Znicz Pruszków – Widzew Łódź (NA ŻYWO / LIVE 10.11.2019)

Opublikowano: ndz, 10 lis 2019 12:12

Znicz Pruszków – Widzew Łódź (NA ŻYWO / LIVE 10.11.2019) - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Sport Mecz 17. kolejki II ligi, w którym Widzew Łódź mierzy się na wyjeździe ze Zniczem Pruszków. Relacja na żywo z ostatniego dla piłkarzy Widzewa meczu rundy jesiennej!

Jak wspominaliśmy, to jednak nie koniec grania w tym roku, więc zapraszamy na kolejne nasze Relacje Live z meczów Widzewa! Na dziś to już wszystko, dziękujemy za uwagę, do zobaczenia!

Widzew grając w przewadze nie dał szans Zniczowi. Po niezłej pierwszej połowie, łodzianie w drugiej części spotkania zaaplikowali rywalowi jeszcze 5 bramek i spokojnie zgarniają trzy punkty na koniec rundy jesiennej.

90 + 1'

KONIEC! Sędzie gwiżdże po raz ostatni, Widzew wysoko pokonuje Znicz Pruszków!

90 + 1'

Widzew atakował, ale Wolsztyński stracił i jest kontra Znicza.

90 + 1'

Sędzia dolicza tylko minutę.

90'

Mandiangu był na spalonym, koniec akcji.

90'

Złe dośrodkowanie gospodarzy, kontra Widzewa.

89'

Zmiana w Zniczu, Szymański za Pyrkę.

89'

Faul Kosakiewicza, rzut wolny dla Znicza.

88'

Dobra akcja łodzian, Pięczek ładnie dogrywa w pole karne, ale Wolsztyński nie zdołał sięgnąć piłki! Szkoda.

87'

Centra Kosakiewicza ląduje na głowie Tanżyny, ale jego strzał był zbyt słaby, Misztal spokojnie łapie.

87'

Będzie kolejny korner dla Widzewa.

85'

Kosakiewicz dośrodkowuje z rzutu rożnego, Robak i Tanżyna skaczą do piłki i to kapitan Widzewa kieruje ją głową do bramki gospodarzy!

85'

GOL! MARCIN ROBAK PO RAZ DRUGI!

84'

Dwójkowa akcja Ameyaw i Wolsztyńskiego, ten pierwszy strzela, ale Misztal broni!

83'

Strzał Wolsztyńskiego z dystansu, niestety niecelnie.

82'

Widzew długo rozgrywa atak, ale nie musi się spieszyć.

81'

Kiepskie dośrodkowanie, Widzew rusza z kontrą.

81'

Akcja gospodarzy, będzie jeszcze korner.

80'

Zmiana w Zniczu, Suchanek za Zjawińskiego.

79'

Ależ była okazja na szóstą bramkę! Możdżeń dostał piłkę kilka metrów przed bramką, uderzył czubkiem buta, ale został zablokowany przez obrońcę!

78'

Widzew atakuje, Znicz już bardzo bierny.

76'

Mandiangu wpada w pole karne, uderza, ale był na pozycji spalonej.

75'

Zmiana w Widzewie, Ameyaw za Gutowskiego.

75'

Akcja środkiem, Robak rozegrał na prawo do Mandiangu, który płaskim strzałem pokonuje Misztala.

74'

GOL! MANDIANGU!

72'

Zjawiński uderza z dystansu, ale bardzo niecelnie.

72'

Widzew na chwilę odzyskał, ale zaraz podanie nie dotarło do Pięczka i znów gospodarze zaczną z autu.

71'

Znicz wypchnięty przez łodzian na ich połowę.

71'

Pięczek walczył z rywalami w narożniku boiska, próbował wybić, ale trafił w Gutowskiego. Aut dla Znicza.

70'

Groźne dogranie w pole karne, Rudol wybija.

70'

Znicz w akcji ofensywnej, po raz pierwszy od wielu minut.

67'

Zmiana w Zniczu, Handzlik za Noiszewskiego.

67'

Świetna akcja Widzewa, Kosakiewicz dogrywa do Wolsztyńskiego w pole karne, ten opanowuje piłkę i uderza z woleja na bramkę Misztala!

66'

GOOOOL!!! 4:0! WOLSZTYŃSKI!

66'

Widzew ponownie spokojnie rozgrywa po obwodzie.

65'

Gutowski wypuszczony przez Pięczka, ale obrońca Znicza blokuje skrzydłowego Widzewa. Misztal zacznie od bramki.

64'

Zmiana w Widzewie, Wolsztyński wchodzi za Kitę.

64'

Rzut wolny dla Znicza na połowie Widzewa.

63'

Możdżeń bezpośrednio z rzutu wolnego, ale uderza wysoko ponad bramką.

62'

Kita faulowany przed polem karnym Znicza.

61'

Widzew spokojnie rozgrywa piłkę i szuka kolejnej luki w defensywie rywala.

60'

Zmiana w Widzewie, Mandiangu za Radwańskiego, co oznacza również zmianę ustawienia.

59'

Robak uderzył w prawy róg, Misztal go wyczuł, ale nie sięgnął piłki.

59'

GOL! ROBAK TRAFIA I JEST 3:0!

58'

Pięczek świetnie urwał się lewą stroną, dograł do Robaka, który został sfaulowany w polu karnym i będzie miał kolejną okazję do zdobycia bramki!

58'

Rzut karny dla Widzewa!

58'

Widzew długo rozgrywa swój atak.

57'

Znicz powoli przesuwa się pod bramkę Widzewa.

56'

Kita wpadł w pole karne, próbował dryblować, co mu się nie udało. Misztal zacznie z piątki.

54'

Radwański uciekł lewą stroną, próbował dośrodkować, niestety zrobił to niecelnie.

54'

Poczobut kończy akcję Znicza i rozpoczyna kontrę Widzewa.

54'

Uderzenie Tanżyny głową po centrze Kosakiewicza, niestety piłka mija bramkę Znicza.

53'

Robak dostaje piłkę na prawej stronie pola karnego, uderza na bramkę, ale Misztal dobrze broni i paruje piłkę na rzut rożny.

53'

Akcja gospodarzy, ale Zjawiński "spalił". Piłka dla Widzewa.

52'

Tanżyna dobrze za plecy obrońców, zamieszanie przed polem karnym Znicza, niestety Robak ostatecznie traci piłkę.

51'

Dobra akcja gospodarzy, Tarnowski uderza na bramkę Pawłowskiego, ale golkiper Widzewa świetnie broni! Łodzianie zlekceważyli rywala w tej akcji.

49'

Kosakiewicz centruje, Rudol uderza głową, ale trafia w Zjawińskiego. Piłka odbita od gracza rywali ląduje jednak pod nogami Tanżyna, który wolejem pokonuje Misztala! Brawo!

49'

GOOOOOL!!! DANIEL TANŻYNA!

48'

Kita uwalnia się na prawej stronie, zagrywa płasko w pole karne, obrońcy wybijają na rzut rożny.

47'

Poczbut w pole karne, Robak przedłuża głową, ale Kita nie zdołał dopaść do tej piłki! Szkoda!

47'

Widzew już w ataku.

46'

Zaczęli!

Są zmiany w obu zespołach, w Widzewie Pięczek zastępuje Kordasa, w Zniczu Wrześniewski za Rackiewicza.

Piłkarze już wrócili, zaraz zaczynamy drugą połowę!

Widzew prowadzi w Pruszkowie ze Zniczem 0:1 po golu Radwańskiego. Trener Kaczmarek miał nosa co do zmiany, którą musiał przeprowadzić przed meczem, bo to właśnie Radwański wskoczył do składu w miejsce kontuzjowanego Mąki! Widzewacy prowadzą grę, co od 27 minut znacznie ułatwił im Bochenek, który obejrzał drugą żółtą kartkę i osłabił swój zespół.

45 + 3'

Dośrodkowanie, Pawłowski piąstkuje, a sędzia kończy pierwszą połowę!

45 + 2'

Niezła centra, Kita odbija piłkę udem i będzie jeszcze rzut rożny dla gospodarzy.

45 + 2'

Kordas fauluje rywala na własnej połowie. Będzie ostatnia okazja dla Znicza w tej połowie.

45 + 1'

Kordas ostro w pole karne, piłka jednak ląduje na bocznej siatce. Trudno powiedzieć czy próbował dograć, czy strzelać.

45 + 1'

Sędzia doliczył 2 minuty

45'

Tanżyna faulowany na swojej połowie.

45'

Długa akcja, Gutowski dostaje piłkę w pole karne, ale miał mało miejsca i czasu, więc jego strzał nie był najlepszy, Misztal spokojnie łapie.

44'

Przejęcie piłki i Widzew atakuje.

44'

Znicz stara się rozgrywać swoją akcję, ale ma duże problemy.

43'

Wydaje się, że łodzianie osiągneli cel na koniec pierwszej połowy - aby przy przewadze jednego zawodnika schodzić do szatni będąc na prowadzeniu.

