Reklama

Prawie trzydzieści wyłączeń prądu w najbliższych dniach w Łodzi [LISTA]

Autor:
Redakcja / mat. PGE Dystrybucja
2019-09-09 06:18

PGE Dystrybucja planuje prawie trzydzieści wyłączeń prądu we wszystkich dzielnicach miasta. Sprawdź swoją lokalizację miejsca zamieszkania lub pracy, czy nie zostanie pozbawiona energii elektrycznej na kilka godzin.

Sprawdź, gdzie w najbliższych dniach zabraknie energii elektrycznej Sprawdź, gdzie w najbliższych dniach zabraknie energii elektrycznej
Data Rozpoczęcia Data zakończenia Godziny Obszar Stacja
2019-09-09 08:00 2019-09-09 12:00 4 Łódź-Górna
  • ul. Władysława Broniewskiego od numeru 4 do 36 (bez nr. 10)
  • ul. Kołowa numery 27, 29, 38
  • ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego numery 13, 15 oraz od numeru 38 do 50
  • ul. Walerego Przyborowskiego numery 10, 11, 12, 13
50501 ul. Broniewskiego 36 PAWILON.
Naprawa kabla.
2019-09-09 08:00 2019-09-09 14:00 6 Łódź-Górna
  • ul. Jesiotrowa
  • ul. Dorszowa
  • ul. Wyścigowa od numeru 61 do 63 i nr 28
  • ul. Pabianicka nr 292 i od numeru 302 do 304
20955
2019-09-09 08:00 2019-09-09 14:00 6 Łódź-Bałuty
  • ul. Generała Bema od numeru 47a do 67 oraz od numeru 50 do 58
  • ul. Gen. Jakuba Jasińskiego od numeru 7 do 39 oraz od numeru 10 do 62
  • ul. Gen. Franciszka Kleeberga od numeru 9 do 67 oraz od numeru 2 do 52
  • ul. Koronna od numeru 1 do 11 oraz od numeru 4 do 14
  • ul. Pawilońska od numeru 1 do 61 oraz numer 2/4
  • ul. Sasanek od numeru 23 do 63 oraz od numeru 30a do 60
  • ul. Światowida numer 9
10406 ul. Pawilońska 12.
Przegląd stacji.
2019-09-09 15:00 2019-09-09 18:00 3 Łódź-Górna
  • ul. Wyścigowa od numeru 16 do 20
  • ul. Długa od numeru 17 do 25
  • ul. Kierunkowa od numeru 25 do 31a i od numeru 26 do 30
  • ul. Iłowa nr 3 i 5
20955
2019-09-10 07:30 2019-09-10 18:00 10 Łódź-Polesie
  • ul. Odważna od numeru 1 do 19 oraz od numeru 4 do 18
  • ul. Szczecińska działki 125, 126
  • ul. Szlachetna od numeru 7 do 17 oraz od numeru 2 do 20
  • ul. Waleczna numer 5 oraz od numeru 2 do 44
  • ul. Ptasia numer 22 oraz działka 37/1
12095 ul. Szczecińska 9a
12097 ul. Szczecińska 9w
Modernizacja linii SN.
2019-09-10 08:00 2019-09-10 14:00 6 Łódź-Górna
  • ul. Wólczańska nr 225
  • ul. Walerego Wróblewskiego nr 1 i nr 3a
52070
2019-09-10 08:00 2019-09-10 11:00 3 Łódź-Górna
  • ul. Opiekuńcza od numeru 3 do 21 i od numeru 6 do 30a
20855
2019-09-10 08:00 2019-09-10 13:00 5 Łódź-Bałuty
  • ul. Brukowa numer 19
13015
2019-09-10 11:00 2019-09-10 14:00 3 Łódź-Górna
  • ul. Zespołowa od numeru 1 do 29 i od numeru 2 do 30
20855
2019-09-10 14:00 2019-09-10 18:00 4 Łódź-Górna
  • ul. Panoramiczna
  • ul. Życzliwa
  • ul. Opałowa nr 25
  • ul. Łukowa od numeru 5 do 17
20855
2019-09-11 08:00 2019-09-11 10:00 2 Łódź-Górna
  • ul. Mroźna ale bez nr 23
  • ul. Paradna nr 62
20786
2019-09-11 08:00 2019-09-11 14:00 6 Łódź-Bałuty
  • ul. Borówkowa od numeru 1 do 31 oraz od numeru 2 do 42
  • ul. Jabłoniowa numer 19a oraz numer 2 Nowa plebania
  • ul. Podleśna od numeru 2 do 12
  • ul. Poziomkowa od numeru 1 do 41 oraz od numeru 2 do 38
  • ul. Zgierska od numeru 263 do 275 oraz numer 256
10415 ul. Zgierska 259.
Przegląd stacji.
2019-09-11 10:00 2019-09-11 13:00 3 Łódź-Górna
  • ul. Przełomowa od numeru 3 do 15 i od numeru 2 do 20
  • ul. Cegielniana od numeru 21 do 33a i od numeru 20 do 30
  • ul. Mroźna nr 23
  • ul. Stanisława Skalskiego od numeru 6 do 10/12
21294
2019-09-11 13:00 2019-09-11 17:00 4 Łódź-Widzew
  • ul. Czechosłowacka od numeru 5 do 7
