Widzew Łódź - Gryf Wejherowo (NA ŻYWO / LIVE 15.11.2019)

Widzew Łódź - Gryf Wejherowo (NA ŻYWO / LIVE 15.11.2019) - Zdjęcie główne

SportWidzew Łódź - Gryf Wejherowo, czyli spotkanie 17. kolejki II ligi na żywo na TuŁódź.pl! Zapraszamy do śledzenia relacji minuta po minucie prosto ze stadionu Widzewa!

Bardzo dziękujemy za uwagę i zapraszamy do śledzenia informacji o łódzkim sporcie na łamach TuŁódź.pl.

Wynik 4:0 wygląda imponująco, ale tak naprawdę mogło się skończyć powtórką z Pruszkowa, czyli wygraną Widzewa 6:0. Najważniejsze jednak, że Widzew dopisuje do swojego konta 3 punkty!

Druga połowa była dużo lepsza od tej pierwszej w wykonaniu Widzewa. Łodzianie zaaplikowali gościom 3 gole i pewnie zwyciężyli.

90+3'

Wybijają piłkę goście, a sędzia kończy mecz! Widzew 4:0 Gryf!

90+3'

Tym razem Korpowski zablokował Mandiangu i będzie jeszcze rzut rożny! Ostatnia akcja tego meczu przed nami.

90+2'

Mandiangu wkręcił w ziemię swojego rywala i oddał strzał, ale za lekki i bez problemów Ferra.

90+2'

Marcin Robak w środku pola uspakaja grę Widzewa.

90+1'

Dobra piłka do Kosakiewicza, ale obrońca Widzewa źle przyjął futbolówkę! Szkoda, bo było bardzo blisko piątej bramki!

90'

Trzy minuty doliczone.

89'

Nic z tego. Od bramki Ferra.

88'

Będzie jeszcze szansa na piątą bramkę. Gutowski powstrzymany na lewej stronie boiska i rzut rożny dla Widzewa.

85'

Ależ fajnie teraz jeden na jeden pograł Mandiangu. Niemiec znalazł podaniem Robaka, ale kapitanowi Widzewa odskoczyła piłka i obrońcy Gryfa zażegnali niebezpieczeństwo.

84'

Widzew naciska! Żółta kartka dla Burkhardta.

83'

Dobre dośrodkowanie Marcela Pięczka na bramkę zamienia Przemysław Kita, który wyprzedził jednego z obrońców Gryfa i skierował piłkę do siatki Ferry!

83'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOL! PRZEMYSŁAW KITA! 4:0!

80'

Znowu nic nie wyniknęło z tego stałego fragmentu gry...

80'

Zmiana w Widzewie: Pięczek za Kordasa.
Zmiana w Gryfie: Baranowski za Hebela.

80'

Mandiangu do Kity, ten ograł jednego z rywali, strzał oddał nabiegjący Gąsior, ale został zablokowany! Rzut rożny!

79'

Gąsior zastępuje Możdżenia.

79'

Poradzili sobie gospodarze. Piłka w rękach Pawłowskiego.

78'

Gra ponownie przeniosła się na połowę Widzewa. Będzie rzut rożny dla Gryfa.

77'

Hebel próbował zaskoczyć Pawłowskiego strzał z własnej połowy, ale bramkarz Widzewa zdołał przyjąć ten strzał na klatkę piersiową.

76'

Nieco odważniej gra teraz Gryf, ale czujnie w obronie Widzew.

74'

Mandiangu zastąpił Wolsztyńskiego.

74'

Powinno być 3:1! Gęsior znalazł się z piłką na 5. metrze i miał mnóstwo czasu, by pokonać Pawłowskiego, ale górą w tym pojedynku golkiper Widzewa!

73'

Pierwsza akcja Gryfa od wielu minut. Dośrodkowaną piłkę wybił Tanżyna. Będzie rzut rożny.

72'

Widzew znowu długo rozgrywa piłkę. Gryf kompletnie się pogubił.

68'

Żółtą kartką ukarany Tanżyna.

68'

Sławek za Kolusa. Trzecia zmiana w ekipie gości.

67'

Zmiany w Gryfie. Burkhardt i Czychowski na boisku, Z murawy zeszli Majewski i Goerke.

