Zabawa ŁKS-u Commercecon Łódź. Rywalki zdemolowane przez łódzkie Wiewióry

Sport Zawodniczki ŁKS-u Commercecon Łódź kompletnie zdominowały wydarzenia na boisku w 11. kolejce TAURONLigi. Wiewióry rozbiły w pył drużynę BKS-u Bostik Bielsko-Biała i trwającym zaledwie nieco ponad godzinę spotkaniu, wygrały w rewelacyjnym stylu 3:0.

Całkowita dominacja ŁKS-u Commercecon Łódź w Sport Arenie

ŁKS Commercecon Łódź chciał zmazać plamę po ostatniej porażce w Legionowie. Rywalem Wiewiór był zawsze groźny zespół BKS-u Bostik Bielsko-Biała.

Pierwszy set wyrównany był tylko do pewnego momentu. Na początku bielszczanki uparcie trzymały się biało-czerwono-białych, ale te w końcu wcisnęły pedał gazu i odjechały zawodniczkom prowadzonym przez Bartłomieja Piekarczyka. Na kierownicy Martyna Grajber i Weronika Sobiczewska. Obie łącznie zdobyły w pierwszej partii 11 punktów. Łodzianki wygrały 25:18 i zaczęły rywalizację z BKS-em najlepiej, jak tylko mogły.

W drugim secie zawodniczki z przeplatanką na piersi poszły za ciosem i dalej gnębiły swoje rywalki świetną grą. W drugim secie dobrą postawą dalej imponowała Sobiczewska. Rozpędzone Ełkaesianki nie pozostawiły żadnych złudzeń rywalkom, które wyglądały na całkowicie bezradne. ŁKS Commercecon wygrał bardzo wysoko, bo aż 25:14.

Trzecia odsłona to kontynuacja zabawy biało-czerwono-białych. Łódzkie Wiewióry złapały zabójczy dla siatkarek ze Śląska luz w swojej grze. W zasadzie nie było czego zbierać. Bartłomiej Piekarczyk próbował ratować sytuację, ale przy stanie 13:5 dla ŁKS-u Commercecon i takiej grze, nie mogło to zbyt wiele zdziałać. W końcówce na zagrywce pokazała się jeszcze Veronica Jones-Perry, która zdobyła punkt bezpośrednio z zagrywki. Gospodynie wygrały trzeciego seta w Sport Arenie 25:10.

MVP: Veronica Jones-Perry

ŁKS Commercecon Łódź 3:0 BKS Bostik Bielsko-Biała