Zagłębie Lubin - ŁKS Łódź (NA ŻYWO/LIVE 19.06.2020)

Zagłębie Lubin - ŁKS Łódź (NA ŻYWO/LIVE 19.06.2020)  - Zdjęcie główne

SportŁKS rozpoczyna walkę w fazie finałowej PKO Ekstraklasy. Od godziny 18:00 trwa mecz Zagłębie Lubin - ŁKS Łodź. Śledź naszą relację na żywo!

Dziękujęmy już za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje na żywo z meczów ŁKS-u i Widzewa. Pozdrawiamy!

Kolejna porażka ŁKS-u stała się faktem. Mimo to, dziś oglądaliśmy zupełnie inny ŁKS niż w poprzednich meczach. Dziś łodzianie walczyli i na boisku wyglądali jak drużyna. Trzeba jednak przyznać, że jakościowo łodzianie wyglądali słabiej od swoich rywali. Sytuację skomplikowała także czerwona kartka dla Jakuba Wróbla. Kto wie, jak mecz zakończyłby się, gdyby nie ta sytuacja z 40. minuty...

90+3'

Koniec meczu. ŁKS przegrywa w Lubinie 0:1.

90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

90'

Ależ pachniało golem dla ŁKS-u! Dąbrowski doszedł do piłki dośrodkowanej z rzutu rożnego i oddał bardzo groźny strzał, ale piłka odbiła się od poprzeczki i słupka i wyszła w pole!!!

84'

Coraz ostrzej grają gospodarze. Tym razem żółta kartka dla Guldana.

83'

Ajajajaj! Ależ blisko był teraz Dominguez! Hiszpan zdecydował się na chytry strzał, próbując przelobować Hładuna i niewiele się pomylił! Było naprawdę blisko gola dla ŁKS-u! A przypomnijmy, że ŁKS gra w 10!

81'

Za krótkie dośrodkowanie Trąbki. Piłka jeszcze trafiła pod nogi Ratajczyka, który oddał strzał, ale został zablokowany. Będzie rzut rożny!

80'

Baszkirow fauluje Corrala w pobliżu pola karnego Zagłębia. Będzie szansa dla ŁKS-u.

80'

Dominguez w polu karnym Zagłębia, ale Hiszpan miał problemy z przyjęciem piłki, co wykorzystali obrońcy gospodarzy.

79'

Kolejna próba Bartosza Białka. Broni Arek Malarz.

78'

Niespełna kwadrans do końca meczu. Zagłębie wciąz nie "zabiło" tego meczu. Punkt wydaje się być w zasięgu ŁKS-u, bowiem gospodarze grają w drugiej połowie dużo słabiej niż przed przerwą.

77'

Zmiana w Zagłębiu. Starzyński za Zivca.

76'

Szansę miał Corral, ale w bardzo trudnej sytuacji strzelił niecelnie.

73'

I kolejne napomnienie. Tym razem "żółtko" dla Zivca.

72'

Corral faulowany przez Baszkirowa. Piłkarz Zagłebia ukarany żółtą kartką.

72'

Obrońca ŁKS-u po interwencji masażystów już wstał i zaraz będzie gotowy do gry.

71'

Leży na boisku Adrian Klimczak.

68'

Wybijają ełkaesiacy.

68'

Strata Srnicia i piłka szybko przeniosła się pod bramkę ŁKS-u. Grzesik wybija na rzut rożny.

67'

Inicjatywę przejęli na chwilę łodzianie. Teraz to oni kontrolują przebieg meczu.

65'

Statystyki strzałów są dzisiaj bezlitosne. Do tej pory 16 uderzeń po stronie Zagłębia. Tylko 3 strzały oddał ŁKS.

64'

Dominguez melduje się na boisku za Pirulo.

64'

Dośrodkowanie, ale Corral faulował Hładuna. Bramkarz Zagłębia wznowi grę z własnego pola karnego.

63'

Znowu świetnie Grzesik, który urwał się Baliciowi. Obrońca Zagłębia faulował i obejrzał żółtą kartkę.