64'

Ale zanim to, to Widzew mógł znowu podwyższyć! Najpierw strzał Kity broni Ferra, a dobitka Robaka zostaje zablokowana! Raczej się nie skończy na trzech golach w dzisiejszym meczu...

64'

Szykują się zmiany w Gryfie...

61'

Powinno być 4:0! Wolsztyński wyszedł sam na sam z Ferrą, ale postanowił jeszcze odegrać piłkę do Robaka! Kapitan Widzewa nie sięgnął futbolówki i tym samym cały czas jest "tylko"3:0!

60'

Świetne podanie z głębi pola, Wolsztyński przyjął piłkę, opanował ją i strzałem w krótki róg podwyższył prowadzenie Widzewa!

60'

GOL GOL GOOOOOOOOOOOL! RAFAŁ WOLSZTYŃSKI!

60'

Gryf nie jest w stanie wymienić 4-5 celnych podań...

59'

Gra wznowiona. Przy piłce Widzew.

56'

Za wysokie dośrodkowanie i bez problemów radzą z nim sobie goście. W walce o piłkę ucierpiał jeden z gości i mamy przerwę w grze.

56'

Widzew idzie za ciosem! Kolejna akcja lewą flanką i będzie korner!

55'

Cały stadion śpiewa teraz na stojąco "Sto lat" Danielowi Tanżynie. Piękny prezent dla dzisiejszego jubilata!

53'

Fantastyczne uderzenie z 18. metra w wykonaniu obrońcy Widzewa! Strzał w samo okienko i Widzew prowadzi 2:0!

53'

GOOOOOOOOOOOOOL! ALEŻ BRAMKA DANIELA TANŻYNY!

52'

Kontra Gryfa zakończona niedokładnym podaniem Szewczyka. Mogło być groźnie!

51'

Składna akcja Widzewa, Gutowski wpadł w pole karne Gryfa, jednak w ostatniej chwili interweniował jeden z defensorów zespołu z Wejherowa!

50'

Sikorski otrzymuje żółtą kartkę za faul na Tanżynie.

49'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłka przeleciała przez całe pole karne.

48'

Dobra akcja Widzewa! Kita wygrał walkę o górną piłkę w środku boiska, futbolówkę przejął Kosakiewicz, który mocno dośrodkował, ale na posterunku obrońcy Gryfa!

47'

Faulował Możdżeń.

47'

Daleki wrzut Kosakiewicza, ale wybijają goście. Za chwilę powtórka...

47'

Pierwsza akcja Widzewa prawą stroną boiska. Aut dla łódzkiej ekipy na wysokości pola karnego Gryfa.

46'

W przerwie w ekipie Widzewa miała miejsce jedna zmiana. Gutowski zastąpił Ameyawa.

46'

Rozpoczął Widzew!

Po pierwszej połowie można powiedzieć jedno - Gryf gra na miarę swoich możliwości, natomiast Widzew nieco poniżej tego, co potrafi. Zobaczymy, co przyniesie nam druga część meczu. Czy Gryf zagra bardziej otwarty futbol? Czy Widzew będzie w stanie to wykorzystać i zagrozić bramce gości? Przekonamy się w ciągu następnych 45 minut!

Czas nieco ochłonąć, ale za kilka minut meldujemy się ponownie ze Stadionu Miejskiego przy al. Piłsudskiego 138!

Końcówka pierwszej połowy była niezwykle interesująca. Wszystko przez faul jednego z graczy z Wejherowa na Przemku Kicie i rzucie karnym. Marcin Robak drugi raz się nie pomylił i trafił na 1:0. Wielkie emocje zaczęły się udzielać trenerom i kierownikowi Gryfa, którzy dostali żółte kartki.

45+1'

Koniec pierwszej połowy!

45+1'

Tym razem skutecznie, ale również nieco szczęśliwie! Piłka po rękach Ferry i od słupka, ale wpada do bramki! 1:0!

45+1'

GOOOOOOOOL! MARCIN ROBAK!

45'

Nie wytrzymuje ławka rezerwowych Gryfa. Żółte kartki dla trenera oraz kierownika zespołu z Wejherowa.

