy piłce.

62'

Mąka leży na boisku uderzony w twarz.

61'

Mąka płasko w pole karne z prawego skrzydła, ale zbyt głęboko, Kopaniecki łapie piłkę!

60'

Bancewicz ogląda żółty kartonik za utrudnianie wznowienia gry.

60'

Krótkie rozegranie, Mąka centruje, a Zieleniecki próbuje strzału w ekwilibrystyczny sposób. Niestety, nie trafia w bramkę.

59'

Ogromne zamieszanie w polu karnym Górnika, strzał Robaka zablokowany, ale Widzew ma jeszcze rzut rożny!

58'

Możdżeń faulowany, będzie okazja do dośrodkowania.

58'

Zieleniecki faulowany na linii własnego pola karnego.

57'

Bancewicz zostawiony bez opieki przy lewym narożniku pola karnego, uderza na bramkę, ale golkiper łodzian bez problemu łapie.

56'

Szuszkiewicz uderza z 25. metra, ale bardzo niecelnie. Pawłowski zacznie od bramki.

56'

Teraz Poczobut fauluje, ale nie zgadza się z tą decyzją sędziego. Wszystko jednak blisko środka boiska.

55'

Strzał Bancewicza zablokowany przez Poczobuta, po chwili pomocnik łodzian wypycha też Azikiewicza i Pawłowski zacznie z piątki.

54'

Niecelne dośrodkowanie Kordasa.

53'

Golkiper łodzian piąstkuje dośrodkowanie rywali, kontra Widzewa, ale Robak nie zagrywa celnie do Kity w ostatnim podaniu i piłka wraca w posiadanie Górnika.

53'

Bancewicz bespośrednio, Pawłowski paruje na rzut rożny!

51'

Tanżyna fauluje rywala na 30. metrze od bramki Pawłowskiego i ogląda za to przewinienie żółtą kartkę.

51'

Gutowski znów wrzuca z lewej strony, tym razem zbyt mocno, aby ktoś mógł sięgnąć piłkę.

50'

Zderzenie dwóch piłkarzy, Tanżyna leży na boisku, ale zaraz się podnosi. Gra wznowiona.

49'

Gutowski centruje z lewej strony, piłka dociera do Robaka który nie zdołał jej jednak trafić głową! kolejna bardzo dobra okazja dla Widzewa!

48'

Akcja Mąki, Robaka i Kity zakończona słaby strzałem tego pierwszego, jednak pomocnik łodzian miał trudną pozycję do strzału. Wszystko działo się jednak kilka metrów od bramki Kopanieckiego i naprawdę niewiele zabrakło!

47'

Szuszkiewicz przeszkadzał Możdżeniowi w szybkim rozpoczęciu gry, ale skończyło się tylko na reprymendzie.

47'

Dosrodkowanie Gutowskiego zbyt mocne, Kopaniecki spokojnie łapie.

46'

Faul na Zielenieckim, ale sędzia puszcza grę, gdyż Widzew ruszył z kontrą.

46'

Akcja gości, Zieleniecki wybija piłkę.

46'

Oba zespoły przystępują do drugiej połowy bez zmian.

46'

Gramy!

Zawodnicy wracają już na boisko, za chwilę zacznie się druga część meczu!

Nie można się nudzić dzisiaj przy Piłsudskiego! Obie drużyny grają bardzo ofensywnie i co rusz jesteśmy pod jednym lub drugim polem karnym. W pierwszych minutach to Widzew miał zdecydowaną przewagę, ale później Górnik przejął inicjatywę i mógł kilkukrotnie skarcić łodzian za błędy w obronie. Najlepszą okazję do zdobycia bramki zmarnował jednak Bartłomiej Poczobut w 17. minucie. Po tym co oglądaliśmy, aż trudno uwierzyć, że mamy bezbramkowy remis.

45 + 1'

Sędzia kończy pierwszą część meczu!

45 + 1'

Robak wychodzi z akcją, ale podaje niecelnie.

45 + 1'

Przeniesienie ciężaru gry na lewo nieudane, Kopaniecki zacznie z piątki. Sędzia dolicza minutę do pierwszej części spotkania.

45'

Akcja łodzian prawą stroną.

44'

Akcja gości, piłka wybita przez Kosakiewicza trafia w arbitra i mamy rzut sędziowski.

43'

Dośrodkowanie w pole karne łodzian zbyt mocne, ale goście utrzymują się przy piłce.

41'

Dośrodkowanie Kosakiewicza, Tanżyna uderza głową, ale nie trafia do siatki! Kolejna dobra okazja łodzian!

41'

Świetna piłka od Możdżenia do Kosakiewicza na prawą stronę, obrońca strzela, ale piłka mija bramkę! Będzie jeszcze korner.

40'

Tanżyna zagrywa do Kity długą piłkę, ale ponownie zawodnik łodzian daje się złapać na spalonym.

39'

Poczobu faulowany blisko własnego pola karnego.

38'

Wracamy do gry, lewy obrońca łodzian jest w stanie kontynuować grę.

38'

Trener Kaczmarek jest wściekły, że sędzie nie pokazał żółtej kartki zawodnikowi gości, który starł się z Kordasem.

37'

Kordas leży na boisku. Sędzia przerywa grę.

36'

Próna szybkiego rozegrania, niestety Gutowski nie zdołał opanować piłki zanim ta wyszła na aut.

36'

Po dośrodkowaniu piłkę przejmują łodzianie.

35'

Teraz rzut rożny dla gości.

35'

Znów krótko, Możdżeń dogrywa w pole karne, ale sędzia odgwizduje pozycję spaloną jednego z widzewiaków.

34'

Krótkie rozegranie, które kończy się kolejnym kornerem dla łodzian.

33'

Mąka dośrodkowuje, Kopaniecki zderza się z Kitą, ale nie ma faulu, tylko rzut rożny dla Widzewa.

32'

Pawłowski! Dośrodkowanie Azikiewicza dociera do celu, ale strzał głową jednego z gości został obroniony przez golkipera łodzian!

32'

Poczobut fuluje, rzut wolny dla gości około 35. metrów od bramki Widzewa.

31'

Mąka zatrzymany na prawym skrzydle.

30'

Nieudane wyjście łodzian z kontrą z własnej połowy. Widzew od dobrych kilku-kilkunastu minut ma problemy z wysokim pressingiem rywali.

29'

Poczobut głową wybija piłkę wrzuconą w pole karne Widzewa. Górnik wciąż w natarciu.

28'

Miękka piłka od Kosakiewicza, Zieleniecki uderza głową, ale bramkarz Górnika spokojnie łapie. Sędzia po chwili odgwizduje pozycję spaloną, więc nawet przy lepszym strzale bramki by nie było.

28'

Rzut wolny dla Widzewa na ok. 35. metrze od bramki Kopanieckiego.

27'

Kita urywał się obrońcy i został przez niego powalony na ziemię. Opałacz ukarany żółtą kartką.

27'

Dośrodkowanie z lewej strony w pole karne Widzewa, na szczęście zbyt mocne. Piłka na aucie.

26'

Tanżyna dobrze wślizgiem, piłka jednak zostaje w posiadaniu Górnika.

25'

Fatalny błąd Zielenieckiego, Widzew w opałach, ale na razie kończy się tylko na wrzucie z autu dla gości.

24'

Próba szybkiego wyjścia z własnej połowy nieudana, łodzianie grają przez bramkarza.

22'

Widzew dobrze wszedł w ten mecz i miał okazje żeby prowadzić. Goście nie pozostają dłużni i również mieli dwie wyśmienite sytuacje. Na tablicy wciąż jednak 0:0.

21'

I znów Pawłowski! Kontra Górnika, Bednarski kładzie obrońców, ale uderza w środek bramki, wprost w golkipera łodzian!

20'

Możdżeń dobrze przerywa akcję gości przed swoim polem karnym.

19'

Poczobut marnuje 100-procentową sytuację! Maką wykłada puiłkę na 11. metr, tam Bartłomiej Poczobut miał mnóstwo miejsca i czasu aby przymierzyć, jednak piłka po jego strzale mija słupek bramki Górnika! Nieprawdopodobne.

18'

Pawłowski świetnie broni! Groźna odpowiedź gości, ale strzał z ostrego kąta dobrze nogami wybija golkiper łodzian!

17'

Kolejna centra, Zieleniecki atakuje piłkę, ale przy tym także Kopanieckiego. Rzut wolny dla Górnika.

17'

Dośrodkowanie Kosakiewicza wybite, kolejny korner.

16'

Gutowski wywalczył rzut rożny. Chwilę wcześniej Zieleniecki świetnie uruchomił Kosakiewicza, jednak wrzutka obrońcy Widzewa została wybita.

15'

Tanżyna za plecy obrońców do Robaka, ponownie jednak piłka zagrana zbyt mocno. Szkoda!

