Widzew Łódź – Olimpia Elbląg (NA ŻYWO/LIVE 1.03.2020)

Opublikowano: ndz, 1 mar 2020 12:21

Widzew Łódź – Olimpia Elbląg (NA ŻYWO/LIVE 1.03.2020) - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Sport Relacja z meczu 21. kolejki II ligi pomiędzy Widzewem Łódź a Olimpią Elbląg na TuŁódź.pl! Początek meczu o godzinie 13:05.

To już koniec na dziś, dziękujemy, że byliście z nami i zapraszamy na kolejne relacje LIVE z meczów Widzewa. Do zobaczenia!

Widzew ma czego żałować, w pierwszej połowie dominował, niestety w drugiej oddał inicjatywę i na własne życzenie zdobywa w tym meczu jedynie punkt. Szkoda, bo była szansa na odskoczenie rywalom.

90 + 6'

KONIEC! Widzew remisuje z Olimpią Elbląg 2:2!

90 + 6'

Złe dośrodkowanie Madejski łapie.

90 + 5'

Będzie jeszcze rzut wolny z lewej strony boiska, być może ostatnia okazja dla łodzian.

90 + 4'

Widzew próbuje, ale trudno oddać strzał.

90 + 4'

Kosakiewicz walczył o piłkę, próbował obić obrońcę, ale ta sztuka mu się nie udała... Madejski rozpocznie od bramki.

90 + 3'

Widzew nie ma okazji do ataku, Olimpia utrzymuje się przy piłce.

90 + 2'

Groźne dośodkowanie, ale Widzew zdołał zażegnać niebezpieczeństwo.

90 + 2'

Kosakiewicz popycha rywala, rzut wolny dla Olimpii.

90 + 1'

Możdżeń uderza sprzed pola karnego, niestety wprost w ręce Madejskiego.

90'

Sędzia dolicza 5 minut.

90'

Widzew ma już niewielkie szanse na wygranie tego spotkania.

89'

Fatalne zachowanie obrońców Widzewa, Pawłowski mija się z piłką i po wielkim zamieszaniu piłkę do siatki pakuje Kiełtyka.

89'

GOL! Znów wyrównanie.

88'

Wolsztyński powalony przed polem karnym, ale sędzia nie dopatruje się tam faulu obrońcy Olimpii.

87'

Druga zmiana w Olimpii, Morys za Balewskiego.

87'

Kosakiewicz dobrze w obronie, aut dla Widzewa.

85'

Zmiana w Olimpii, Miller schodzi, wchodzi Kiełtyka.

84'

Gutowski próbował dograć przed bramkę, ale został zablokowany.

83'

Olimpia mogła szybko odpowiedzieć, ale Pawłowski dobrze wyszedł do dośrodkowania i przechwycił piłkę.

83'

Świetna akcja Widzewa! Mandiangu podaje na wolne pole do Kosakiewicza, ten spod linii końcowej zagrywa nad głowami obrońców, gdzie czekał Robak i płaskim uderzeniem pokonał Madejskiego!

82'

GOOOOOL!!! MAAARCIIIIN ROOOOOBAAAK!!!

81'

Ależ było blisko! Brychlik uderza głową, na szczęście dla łodzian piłka przelatuje nad bramką Pawłowskiego! Straszne błędy w obronie Widzewa.

80'

Kosakiewicz fauluje Demaniuka i będzie kolejna okazja do dośrodkowania dla zawodników Olimpii.

79'

Zmiana w Widzewie, Wolsztyński zastępuje Poczobuta.

78'

Dobre dośrodkowanie Prytuliaka, Wenger niepilnowany uderza zewnętrzą częścią stopy i pokonuje Pawłowskiego.

78'

GOL! Wenger wyrównuje stan meczu...

77'

Niestety nie na długo, tym razem jeden z gości uderzył na bramkę Widzewa zza pola karnego, ta odbiła się jeszcze od jednego z obrońców i będzie korner dla Olimpii.

77'

Kosakiewicz odbiera piłkę Brychlikowi i przerywa groźną akcję.

75'

Kolejna centra, tym razem golkiper łodzian łapie piłkę.

75'

Fatalny błąd Pawłowskiego, który minął się z piłką, na szczęście nikt tego nie zamknął!

74'

Damaniuk staranował Kosakiewicza, gdy ten wybija mu piłkę spod nóg.

74'

Radwański traci piłkę w prosty sposób, ale koledzy z drużyny przerywają akcję gości.