45'

Ponownie przewracany Kita w polu karnym Gryfa!

45'

Karny dla Widzewa!

43'

Wolsztyński próbował prostopadle zagrać do Kity, jednak podanie zostało przecięte przez jednego z gości. Widzew będzie miał rzut rożny.

43'

Gryf próbował kombinacyjnie rozegrać rzut wolny. Efekt? Od bramki Pawłowski.

42'

W końcu jakaś dziura w defensywie Gryfa! Kosakiewicz wpadł w pole karne, ale mocno kopniętą piłkę złapał Ferra. Blisko bramkarza Gryfa był Robak, ale Ferra nie wypuścił piłki z  rąk.

40'

Strzałem z 16. metra popisuje się natomiast Szewczyk i Pawłowski znowu musi się wykazać. Na szczęścię robi to i pewnie łapie piłkę.

38'

Teraz kilkanaście celnych podań wymienili widzewiacy. Gryf jednak broni się całym zespołem i dobrze się ustawia. Nie ma miejsca, by rozegrać jakąś akcję. Zdecydowanie brakuje strzałów  z dystansu...

38'

Bardzo dużo niedokładności w grze obu ekip. Ciężko się ogląda ten mecz w ostatnich minutach.

34'

Długo rozgrywali piłkę piłkarze Widzewa, by w końcu kopnąć ją strasznie niedokładnie.

33'

Mnóstwo szczęścia miał teraz Widzew! Po dośrodkowaniu w pole karne gospodarzy aż 3 zawodników Gryfa było o krok od wpakowania piłki do bramki Pawłowskiego, jednak żadnemu z nich się to nie udało! Ufff!

32'

Spóźnione wejście Ameyawa. Żółta kartka dla młodego pomocnika Widzewa.

32'

Aktywny dzisiaj Ameyaw wyjechał z piłką za linię końcową.

31'

Chwila spokojniejszej gry. Kilka fauli z obu stron w środkowej strefie boiska.

29'

Daniel Tanżyna chciał przyspieszyć akcję Widzewa, ale podał bardzo niedokładnie. Od bramki Ferra.

28'

Wybijają widzewiacy.

27'

Doskonała interwencja Wojtka Pawłowskiego po kąśliwym strzale Szewczyka! Rzut rożny dla Gryfa, ale mogło być 0:1.

26'

Znowu dobry pomysł i znowu złe wykonanie. Ameyaw uciekał za plecy obrońców, ale podanie od Możdżenia było za słabe i bez większych problemów poradzili z nim sobie goście.

25'

Kordas dorzuca piłkę, dochodzi do niej Kita, ale jego strzał z woleja broni Ferra!

24'

Świetnie w odbiorze Kordas i gra przenosi się szybko pod pole karne Gryfa.

24'

Za mocny przerzut Poczobuta do Kordasa. Od autu na własnej połowie rozpocznie Gryf.

23'

Urwał się Ameyaw, ale w ostatniej fazie indywidualnej akcji nieco mu odskoczyła piłka, co wykorzystali obrońcy Gryfa.

21'

Widzew wciąż naciska, ale piłkarzom trenera Kaczmarka brakuje nieco dokładności w rozgrywaniu piłki na połowie Gryfa.

20'

Robak próbował uderzyć mocno w środek bramki, ale Ferra nogą odbił futbolówkę! Wciąż bez bramek przy Piłsudskiego!

19'

Nie ma gola! Ferra broni strzał Robaka!

18'

Kolus fauluje Kitę w polu karnym i dostaje żółtą kartkę! Za chwilę Robak stanie oko w oko z Ferrą!

18'

Rzut karny dla Widzewa!

16'

Trochę się zakotłowało w okolicy narożnika boiska. Ostatecznie piłka dla Gryfa - od bramki Ferra.

15'

Kosakiewicz i Ameyaw przeprowadzili akcję prawą stroną boiska, ale dobrze interweniował obrońca Gryfa. Aut dla Widzewa.

14'

Zaskakujące uderzenie Szewczyka z 30 metrów, ale Pawłowski na posterunku.

13'

Teraz pewnie to się zmieni, bo po dośrodkowaniu jednego z widzewiaków od bramki rozpocznie Ferra.

