Tak bawiliśmy się w niedzielę u Grohmana [ZDJĘCIA]

Autor:
Marcin Kluczyński
2019-07-08 12:30
Koncert grupy Turnioki i mnóstwo dobrej zabawy wokół sceny - tak było w niedzielę 7 lipca na Pikniku u Grohmana w Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej. Fot. Marcin Kluczyński

Koncert folkowo-rockowy zespołu Turnioki, zabawy i konkursy, zajęcia plastyczne, huśtawki, dmuchańce i mnóstwo dobrej energii skumulowało się na "Pikniku u Grohmana", w  Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej.

Organizowane od siedmiu lat pikniki w ŁSSE przy ul. Tymienieckiego w Łodzi cieszą się niesłabnącym powodzeniem. W niedzielę 7 lipca na scenie gościła kapela Turnioki. Muzyka tej formacji stanowi połączenie góralskiego folku i muzyki rockowej.

Zabawy dla małych i dużych

Poza wydarzeniami na scenie, uczestnicy Pikniku u Grohmana cieszyli się wieloma atrakcjami na świeżym powietrzu. Dla najmłodszych przygotowano kącik malucha, dmuchańce, zjeżdżalnie i huśtawki. Dużym powodzeniem cieszyły się też zajęcia plastyczne, jak malowanie witraży. Na miłośników układania klocków czekały sporych rozmiarów drewniane elementy, z których powstawały robiące wrażenie konstrukcje. Na trawie rozgrywano badmintona, palanta czy krykieta. W dmuchanych kulach, tu i tam, turlały się dzieci małe i duże.

To dopiero początek

Dla tych, którzy żałują, że o tym wydarzeniu dowiedzieli się dopiero z relacji, mamy dobrą wiadomość. To dopiero początek imprez tego typu w ŁSSE. Na kolejnym Pikniku u Grohmana (14.07.) wystąpi Karolina Skrzyńska. W niedzielę 21 lipca w ŁSSE będzie gościł Krzysztof Raczyński Quartet. W ostatnią niedzielę lipca (28.07) Piknik u Grohmana uświetni Olga Maroszek Ensemble. Koncerty są bezpłatne. Warto zabrać całe rodziny, koce i cieszyć się wspólnie spędzonym czasem.