73'

Wydawało się, że kapitan łodzian był faulowany chwilę wcześniej, sędzia nie dopatrzył się jednak tam przewinienia.

73'

Robak leży na boisku, sędzia przerywa grę.

72'

Kosakiewicz świetnie zatrzymuje Demaniuka.

72'

Mandiangu dostaje podanie przed pole karne, przekłada piłkę na lewą nogę i uderza, niestety, ponad bramką.

71'

Olimpia próbuje swoich sił w ataku, ale Wołąkiewicz wybija z pola karnego dośrodkowanie Sedlewskiego.

70'

Poczobut przerywa dobrze zapowiadającą się akcję Olimpii.

69'

Zmiana w Widzewie, za Ojamę wchodzi Mandiangu. Był to całkiem przyzwoity występ Estończyka.

67'

Teraz Ojamaa świetnie cofa się do obrony i asekuruje Kosakiewicza. Brawo!

66'

Kontra Olimpii po słabym dośrodkowaniu, ale wszystko kończy się na niecelnym zagraniu, które przechwytuje Pawłowski.

66'

Świetny strzał Ojamy sprzed pola karnego, piłka minimalnie mija bramkę Madejskiego! Będzie jeszcze rzut rożny, bo piłka otarła się o jednego z obrońców.

65'

Znów gorąco na boisku, tym razem żółtą kartkę ogląda Robak.

64'

Kontra gości, Demaniuk dogrywa w pole karne, ale piłka ostatecznie opuszcza boisko. Pawłowski zacznie od bramki.

63'

Dobry pressing w wykonaniu Widzewa, niestety Możdżeń traci piłkę przed samym polem karnym Olimpii!

62'

Poczobut faulowany w środku boiska.

62'

Tym razem swoich sił w dośrodkowaniu piłki w pole karne próbował Radwański, ale z mizernymi efektami. Madejski łapie piłkę.

61'

Michał Miller upomniany żółtą kartkę za popchnięcie jednego z widzewiaków.

61'

Przepychanki w polu karnym Widzewa.

60'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Widzewa, Robak jednak wybija piłkę.

60'

Błąd Pięczka mógł wiele kosztować łodzian, na szczęście Olimpia nie zdołała dość szybko przenieść się pod bramkę Widzewa.

59'

Niezła wrzutka, jednak Olimpia opanowuje sytuację i wychodzi z kontrą.

59'

Ojamaa faulowany po prawej stronie boiska, będzie okazja do dośrodkowania. Tymczasem Radwański wrócił na boisko.

59'

Centra Kosakiewicza, Robak zgrywa piłkę głową, ale to wszystko z tej akcji.

58'

Poczobut obija rywala i będzie korner dla Widzewa.

57'

Radwański musi opuścić boiska, lecz za chwilę powinien na nie wrócić.

56'

Służby medyczne pomagają teraz pomocnikowi łodzian który został uderzony w głowę.

55'

Kontra Olimpii szybko zakończona, Radwanski faulowany przez jednego z rywali.

55'

Złe dogranie z kornera, Ojamaa przejmuje piłkę, ale zaraz ją traci.

54'

Gutowski dogrywa z lewej strony, obrońcy znów wybijają na rzut rożny.

54'

Dobre uderzenie głową Wengera, ale Pawłowski bez problemu łapie piłkę.

53'

Ojamaa fauluje rywala na swojej połowie, kolejna okazja dla gości na dośrodkowanie.

53'

Dośrodkowanie Kosakiewicza niecelne, po chwili Ojamaa jeszcze raz podaje do prawego defensora Widzewa, ale ten jest na pozycji spalonej.

52'

Dośrodkowanie Ojamy wybite na rzut rożny.

52'

Radwański bliski straty piłki ale łodzianie utrzymują ją w posiadaniu.

51'

Walka o piłkę w środku pola. Goście wyszli na drugą połowę bardziej zmotywowani niż na pierwszą.

49'

Ojamaa dobiegł do linii końcowej, próbował dograć przed bramkę, ale Madejski dobrze wyłapał do podanie.

48'

Olimpia znów atakuje, ale ponownie strzał mija bramkę Pawłowskiego.

47'

Miller uderza głową, jednak popchnął przy tym jednego z Widzewiaków i sędzia odgwizduje faul.

47'

Znów Olimpia w ataku i będzie rzut rożny dla gości.

46'

Pierwsza akcja Olimpii, Rudol dobrze wybija piłkę głową.

46'

Gramy!

PRZERWA

Piłkarze wrócili już na boisko, za chwilę druga część meczu!