  • ul. Mazowiecka nr 24 i od numeru 39 do 57 (bez 43)
21294
2019-09-11 17:00 2019-09-11 18:00 1 Łódź-Widzew
  • ul. Czechosłowacka od numeru 5a do 5f (baraki)
21294
2019-09-12 08:00 2019-09-12 12:00 4 Łódź-Górna
  • ul. Kosynierów Gdyńskich od numeru 1 do 11
20391
2019-09-12 08:00 2019-09-12 14:00 6 Łódź-Bałuty
  • ul. Aleksandrowska od numeru 168 do 174a oraz Szpital
  • ul. Chochoła od numeru 3 do 9
10835 ul. Chochoła 2a.
Przegląd stacji.
2019-09-12 12:00 2019-09-12 14:00 2 Łódź-Górna
  • ul. Rzgowska od numeru 198 do 224 (bez 214a)
20391
2019-09-13 08:00 2019-09-13 13:00 5 Łódź-Widzew
  • ul. Kosodrzewiny od numeru 54 do 70 i od numeru 39 do 61
20468
2019-09-13 08:00 2019-09-13 14:00 6 Łódź-Bałuty
  • ul. Cementowa od numeru 5 do 15a oraz od numeru 2 do 18a
  • ul. Czeremchy od numeru 3 do 11b oraz od numeru 2a do 20
  • ul. Stalowa od numeru 23 do 61a oraz od numeru 10 do 44
  • ul. Wałbrzyska numer 2
  • ul. Warszawska od numeru 35 do 53 oraz od numeru 60 do 70b
10903 ul. Stalowa 61a.
Przegląd stacji.
2019-09-13 08:30 2019-09-13 14:00 5 Łódź-Śródmieście
  • ul. Ogrodowa numer 17
50268 ul. Zachodnia 55.
Usunięcie kolizji.
2019-09-13 13:00 2019-09-13 18:00 5 Łódź-Widzew
  • ul. Kosodrzewiny od numeru 18 do 42 i od numeru 27 do 31
  • ul. Goryczkowa nr 59
  • ul. Frezjowa nr 2
20468
2019-09-16 08:00 2019-09-16 14:00 6 Łódź-Śródmieście
  • ul. 6 Sierpnia od numeru 88 do 98
50712 ul. 6-Sierpnia 86 US.
Przegląd stacji.
2019-09-16 08:30 2019-09-16 15:00 6 Łódź-Bałuty
  • ul. Liściasta numer 162
  • ul. Marzanny numer 3
  • ul. Żabieniec numery 90, 91
12093 ul. Nowożeńców 8.
Naprawa linii 0,4 kV.
2019-09-17 08:00 2019-09-17 14:00 6 Łódź-Widzew
  • ul. Jarowa numer 6
  • ul. Kraterowa od numeru 1 do 53 oraz od numeru 2 do 20a
  • ul. Mateusza od numeru 3 do 17a oraz od numeru 2 do 26 i numer 21
  • ul. Jana Sabały od numeru 3 do 9 oraz od numeru 2 do 16
  • ul. Strykowska od numeru 55 do 75 oraz numer 38
Łódź-Bałuty
  • ul. Wycieczkowa od Strykowskiej do Działkowej
11305 ul. Kraterowa 22d.
Przegląd stacji.
2019-09-17 08:30 2019-09-17 15:00 6 Łódź-Widzew
  • ul. Brylantowa od numeru 18 do 22
  • ul. Łukaszewska od numeru 9 do 75 oraz od numeru 12 do 56a
  • ul. Marmurowa numery 11a, 11b, 11c, 57
  • ul. Moskuliki od numeru 3 do 5 oraz od numeru 2 do 70a i działka 197/13
  • ul. Nad Niemnem numery 59, 61 oraz od numeru 48 do 60
  • ul. Okólna numery 15, 27, 29 oraz od numeru 30 do 34a
  • ul. Opolska od numeru 53 do 63 oraz od numeru 54 do 74a i numery 73, 75
  • ul. Turkusowa od numeru 5 do 21 oraz od numeru 8 do 18
  • ul. Zjazdowa numer 35 oraz od numeru 16d do 18h
Łódź-Bałuty
  • ul. Bursztynowa od numeru 63d do 63g oraz numer 69
  • Kopanka numery 1, 1a, 2
  • ul. Łodzianka od numeru 5 do 5f oraz od numeru 6 do 10
  • ul. Sapieżyńska numery 18, 20, 42, 46, 51
10056 ul. Moskuliki 45
10898 ul. Łukaszewska
10951 ul. Łukaszewska 31
11321 ul. Okólna 43a
11367 ul. Moskuliki 25
12243 ul. Opolska 75
Wycinka w linii SN.
2019-09-18 08:00 2019-09-18 14:00 6 Łódź-Widzew
  • ul. Wodna numer 36
  • ul. Wysoka numer 29
Łódź-Śródmieście
  • ul. Nawrot numery 77, 88
50981 ul. Nawrot 79.
Przegląd stacji.
2019-09-20 08:00 2019-09-20 14:00 6 Łódź-Śródmieście
  • ul. Prezydenta Gabriela Narutowicza numer 43
  • ul. Składowa numery 26/30 bl.4, 28 bl.5
51243 ul. Narutowicza 43.
Przegląd stacji.
2019-09-20 08:30 2019-09-20 15:00 6 Łódź-Widzew
  • ul. Brzezińska numer 3
11051 ul. Spiska 1a.
Przegląd linii 0,4kV.
Reklama
Reklama
Reklama