Widzew Łódź - Zagłębie Sosnowiec (NA ŻYWO/LIVE 29.09.20)

Widzew Łódź - Zagłębie Sosnowiec (NA ŻYWO/LIVE 29.09.20) - Zdjęcie główne

SportSpotkanie w ramach 6. kolejki Fortuna 1 Ligi pomiędzy Widzewem Łódź, a Zagłębiem Sosnowiec. Pierwszy gwizdek arbitra zabrzmi o godzinie 18.10.Zapraszamy na RELACJĘ NA ŻYWO!

To już wszystko na dzisiaj. Dziękujemy za uwagę!

Piłkarze Widzewa i Zagłębia podzielili się punktami po wyrównanym meczu. Łóżka je grali w osłabieniu praktycznie przez większość spotkania, ale udało im się doprowadzić do remisu i utrzymać ten rezultat do samego końca. Można rzec, że podopieczni trenera Dobiego pokazali w dzisiejszej rywalizacji charakter. Czerwono-Biało-Czerwoni powinni szanować ten punkt i myśleć już o kolejnym spotkaniu.

90+4’

Koniec meczu.

90+3’

Czerwona kartka dla drugiego trenera Widzewa - Marcina Broniszewskiego, który nie zgodził się z decyzja arbitra o wyrzucie z autu.

90+2’

Łodzianie przy piłce. Czy gospodarze zdołają jeszcze przeprowadzić akcje, po której znów ucieszą fanów Czerwono-Biało-Czerwonych?

90’

Groźna akcja Zagłębia zakończona strzałem Gregorio, ale Mleczko pewnie interweniował.

90+1’

Arbiter dolicza aż trzy dodatkowe minuty.

89’

Czterokrotny mistrz Polski miał szansę na przeprowadzenie szybkiej kontry, ale Poczobut zagrał niecelnie.

87’

Karbowy znakomicie uderzył, ale trafił tylko w słupek!

86’

Gregorio został ostro sfaulowany przed polem karnym łodzian. Blisko do bramki Mleczki. Pawłowski moż pokusić się o bezpośredni strzał.

85’

Czubak zagrywa nakładką przed polem karnym rywali i arbiter odgwizduje przewinienie.

84’

Gracze z Sosnowca konstruują akcje na połowie Widzewa, ale łodzianie grają czujnie w defensywie.

83’

Uderzenie Nowaka, ale Kosakiewicz w ostatniej chwili zdołał zablokować ten groźny i piekielnie mocny strzał!

82’

Widzew przy piłce, ale nic ciekawego z tego nie wynika.

80’

Zmiana w Zagłębiu. Nowak pojawia się w miejsce Mularczyka.

79’

Karbowy mocno uderzył, ale Grudniewski zdołał zablokować to uderzenie i za chwile będzie kolejny korner.

78’

Rzut rożny dla gości po interwencji Poczobuta.

77’

Stepinski faulowany na własnej połowie i za chwilę Mleczko wznowi grę dalekim wykopem.

76’

Pawłowski zagrał po ziemi i widzewiacy daleko wybili futbolówkę.

75’

Rzut wolny dla przyjezdnych. Szykuje się dobra okazja na dośrodkowanie.

74’

Podwójna zmiana także w Widzewie. Kun i Becht kierują się na ławkę rezerwowych, a grę rozpoczęli Mąka i Stępiński.

73’

Podwójna zmiana w szeregach gości. Murawę opuścili Małecki i Olivieira, a pojawiłas się na niej Szwed i Karbowy.

71’

Ładna akcja w wykonaniu Czubaka, który przedarł się lewą flanką, uderzył i piłka powędrowała po rykoszecie jeszcze do Muchy, a były gracz Górnika Polkowice oddał precyzyjny strzał. Stępniowski bez szans. Widzew wraca do gry!

70’

GOOOL dla Widzewa!

69’

Widzew miał okazje na szybki kontratak, ale łodzianie znów zagrali niedokładnie.

68’

Podwójna zmiana w szeregach Widzewa. Możdżeń i Robak zeszli z placu gry, a w ich miejsce pojawili się odpowiednio Poczobut i Czubak.