PRZERWA

Widzew dominuje w tym spotkaniu, jest przy piłce zdecydowanie dłużej niż Olimpia i wielokrotnie więcej atakował, co skutktuje prowadzeniem 1:0 po 45 minutach. Goście z Elbląga mieli może 2-3 okazje, jednak tylko jedna z nich zakończyła się strzałem. Wojciech Pawłowski nie miał jak dotąd zbyt wielu okazji do wykazania się umiejętnościami.

45 + 1'

To była ostatnia akcja pierwszej połowy meczu, po której Widzew prowadzi z Olimpią 1:0.

45 + 1'

Dośrodkowanie, niecelny strzał jednego z rywali Widzewa i piłka opuszcza boisko.

45'

Kosakiewicz fauluje rywala i ogląda za to żółtą kartkę.

45'

Dobry pomysł Pięczka, niestety piłka zagrana przez niego do Robaka zatrzymuje się na nogach rywala.

44'

Możdżeń faulowany w środku boiska.

44'

Dobry strzał Gutowskiego, niestety piłka minimalnie mija bramkę Madejskiego!

43'

Seria autów dla Olimpii, która powoli zbliża się do pola karnego Widzewa.

41'

Dobra wrzutka Prytuliaka, Lewandowski dobrze zamykał, na szczęście piłka tylko przelatuje nad bramką Pawłowskiego!

41'

Wołąkiewicz fauluje Brychlika, rzut wolny z prawej strony boiska, dobre miejsce do dogranie piłki w pole karne Widzewa.

40'

Dośrodkowanie Kosakiewicza z prawej strony znów ląduje tylko na głowie jednego z obrońców.

38'

Niestety, kolejna centra wybita przez defensorów gości.

37'

Kosakiewicz odbiera piłkę, zagrywa mocno do Robaka, ale obrońca w ostatniej chwili wybija mu ją spod nóg! Będzie jeszcze korner.

36'

Możdżeń dostaje podanie od Radwańskiego, dobiega na 18. metr od bramki Madejskiego i uderza! Niestety, jego strzał mija słupek.

35'

Piłka po zagraniu Kosakiewicz mija pole karne, jeszcze Ojamaa stara się dograć ją ponownie, ale obrońcy skutecznie wybijają ją do przodu.

34'

Jeszcze Gutowski próbuje przedryblować rywali, ale jeden z nich wybija futbolówkę na rzut rożny.

34'

Świetna piłka Radwańskiego do Robaka, ta jednak odskakuje napastnikowi łodzian!

33'

Możdżeń walczył o piłkę w narożniku boiska, niestety nie zdołał jej utrzymać. Madejski zacznie z "piątki".

32'

Dogranie na lewy skraj pola karnego łodzian, jednak piłka po zagraniu jednego z gości opuszcza boisko. Pawłowski zacznie od bramki.

32'

Aut dla Olimpii i kolejne wrzucenie piłki w pole karne Widzewa, ale obrońcy radzą sobie z tą sytuacją.

31'

Rzut wolny dla Olimpii w środku pola. Szykuje się daleka wrzutka.

30'

Pięczek urywa się lewej stroną, niestety jego dośrodkowanie wychodzi za linię końcową boiska.

29'

Bardzo groźna akcja Olimpii, na szczęście Pawłowski dobrze wyłapuje to płaskie zagranie przed jego bramkę.

29'

Prawy defensor łodzian zdołał się sam pozbierać, gramy dalej.

29'

Kosakiewicz fauluje rywala ale przy okazji zostaje uderzony w głowę.

28'

Centra w pole karne Olimpii, Madejski łapie piłkę bez problemu.

27'

Niecelne zagranie do Ojamy, ale Olimpia nie potrafi wyjść z kontrą.

26'

Widzew spokojnie kontroluje przebieg meczu, rozgrywając piłkę i czekając na odpowiedni moment do ataku.

24'

Piłka wybita przed pole karne, Radwański uderza z powietrza, ale Madejski bez problemu łapie piłkę.

24'

Rzut rożny dla łodzian z prawej strony boiska.

24'

Dwójkowa akcja Gutowski - Radwański zatrzymana, ale będzie jeszcze aut dla Widzewa.

23'

Obrońcy Widzewa bez problemu wybijają piłkę z własnej "szesnastki".

22'

Jak na złość, właśnie teraz goście mają aut na wysokości pola karnego łodzian.

22'

Pełna dominacja Widzewa. Olimpia ani razu nie podeszła z piłką pod pole karne gospodarzy.

