Brutalna zbrodnia na Przędzalnianej. Zamordował ją, a później popełnił samobójstwo?!

Autor:
M.B.
2019-10-21 06:39 Aktualizacja: 2019-10-21

W niedzielę, 20 października w bloku przy ulicy Przędzalnianej znaleziono dwa ciała: kobiety i mężczyzny. Wszystko wskazuje na to, że to partner mężczyzna najpierw zabił swoją partnerkę, a potem popełnił samobójstwo.

Zdjęcie ilustracyjne (fot. Pexels) Zdjęcie ilustracyjne (fot. Pexels)

O sprawie informowaliśmy wczoraj. Na klatce schodowej bloku przy ulicy Przędzalnianej znaleziono zakrwawione zwłoki kobiety. Ofiara miała 36 lat. Przybyli na miejsce funkcjonariusze, po wejściu do mieszkania kobiety znaleźli zwłoki 31-letniego mężczyzny.

W wyniku ustaleń policji okazało się, że najprawdopodobniej to mężczyzna najpierw zabił swoją partnerkę, a potem popełnił samobójstwo. Morderstwo miało być wynikiem awantury, do której doszło w nocy. Sąsiedzi zeznali, że słyszeli krzyki i szamotaninę. Właśnie wtedy 31-latek zabił swoją partnerkę nożem. Następnie wrócił do mieszkania, zamknął drzwi i popełnił samobójstwo.

Technicy kryminalistyczni zabezpieczyli ślady na klatce schodowej i w mieszkaniu. Trwa wyjaśnianie motywów zbrodni. Śledztwo prowadzi Prokuratura Rejonowa Łódź Widzew.

Źródło: TVP Łódź

0.20139598846436