66’

Znów fragment niedokładności po obu stronach.

65’

Podopieczni trenera Dębka spokojnie rozgrywają, a widzewiacy są cofnięci na własną  połówkę.

63’

Dobre wybicie Mozdzenia głowa w trudnej sytuacji. Robi się coraz bardziej gorąco przed bramką Czerwono-Biało-Czerownych.

61’

Zupełnie niepilnowany byl w polu karnym przy tym stałym fragmencie gry Olivieira i w spokojnie skierował piłkę głową do siatki po celnej wrzutce kolegi.

60’

GOOOL dla Zagłębia!

59’

Kąśliwy strzał z dystansu w wykonaniu Olivieiry, ale Mleczko zdołał wybić piłkę na korner.

58’

Zagłębie spokojnie rozgrywa, a Widzew jedynie przygląda się poczynaniom ekipy z Sosnowca.

56’

Dobra akcja w wykonaniu widzewiaków, ale Robak nie zdołał oddać celnego strzału. Jego próba została tez zablokowana.

55’

Dalekie wybicie w wykonaniu Mleczki i gra przerwana, bowiem Michalski ucierpiał w jednym ze starć z rywalem.

53’

Rzut rożny dla podopiecznych trenera Dobiego, ale Kosakiewicz zagrał bardzo kiepsko i Zagłębie będzie miało szansę na kontratak.

52’

Robak stracił w fatalny sposób piłkę w środku pola, ale po chwili jego koledzy zdołali przerwać akcję przyjezdnych.

50’

Szybki kontratak w wykonaniu graczy z Sosnowca, ale Małecki nie zdołał skierować piłki do siatki po uderzeniu głową.

49’

Możdżeń pokusił się o bezpośrednie uderzenie, ale jego strzał został zablokowany.

49’

Rzut wolny dla Widzewa przed polem karnym rywala. Żółtą kartkę obejrzał za przewinienie Duriska.

48’

W przerwie nastąpiła zmiana w szeregach Zagłębia. Pawłowski pojawił się w miejsce Turzynieckiego.

47’

Dużo niedokładności po obu stronach.

46’

Druga połowa rozpoczęta.

Widzew bezbramkowo remisuje do przerwy z Zagłębiem i wydaje się, że jest to sprawiedliw wynik. Gospodarze od 15. minuty grają w osłabieniu i maja duże problemy z kreowaniem akcji, a nawet z przedostaniem się na połowę rywal. Z kolei Zagłębie stwarza sobie okazje, ale gościom z Sosnowca brakuje wykończenia. Czekamy na druga cześć gry!

45’

Koniec pierwszej połowy.

44’

Małecki wyskoczył wysoko do piłki, ale golkiper Widzewa zdołał uprzedzić skrzydłowego z Sosnowca i przejął piłkę.

44’

Ciekawa próba kontrataku w wykonaniu widzewiaków, ale Kosakiewicz zagrał zbyt lekko i łodzianie stracili futbolówkę.

43’

Możdżeń został faulowany przez rywala. Za chwilę piłkę do gry wprowadzi Mleczko.

41’

Kobice wygwizdują praktycznie każdą decyzję arbitra, która jest niekorzystna dla łodzian. Trzeba przyznać, ze sędzia dzisiejszych zawodów jest niezwykle drobiazgowy.

40’

Żółtą kartkę ogląda Turzyniecki za faul. Należy wspomnieć, ze ten obrońca jeszcze w poprzednim sezonie reprezentował barwy Widzewa.

38’

Czerwono- Biało-Czerwoni maja duże problemy z wyjściem poza własną połowę.

37’

Kolejna groźna akcja przyjezdnych, ale nie zdołali oni wykorzystać gapiostwa Widzewa w polu karnym. Któryś z podopiecznych trenera Dobiego dawno powinien przerwać tę akcję.

36’

Akcja ekipy z Sosnowca na lewej flance, ale goście pogubili się w rozegraniu.

34’

Groźny kontratak gospodarzy, ale znów zabrakło ostatniego podania.