42'

Radwański przejmuje piłkę na lewej stronie, układa ją sobie i uderza z narożnika pola karnego, Misztal popełnia błąd i przepuszcza tą piłkę!

41'

GOOOOL!!! RADWAŃSKI!!!

41'

Dobra centra, uderzenie głową, ale Pawłowski łapie.

40'

Kordas ostro przerywa kontrę Znicza rozpoczętą po błędzie Gutowskiego. Żółta kartka dla obrońcy Widzewa.

40'

Kita uderzał przewrotką, ale niestety został zablokowany.

39'

Mocne uderzenie Możdżenia z dystansu, Misztal musnął piłkę rękawicami i będzie kolejny korner!

38'

Robak upadł w polu karnym, obrońca bez piłki atakuje kapitana łodzian, ale sędzia nie widział tej sytuacji!

37'

Kosakiewicz znów kiepsko dogrywa, po chwili piłka wraca w pole karne Znicza, ale również bez efektu.

36'

Możdżeń dostał piłkę przed pole karne, uderza, ale Baran go blokuje! Rzut rożny dla Widzewa.

36'

Kordas z lewej strony płasko w pole karne, Misztal próbuje łapać, ale wypluwa piłkę przed siebie! Niestety żaden widzewiak nie zdołał do niej dopaść.

35'

Niebezpieczna piłka na Zjawińskiego, Pawłowski wychodzi z szesnastki i głową wybija na aut.

35'

Dwie centry Widzewa w pole karne gospodarzy, żadna nieudana.

35'

Kita ponownie pada w polu karnym Znicza, ale nie ma mowy o rzucie karnym.

34'

Rudol wślizgiem przerywa akcję gospodarzy.

34'

Kita dostał piłkę na prawą stronę, ale niecelnie zagrał do Radwańskiego.

33'

Kosakiewicz miał piłkę z prawej strony i dużo czasu, ale jego zagranie w pole karne było bardzo nieudane. Misztal od bramki.

33'

Akcja Znicza, ale Kosakiewicz dobrze odbiera piłkę.

32'

Dośrodkowanie Kosakiewicza z rzutu rożnego, niestety nieudane.

31'

Możdżeń świetnie do Kosakiewicza, ten płasko do Robaka, ale obrońcy dobrze wybijają!

30'

Długo rozgrywana akcja Widzewa, Robak fauluje rywala w polu karnym próbując strzelać.

29'

Robak uderza z dystansu, ale został zablokowany. Po chwili kapitan Widzewa fauluje rywala. Rzut wolny dla Znicza.

28'

Kordas centruje z lewej strony, ale Misztal spokojnie wychodzi w powietrze i łapie piłkę.

28'

Dogranie na lewo do Gutowskiego, ten uderza z lewej nogi, niestety robi to niecelnie.

27'

Widzew od 27. minuty będzie grał w przewadze. Czy podopieczni trener Kaczmarka zdołają to wykorzystać?

25'

Ostry faul na Kordasie, Bochenek ogląda drugą żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną! Znicz gra w dziesiątkę!

24'

Jeszcze Radwański zza pola karnego, niestety obok bramki!

24'

Poczobut świetnie odbiera, piłka trafia do Robaka w pole karne, ale obrońcy wybijają.

23'

Kontra Widzewa, Zjawiński zagrywa płasko w pole karne, ale dobrze przechwytuje piłkę Pawłowski!

23'

Kosakiewicz źle zagrywa, piłka wybita przez obrońców.

22'

Kita wywalczył rzut wolny blisko narożnika pola karnego Znicza.

21'

Świetny strzał Kity głową, ale Misztal łapie piłkę!

20'

Dobry odbiór Poczobuta, Widzew rusza z atakiem.

19'

Kita walczył w polu karnym o piłkę, przewrócił się, ale sędzia nie gwiżdże. Kontra Znicza.

19'

Robak świetnie zagrywa w pole karne, ale nie było tam nikogo aby to zamknąć!

18'

Daleka piłka do Kity, jednak obrońcy dobrze go blokują.

17'

Tanżyna zgrywa piłkę głową, Robak próbował uderzać, ale piłkę łapie Misztal.

16'

Robak wpadł z piłką w pole karne, Rybak wybija mu piłkę spod nóg i będzie kolejny korner!

16'

Poczobut zgodnie z przepisami kasuje kontrę Znicza, brawo.

15'

Dośrodkowanie Kosakiewicza przejęte przez rywali.

15'

Odpowiedź Widzewa i będzie kolejny rzut rożny, tym razem po lewej stronie.