61'

Na strzał zza pola karnego zdecydował się Drazić, ale Malarz pewnie złapał piłkę.

60'

Bardzo źle wygląda w dzisiejszym meczu Pirulo. Hiszpan nie potrafi wziąć na siebie gry i notuje dużo strat. Przed momentem kolejna z nich. Przy piłce Zagłębie.

58'

Adam Ratajczyk wchodzi na murawę w miejsce Przemysława Sajdaka.

57'

Niezłe dośrodkowanie, ale strzał jednego z piłkarzy ŁKS-u bardzo niecelny. A za moment na boisku pojawi się Ratajczyk.

56'

Powalczył na prawej flance Jan Grzesik, którego sfaulował Balić. Będzie okazja dla łodzian.

55'

Teraz przy piłce ŁKS.

52'

Bartosz Białek o krok od podwyższenia prowadzenia Zagłębia!  Strzał głową młodego piłkarza minimalnie niecelny. Znowu groźnie pod bramką ŁKS-u!

50'

Ależ zamieszanie w polu karnym ŁKS-u! Strzał Kopacza, z linii bramkowej piłkę próbował wybijać Corral , ale ekwilibrystycznie musiał jeszcze interweniować Malarz! Kapitan ŁKS-u stanął jednak na wysokości zadania i nie ma gola!

49'

Pojedynek na lewym skrzydle Damiana Bohara z Carlosem Morosem. Górą ełkaesiak. Będzie rzut rożny.

47'

Od razu atakuje Zagłębie. Zivec w polu karnym ŁKS-u najpierw próbował strzelić, ale został zablokowany. Piłka wróciła pod jego nogi, więc Słoweniec obsłużył Porębę, jednak jego strzał obronił Malarz.

46'

Rozpoczęła się druga połowa meczu!

Remis w dzisiejszym meczu będzie dla ŁKS-u wielkim sukcesem. Zobaczymy, czy w ciągu kolejnych 45 minut łodzianie będą w stanie zagrać nieco lepiej w ofensywie i zdobyć chociaz jednego gola

Co tu dużo pisać. ŁKS jest w bardzo trudnej sytuacji. Łodzianie zagrali zupełnie inaczej niż do tej pory. To Zagłębie zdominowało poczynania w pierwszej połowie. Gospodarze posiadali piłkę przez 62% czasu, oddali 11 strzałów i strzelli jednego gola. ŁKS z kolei uderzał na bramkę Hładuna tylko 2 razy, a do tego od 40. minuty gra w dziesiątkę.

45+3'

Koniec pierwszej połowy.

45'

Trzy minuty doliczone.

45'

Gospodarze w końcu znaleźli lukę w obronie ŁKS-u. Zivec kapitalnie zagrał prostopadle do Bohara, który stanął oko w oko z Malarzem i pokonał kapitana łódzkiej ekipy. Zagłębie wychodzi na prowadzenie, a ŁKS jest w beznadziejnej sytuacji.

45'

Bohar i 1:0 dla Zagłębia!

44'

Strzał Kopacza, ale poradził sobie Malarz.

44'

Zivec dostał fantastyczne podanie od Czerwińskiego. W ostatniej chwili piłkę wybił Moros!

43'

Zagłębie cierpliwie rozgrywa piłkę na połowie ŁKS-u. Gopsodarze szukają luki w obronnych zasiekach gości.

42'

Znowu groźnie w polu karnym ŁKS-u, ale Białek powstrzymany przez Morosa Gracię. Grzesik wybija piłkę na rzut rożny.

39'

Ależ głupie zachowanie Wróbla! Zupełnie niepotrzebny faul napastnika ŁKS-u w środku pola. Napastnik ŁKS-u nadepnął Zivca i dostał drugą żółtą kartkę. ŁKS w 10 od 40. minuty!

39'

No nie, no nie! Czerwona kartka dla Jakuba Wróbla!

39'

Klimczak lepszy w pojedynku z Czerwińskim i znowu rozpocznie Malarz.

36'

Kolejne uderzenie Bartosza Białka, ale młody piłkarz Zagłębia nie znalazł światła bramki. Zacznie Malarz.