32’

Łodzianie mimo braku jednego zawodnika starają się przejąć i inicjatywę. Zagłębie nie pozwala jednak widzewiakom na zbyt wiele.

31’

Mularczyk głęboko dośrodkował futbolówkę, ale Mleczko czujnie zdołał ją wyłapać.

30’

Kolejny rzut wolny dla Zagłębia, ale goście znów wybrali kiepskie rozwiazanie i nie zagrozili bramce łodzian.

27’

Fragment lepszej gry w wykonaniu przyjezdnych, ale podopieczni trenera Dębka mają problemy z wykorzystywaniem swoich sytuacji.

26’

Kolejne niecelne podanie w wykonaniu widzewiaków. Łodzianie cały czas tracą piłkę przez swoje błędy.

24'

Kiepski strzał Małeckiego, który znalazł się w dobrej sytuacji na lewej flance.

22'

Kibice od początku spotkania bardzo wspierają swoich ulubieńców głośnym dopingiem, co miejmy nadzieję, za chwilę zacznie pomagać gospodarzom.

20'

Dużo niedokładnej gry po obu stronach.

19'

Kosakiewicz złapany na spalonym. Goście za chwilę wprowadzą piłkę do gry.

18'

Dobry kontratak w wykonaniu łodzian, ale mocny mocny strzał Michalskiego zdołał obronić Stępniowski.

17'

Widzewiacy grają bardzo, ale to bardzo nerwow. Wydaje się, że gospodarze kompletnie nie mają pomysłu na grę. Zagłębie za to z akcji na akcję coraz śmielej atakuje.

15'

Zmiana w Widzewie. Grudniewski pojawia się na placu gry w miejsce... Fundambu.

14'

Żółtymi kartonikami ukarani zostali także Robak i trener Dobi za dyskusje z arbitrem.

14'

Druga żółta kartka i w konsekwencji czerwona dla Nowaka! Nieodpowiedzialne zachowanie stopera, który sfaulował na własnej połowie jednego z rywali i arbiter nie miał wątpliwości, aby ukarać widzewiaka.

12'

Łodzianie przy piłce, ale Zagłębie jest ustawione bardzo szczelnie i nie pozostawia zbyt wiele miejsca dla czterokrotnego mistrza Polski.

10'

To spotkanie jest od początku bardzo nerwowe dla gospodarzy. Zagłebie wcale nie stwarza dużego zagrożenia, ale łodzianie grają bardzo nerwowo w obronie.

9'

Czerwono-Biało-Czerwoni przed szansą na pierwszą bramkę. Kosakiewicz zagrał dobrą piłkę z rzutu wolnego do Robaka, ale napastnik przegrał pojedynek główkowy.

7'

Rzut wolny dla Zagłebia, ale gracz z Sosnowca zagrał bardzo kiepsko, posyłając piłkę wprost pod nogi obrońców Widzewa.

5'

Niebezpiecznie w polu karnym łodzian. Robak próbował wybijać piłkę głową, ale skierował ją w drugą stronę i o mały włos, a kapitan Widzewa zdobyłby bramkę samobójczą.

3'

Strzał ze stojącej piłki nie był zagrożeniem dla Mleczki, który popisał się spokojną interwencją.

2'

Nowak ukarany żółtym kartonikiem za faul przed polem karnym na Gregorio.

1'

Gospodarze grają dzisiaj w jednolitych czerwonych trykotach, a przyjezdni występują również w jednolitych strojach, tyle tylko, że w bieli.

1'

Mecz rozpoczęty!

W panelu ze składami są już dostępne obie jedenastki. Opiekun Widzewa nie zdecydował się na żadną roszadę w porównaniu do ostatniego spotkania.

Witamy prosto z obiektu przy al. Piłsudskiego 138. Za kilka minut zabrzmi pierwszy gwizdek arbitra, a tymczasem zachęcamy do zapoznania się z pomeczową wypowiedzią trenera Dobiego po wygranej z GKS-em 1962 Jastrzębie. Aby przejść do artykułu kliknij TUTAJ.