14'

Pawłowski źle podawał, szybko zaatakował Znicz, ale akcja zakończona strzałem wprost w golkipera Widzewa! Było groźnie.

14'

Widzew długo rozgrywał, Kordas podawał do Gutowskiego, ale piłka wybita na aut przez rywali.

13'

Zjawiński fauluje Możdżenia w środku pola.

12'

Mocne dogranie Kosakiewicza, chwila zamieszania, Kita uderza z powietrza, ale wprost w Misztala!

12'

Kita próbował podać do Radwańskiego, obrońcy wybijają na rzut rożny.

12'

Aut dla Widzewa na prawej stronie boiska.

11'

Widzew dobrze odbiera piłkę, Możdżeń do Gutowskiego, ten dośrodkowuje, ale robi to zbyt mocno.

10'

Znicz prawą stroną, uderzenie głową Zjawińskiego, na szczęście obok bramki!

9'

Błąd Misztala, Robak niestety nie zdążył odebrać mu piłki!

9'

Kita walczył o piłkę na skraju pola karnego Znicza, ale nie zdołał jej przejąć.

8'

Gutowski sfaulowany na lewej stronie, Bochenek ogląda za to żółty kartonik.

8'

Wrzutka wybita przez obrońców, kontra Widzewa.

7'

Podanie w pole karne Widzewa, Kita wraca i wybija piłkę Rackiewiczowi spod nóg. Rzut rożny.

6'

Błąd Kordasa, piłka trafia na prawą stronę do Tarnowskiego, ale ten uderza ponad bramką!

5'

Radwański próbował wymusić rzut karny i ogląda żółtą kartkę!

4'

Kita opatrywany we własnym polu karnym, ale wróci zaraz na boisko.

3'

NIezła wrzutka, niecelny strzał, po chwili piłka jeszcze raz wraca w pole karne Widzewa, ale łodzianie ostatecznie ją wybijają.

3'

Rzut rożny dla Znicza.

3'

Na boisku widzimy, że Adam Radwański gra za plecami Marcina Robaka, a na prawym skrzydle gra Przemysław Kita.

2'

Kosakiewicz do Kity, ten zagrywa płasko w pole karne, niestety Robak nie zdołał opanować futbolówki! Dobra pierwsza akcja Widzewa.

1'

Możdżeń przerywa akcję Znicza.

1'

Gramy!

Widzew zagra dziś w białych strojach, ponieważ gospodarze mają na sobie żółte koszulki oraz czerwone spodenki, co wyklucza dwa pierwsze komplety łodzian.

13:03

Piłkarze wchodzą już na boisko.

13:00

Czekamy już tylko na powrót piłkarzy na murawę, do początku meczu zostało tylko 5 minut!

12:56

Przed spotkaniem Widzew Łódź zajmuje 4. miejsce w lidze i nie zmieni się to nawet w przypadku zwycięstwa łodzian, nie ma się jednak czym martwić. Jeśli zgarną oni dzisiaj komplet punktów, to do lidera, Górnika Łęczna (35 punktów), tracić będzie tylko jedno oczko, tak samo jak do drugiej Resovii, natomiast zrówna się z trzecim GKS-em Katowice (34 punkty).

12:51

Do startu meczu pozostał niecały kwadrans. Dziś łodzianie będą musieli poradzić sobie w Pruszkowie bez swoich fanów, gdyż na klub został nałożony zakaz wyjazdowy na dwa mecze (więcej znajdziecie TUTAJ).

12:47

Na boisku obie ekipy rozgrzewają się już od jakiegoś czasu. Piłkarze wyszli w koszulkach z napisem "Mączka trzymaj się". Z pewnością jest to miły gest dla ich kolegi z drużyny!

12:45

Z racji na kontuzję Daniela Mąki, trener Widzewa musiał dokonać przynajmniej jednej zmiany w składzie. Dość niespodziewanie dla nas, Marcin Kaczmarek zdecydował się ustawić na prawym skrzydle Adama Radwańskiego! Pełne składy obu drużyn, znajdziecie w panelu pod wynikiem.

12:41

Widzewiaków przed końcem roku czekają jeszcze trzy spotkania rundy rewanżowej, w których zmierzą się z Gryfem Wejherowo, Bytovią Bytów oraz Błękitnymi Stargard.

12:35

Witamy bardzo serdecznie w naszej Relacji Live z meczu Znicz Pruszków - Widzew Łódź! Podopieczni Marcina Kaczmarka kończą tym spotkaniem rundę jesienną.