Wygrana TME GROT SMS-u z Olimpią [RELACJA]

Wygrana TME GROT SMS-u z Olimpią [RELACJA] - Zdjęcie główne

SportPodopieczne trenera Marka Chojnackiego wracają do Łodzi z kompletem punktów. W niedzielę ograły na wyjeździe Olimpię Szczecin 3:0 (1:0).

Pierwsza połowa była dosyć wyrównana. Widać było, że obu ekipom zależało na jak najlepszym końcowym rezultacie. Zarówno łodzianki, jak i szczecinianki stwarzały sobie bardzo dużo okazji bramkowych.

Obie ekipy nie odstawiały nogi i grały bardzo walecznie. Jednak to TME GROT SMS objął prowadzenie w tym spotkaniu. Klaudia Jedlińska wykorzystała dobrą sytuację i otworzyła wynik pokonując bramkarkę Olimpii Szczecin.

Po przerwie tempo spotkania nieco się uspokoiło. Dużo było niedokładności po obu stronach, brakowało przysłowiowej kropki nad „i”. Na szczęście w porę zdołały dopiąć swego przyjezdne. Najpierw, w 62. minucie Klaudia Jedlińska zdobyła swoją drugą bramkę, a cztery minuty później Anna Rędzia dobiła rywalki strzelając na 3:0.

To bardzo cenne zwycięstwo zawodniczek z ul. Milionowej, dzięki któremu wskoczyły w tabeli na piątą lokatę, tracąc jedynie trzy oczka do podium.

Olimpia Szczecin - UKS SMS Łódź 0:3 (0:1)
0:1 -  Klaudia Jedlińska (27.)
0:2 - Klaudia Jedlińska (62.)
0:3 - Anna Rędzia (66.)

Olimpia: Pastusiak - Oleszkiewicz (82 Bagińska), Michalczyk, Brzozowska, Witczak (68 Oleksiak), Bohm (46 Bińkowska), Brodzik, Grosicka (56 Kalamus), Litwiniec (82 Łaniewska), Radochońska, Ratajczyk

TME GROT SMS: Szperkowska (68 Ptaszek) - Dragunowicz, Kurzawa, Zubczyk, Konat, Achcińska, Rędzia (76 Zbyrad), Gąsieniec, Jarvie (54 Grzybowska), Filipczak (66 Zieniewicz), Jedlińska