IKEA w Łodzi ma już 10 lat! Czas na urodzinową loterię w Porcie Łódź

Autor:
B.J. / źródło: mat. prasowe
2019-11-08 11:31

Nowa i w pełni wyposażona kuchnia, karty prezentowe na zakupy oraz ponad 1 500 nagród natychmiastowych – takie wspaniałe nagrody czekają na wszystkich, którzy wezmą udział w loterii z okazji 10-tych urodzin IKEA Łódź! Start już 12 listopada!

Port Łódź (Fot. z archiwum Portu Łódź) Port Łódź (Fot. z archiwum Portu Łódź)

Minęło dokładnie 10 lat odkąd w Łodzi pojawił się najpopularniejszy na świecie sklep z wyposażeniem wnętrz – IKEA. Aby zrobić zakupy w IKEA nie trzeba było już organizować wyprawy do innego miasta, wystarczyło wybrać się na Pabianicką 255 w Łodzi.

Z okazji 10. urodzin sklepu, Centrum Handlowe Port Łódź, wspólnie z IKEA przygotowali wspaniałą niespodziankę dla wszystkich Klientów – loterię, w której wygrać będzie można kuchnię marzeń wraz z projektem wnętrza!

Zabawa potrwa od 12 do 30 listopada. W tym czasie każdy, kto dokona zakupów w sklepach Portu Łódź na kwotę minimum 50 zł będzie mógł wziąć udział w wielkim finałowym losowaniu.

Co trzeba zrobić? Z paragonem (na jednym paragonie możemy mieć równowartość maksymalnie 5 kuponów) udajemy się do jednego z dwóch Punktów Obsługi Loterii – przy IKEA w Atrium, lub przy sklepie Leroy Merlin. Tam hostessa wyda nam kupon loteryjny, dzięki któremu możemy stać się szczęśliwymi posiadaczami jednej z ponad 1 500 nagród wydawanych od ręki!

Na zwycięzców czekają karty podarunkowe na zakupy do IKEA, sklepiku szwedzkiego lub do wykorzystania w restauracji, wygrać można też mnóstwo przydatnych akcesoriów kuchennych.

Następnie wypełniony kupon wrzucamy do urny loteryjnej i …. trzymamy mocno kciuki! 30 listopada (sobota) w Atrium o godzinie 17:00 odbędzie się finałowe losowanie nagród głównych – voucherów na zakupy do IKEA Łódź na kwotę 500 zł oraz 1 000 zł, a także nagrody głównej całej zabawy – 25 000 zł na kuchnię marzeń od IKEA (zakup mebli i sprzętu AGD, projekt kuchni oraz transport i montaż).

Pamiętajmy, że nagrody możemy odebrać tylko wtedy, gdy osobiście pojawimy się na losowaniu. Dodatkowo trzeba mieć przy sobie paragon potwierdzający zakupy oraz dowód osobisty.

Polecamy: Otwieramy Bazę Rodzin! Uroczysty marsz Szlachetnej Paczki już 16 listopada
0.2621898651123