15'

Fryzowicz próbował uruchomić Bancewicza, ale piłka szybuje prosto do Pawłowskiego. Górnik na razie niegroźny.

14'

Teraz Mąka mocno na dobieg do Robaka, jednak Kopaniecki był szybszy.

13'

Zieleniecki zagrywa daleką piłkę do Kity, niestety napastnik Widzewa był na spalonym, a podanie było zbyt mocne.

12'

Tanżyna wychodzi z akcją, ale został powalony. Piłka dla Widzewa.

12'

Poczobut wślizgiem przerywa akcję rywali. Tym razem czysto.

11'

Zieleniecki do spółki z Możdżeniem wyjaśniają sytuację.

11'

Rzut rożny dla gości.

10'

Kordas świetnie do Robaka, który przegrał jednak walkę ze środkowym obrońcą Górnika.

10'

Kordas naciskany, ale obił rywala i Widzew ma aut w środku pola.

9'

Strzał na bramkę Pawłowskiego, piłka mija jednak słupek i golkiper Widzewa zacznie z "piątki".

8'

Kontra Górnika zatrzymana przez Poczobuta dość ostrym faulem. Sędzia mógł w tej sytuacji ukarać go nawet żółtą kartką.

7'

Ależ było blisko! Błąd Kopanieckiego, Robak lobuje do pustej bramki, ale obrońca wybija z piłkę z linii!

7'

Piłka trafia na drugą stronę pola karnego, Gutowski próbuje dośrodkować (lub strzelać), ale piłka przelatuje ponad bramką Kopanieckiego.

6'

Teraz prawy obrońca próbował dosrodkować i wywalczył rzut rozny.

6'

Błąd Kosakiewicza przy rozegraniu, na szczęście bez konsekwencji.

5'

Zarówno gracz Polkowic, jak i kapitan Widzewa, Marcin Robak, podnieśli się już z murawy. Zaraz wracamy do gry.

5'

Ostre starcie w środku pola, dwóch zawodników leży na boisku.

4'

Odpowiedź Górnika, ale Kosakiewicz dobrze blokuje rywala i piłka tragia do Pawłowskiego.

3'

Znów groźnie! Gutowski wykłada na 6. metr, niestety obrońca okazał się szybszy od napastników Widzewa!

2'

Mąka oddaje pierwszy strzał! Niezła próba pomocnika łodzian, piłka jednak uderzona zbyt mocno i leci ponad bramką.

2'

Gutowski popełnił błąd przepuszczając piłkę między nogami i musiał ratować się faulem.

2'

Aut dla Widzewa blisko pola karnego rywali.

1'

Faul Poczobuta blisko linii środkowej.

1'

Zaczęli!

19:10

Piłkarze już na swoich połowach, Widzew w czerwonych strojach, goście z Polkowic w czarnych.

19:07

Wybrzmiała już "Prząśniczka", a teraz, przy dźwiękach "Tańca Eleny", obie ekipy wchodzą na boisko.

19:03

Piłkarze zakończyli rozgrzewkę, za chwilę wrócą jednak na murawę i rozpoczną walkę o kolejne punkty w tym sezonie!

18:58

Wciąż trwa rozgrzewka obu zespołów. Łodzianie przystąpią do tego spotkania w prawie identycznym zestawieniu, jak w meczu ze Śląskiem. Jedyną zmianą jest zastąpienie Łukasza Turzynieckiego Łukaszem Kosakiewiczem.

18:54

Prezentacja koszykarek odbyła się bardzo sprawnie, a zawodniczki udały się już na trybuny, aby wspierać piłkarzy w dzisiejszym spotkaniu.

18:48

Jak poinformował spiker, Marcin Tarociński, za chwilę rozpocznie się prezentacja... widzewskiej drużyny koszykarek! Nie będzie to pierwsza taka akcja, gdyż w poprzednim sezonie koszykarki łódzkiego Widzewa również miały swoją prezentację na stadionie piłkarskiej sekcji.

18:45

Łodzianie przystąpią do tego spotkania w dobrych nastrojach. W ostatnich czterech kolejkach ani razu nie przegrali i odnieśli trzy zwycięstwa. Co więcej, kilka dni temu w 1/32 Pucharu Polski wyeliminowali ekstraklasowy Śląsk Wrocław.

18:40

Witamy serdecznie w naszej Relacji Live z meczu 11. kolejki II ligi, w którym Widzew Łódź podejmie Górnik Polkowice!