20'

Gutowski próbował górą zagrać na wolne pole do Pięczka, zrobił to jednak zbyt mocno.

19'

Demaniuk leży na boisku, jednak zaraz powinien się pozbierać.

18'

Możdżeń zagrywa górą do Robaka, ten zagrywa na dobieg do Radwańskiego, który wyprzedza w biegu Lewandowskiego i podcina piłkę nad bezradnym Madejskim! Brawo!

18'

GOOOOOL!!! ADAM RADWAŃSKI!

17'

Dośrodkowanie Ojamy, ale Gutowski przegrywa pojedynek w powietrzu. Olimpia przejmuje piłkę.

16'

Jedna z nielicznych akcji Olimpii kończy się faulem Demaniuka.

16'

Centra "Kosy", Gutowski główkuje, ale bardzo słabo i niecelnie, gdyż obrońca nie pozwalał mu na swobodny strzał.

15'

Gutowski zatrzymany przez rywala, ale będzie jeszcze rzut rożny.

14'

Znów bardzo mocna wrzutka Kosakiewicza, tym razem akcję zamykał jednak Możdżeń! Niestety, jego strzał głową minał bramkę Madejskiego.

14'

Tym razem faul na Robaku. Dobre miejsce do dośrodkowania w pole karne Olimpii.

13'

Gutowski źle przyjmuje, ale rywal podcina go. Rzut wolny w okolicach środka boiska.

12'

Piłka trafia na prawą stronę do Kosakiewicza, ten dogrywa w pole karne, ale Madejski bez problemu łapie piłkę.

11'

Możdżeń sprytnie próbował odegrać do Ojamy, ale defensorzy gości zorientowali się w tym zamiarze.

10'

Kontra Olimpii zatrzymana przez Rudola.

10'

Walka na lewej flance, ale Widzew nie może przedostać się pod pole karne Olimpii.

8'

Radwański dobrze minął rywala, ale niecelnie zagrał do Ojamy. Koniec akcji łodzian.

7'

Dośrodkowanie Kosakiewicza zbyt mocne, piłka wychodzi na aut.

6'

Dogranie Kosakiewicza, obrońca Olimpii blokuje piłkę ręką, będzie rzut wolny dla Widzewa na prawym skraju pola karnego gości!

5'

Jeszcze raz Kosakiewicz, lecz teraz fauluje on rywala, sędzia przerywa grę.

5'

Kosakiewicz wpadł w pole karne, niestety Lewandowski odebrał mu piłkę.

4'

Wyraźna przewaga łodzian w posiadaniu piłki w pierwszych minutach meczu.

3'

Akcja prawą stroną piłkarzy Widzewa, sędzia wstrzymuje jednak grę. Rzut wolny dla gości.

2'

Widzew spokojnie rozgrywa od tyłu.

1'

Gramy! Olimpia przy piłce.

13:03

Piłkarze już są na murawie, goście zagrają dzisiaj w jednolitych białych strojach, Widzew natomiast w czerwonych koszulkach, białych spodenkach i czerwonych getrach.

13:01

Wybrzmiała już "Przaśniczka", a teraz przy "Tańcu Eleny" piłkarze obu drużyn wychodzą na boisko.

12:55

Zarówno piłkarze Widzewa jak i Olimpii zeszli z rozgrzewki. Do początku spotkania pozostało już tylko 10 minut!

12:50

Na stronie podaliśmy już składy obu drużyn. W ekipie Widzewa czekają nas dwa debiuty! Na prawej stronie pomocy zobaczymy Henrika Ojamę, zaś na środku obrony, obok Sebastiana Rudola od pierwszej minuty wystąpił Hubert Wołąkiewicz, który dołączył do zespołu dopiero w piątek.

12:45

Zawodnicy obu zespołów są już na rozgrzewce. Trzeba przyznać, że początek marca przywitał piłkarzy i kibiców zebranych na stadionie słoneczną pogodą.

12:39

Bez względu na wynik dzisiejszego meczu łodzianie pozostaną na pozycji lidera II ligi, ponieważ swój mecz przegrał Górnik Łęczna, będący punkt za plecami Widzewa. Jest to doskonała okazja, do powiększenia przewagi nad najgroźniejszym aktualnie rywalem.

12:35

Witamy was bardzo serdecznie po 3 miesiącach przerwy! Dziś do gry wracają piłkarze Widzewa Łódź i w 21 kolejce II ligi zmierzą się u siebie z Olimpią Elbląg!