12'

Widzew mocno naciska na piłkarzy Gryfa już na wysokości ich pola karnego. Dzięki temu gra toczy się cały czas na połowie gości.

11'

Piłkarze z Wejherowa poradzili sobie z centrą Kosakiewicza.

10'

Niezły pressing Widzewa. Ameyaw odzyskał piłkę po błędzie jednego z gości, strzał oddał Możdżeń, ale został zablokowany. Będzie korner.

9'

Sikorski dość ostro fauluje Możdżenia i sędzia słownie upomina młodego pomocnika Gryfa. Następne takie wejście może się skończyć żółtą kartką.

8'

Dwójkowa akcja Majewskiego z Szewczykiem zatrzymana przez Tanżynę.

7'

Doskonała okazja do otwarcia wyniku, ale Tanżyna z Robakiem trochę sobie przeszkodzili w walce o górną piłkę i po strzale jednego z nich piłka minęła bramkę Ferry.

6'

Widzew zamknął Gryf na jego połowie. Próba dośrodkowania Kosakiewicza zablokowana. Rzut rożny.

5'

Gęsior faulował Kosakiewicza.

5'

Faul jednego z widzewiaków w środku pola, ale piłkarze Gryfa będą próbowali dalekiej centry w pole karne Widzewa.

4'

Doskonałe podanie do wychodzącego na wolne pole Wolsztyńskiego, jednak napastnik Widzewa był na minimalnym spalonym.

3'

Strata Robaka, ale dobrze w asekuracji zagrał Kosakiewicz. Widzew znowu przy piłce.

3'

Widzewiacy rozgrywają piłkę na własnej połowie.

2'

Było groźnie! Dobra wrzutka Hebela, strzelał Gęsior, ale ponad bramką. Pawłowski od bramki.

1'

Pierwsza dobra akcja Gryfa. Nowicki ograł Kordasa, ale jego dośrodkowanie wybił Tanżyna. Rzut rożny dla gości.

Czas na "Taniec Eleny" i wyjście zawodników na murawę! Bohaterów dzisiejszego spotkania witają gromkie brawa i okrzyki z trybun!

Wybrzmiera "Prząśniczka". Czekamy na wyjście zawodników na murawę!

Coraz więcej osób na stadionie, coraz więcej także razem z nami w relacji NA ŻYWO. Zapraszamy do śledzenia poczynań widzewiaków na TuŁódź.pl.

Marcin Tarociński własnie przedstawia składy obu ekip. Jeśli byliście z nami wcześniej, to znacie je już od przynajmniej kwadransa ;-)

Murawa opustoszała. Pozostał na niej już tylko Bartek Poczobut i Marcin Tarociński. Pomocnik Widzewa został wybranym najlepszym piłkarzem zespołu w październiku i otrzymał pamiątkową stauetkę. Bardzo miły gest ze strony klubu.

Przed spotkaniem w pokoju dla mediów spotkaliśmy Daniela Mąkę. Popularny "Mąsia" był w niezłym humorze i potwierdził, że już za około 2 miesiące planuje wrócić do treningów z kolegami z zespołu.

Piłkarze obu ekip już się rozgrzewają. Podobnie jak kibice, których dzisiaj na stadionie spodziewamy się ok. 15,5 tysiąca.

W ekipie Widzewa od pierwszej minuty pojawią się m.in. Michael Ameyaw i Rafał Wolsztyński. Nie zabraknie także Przemysława Kity, który zapewne wystąpi na pozycji skrzydłowego.

Dzień dobry! Kłaniamy się ze Stadionu Miejskiego przy al. Piłsudskiego 138! Za 30 minut początek meczu Widzew - Gryf!

Naszą relację rozpoczniemy o godzinie 18:30. W międzyczasie zapraszamy do przeczytania zapowiedzi dzisiejszego meczu Widzew - Gryf [KLIKNIJ TUTAJ].

Czas na pierwszy mecz rundy... wiosennej! Już dziś o 19:10 Widzew podejmie ekipę Gryfa Wejherowo. Zapraszamy do śledzenia relacji na żywo na TuŁódź.pl!