34'

Trąbka znalazł się sam w polu karnym gospodarzy, ale zdeycował się na podanie, które zostało zablokowane! Wielka szkoda, że pomocnik ŁKS-u nie pokusił się o strzał!

32'

Przycisnęło Zagłębie! Najpierw świetną interwencją popisał się Dąbrowski, który wybił piłkę z linii bramkowej po strzale Guldana, a chwilę później Balić próbował strzelać z główki, jednak dośrodkowanie było nieco za wysokie dla obrońcy gospodarzy i ostatecznie piłka wyszła poza boisko.

31'

Łatwa strata Pirulo na 30. metrze od bramki Malarza od razu wykorzystana przez Bartosza Białka, który oddał strzał, ale kapitan ŁKS-u był na posterunku.

30'

Poręba prosto w mur.

30'

Teraz żółta kartka dla Srnicia, który wyciął równo z trawą rozpędzonego Zivca. Może być groźnie.

27'

Świetna okazja ŁKS-u! Dobra zespołowa akcja, piłka trafiła do Grzesika, który wbiegł z piłką w pole karne Zagłębia i oddał strzał, ale prosto w Hładuna! Szkoda, bo gdyby Grzesik poszukał dalszego słupka, mogłoby być jeszcze groźniej.

27'

Zagranie za plecy obrońców ŁKS-u, ale Poręba nie przyjął piłki. Od bramki Malarz.

25'

Bardzo ostre wejście Jakuba Wróbla w Bartosza Kopacza. Ełkaesiak był minimalnie spóźniony i obejrzał żółtą kartkę.

20'

UWAGA! Posiadanie piłi 63 - 37 dla Zagłębia. Tego pod wodzą Wojciecha Stawowego jeszcze nie oglądaliśmy.

18'

ŁKS na razie jest bardzo niemrawy  i niedokładny w ofensywie. Dużo walczy Corral, ale od 6. minuty praktycznie nie otrzymuje wsparcia od swoich kolegów.

15'

Alan Czerwiński urwał się prawą stroną, zagrał wdłuż linii pola karnego, jednak łodzianie wybili piłkę.

14'

Kolejne uderzenie na bramkę Malarza. Dejan Drazić wysoko ponad poprzeczką.

13'

ŁKS nie pressuje na razie rywali. Łodzianie spokojnie czekają na własnej połowie na akcję Zagłębia.

11'

Dłużej przy piłkce utrzymują się piłkarze Zagłębia. Teraz próbował Alan Czerwiński, ale jego strzał także był niecelny.

9'

Bartosz Białek wyprzedził Macieja Dąbrowskiego i oddał groźny strzał. Piłka jednak minęła bramkę Arka Malarza.

7'

Niestety sędzia dopatrzył się faulu Wróbla. Nie ma gola. Wciąz 0:0 w Lubinie!

6'

Sędzia Jarosław Przybył analizuje jeszcze tę sytuację... Zaraz gol może zostać anulowany.

6'

Jakub Wróbel wykorzystał dośrodkowanie Jana Grzesika i otworzył wynik!

6'

GOOOOOOOOOOOL! Bramkę dla ŁKS-u strzela Jakub Wróbel!

3'

Warto zaznaczyć, że dziś jedynym młodzieżowcem w podstawowym składzie ŁKS-u jest Przemysław Sajdak. Młody piłkarz właśnie niedokładnie podał do Pirulo i od bramki rozpocznie Hładun.

2'

Wybijają piłkę ełkaesiacy.

2'

Pierwsza akcja Zagłębia. Dośrodkowanie z prawej strony wybija jednak Dąbrowski. Będzie rzut rożny dla gospodarzy.

1'

Gramy! Rozpoczęli gospodarze!

Już za chwilę w naszym panelu pojawią się wyjściowe jedenastki obu zespołów!

WITAMY bardzo serdecznie w naszej relacji NA ŻYWO! Już za kilkanaście minut pierwszy gwizdek spotkania Zagłębie Lubin - ŁKS!