Reklama

Reklama

Pomóż ochronić łódzkiego medyka. Apel Uniwersytetu Medycznego

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Pomóż ochronić łódzkiego medyka. Apel Uniwersytetu Medycznego - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

TuLokalni Uniwersytet Medyczny w Łodzi posiada 3 szpitale kliniczne. W dobie walki z koronawirusem niezbędne są dodatkowe środki na prowadzenie działalności leczniczej. Uczelnia apeluje o wsparcie placówek, tak aby mogły one skutecznie przeciwdziałać epidemii.

Reklama

W skład 3 należacych do uczelni szpitali klinicznych wchodzą: Centralny Szpital Kliniczny, Uniwersytecki Szpital Kliniczny nr 1 im. Norberta Barlickiego oraz Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. WAM – Centralny Szpital Weteranów. W każdym z nich lekarze, pielęgniarki, raotwnicy medyczni i pozostały personel medyczny walczą o życie i zdrowie pacjentów. Walka ta, w dobie epidemii koronawirusa, jest jeszcze trudniejsza. 

!reklama!

Władze placówek apelują o pomoc w zakupie specjalistycznego sprzętu oraz środków ochrony osobistej.

Nasi lekarze, pielęgniarki, ratownicy medyczni oraz personel pomocniczy są na pierwszej linii frontu walki o zdrowie i życie pacjentów, a teraz odbywa się to w wyjątkowo stresujących i trudnych warunkach. Jeśli chcielibyście wesprzeć ich w tych działaniach, okazać solidarność to bardzo serdecznie o to prosimy.

— UMED Lodz (@umedlodz) March 29, 2020 Każdy, kto chce wspomóc dziłalność szpitalu Uniwersytetu Medycznego w Łodzi może wpłacić darowiznę na konto szpitali:

Centralny Szpital Kliniczny
Bank Gospodarstwa Krajowego 70 1130 1163 0014 7148 0720 0001 z dopiskiem darowizna – walka z covid-19
POTRZEBY SZPITALA

USK nr 1 im. N. Barlickiego
Bank Gospodarstwa Krajowego 09 1130 1163 0014 7138 1320 0001 z dopiskiem: darowizna na cele statutowe USK nr 1 im. N. Barlickiego w Łodzi
POTRZEBY SZPITALA

USK im. WAM – CSW
Bank Gospodarstwa Krajowego 43 1130 1163 0014 7049 0920 0013
POTRZEBY SZPITALA

Źródło: UM Łódź

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy