Reklama

W tym tygodniu łodzianie muszą się liczyć z wyłączeniami prądu. Publikujemy szczegóły

Autor:
MK
2019-08-18 18:50

Publikujemy listę planowanych wyłaczeń prądu, które od 19 do 29 sierpnia będą miały miejsce na terenie Łodzi.

Zdjęcie ilustracyjne / fot. freepik.com Zdjęcie ilustracyjne / fot. freepik.com

Data Rozpoczęcia

Data zakończenia Godziny Obszar Stacja
2019-08-19 08:00 2019-08-19 14:00 6 Łódź-Śródmieście
  • ul. Stefana Jaracza od numeru 17 do 29 oraz numer 22
50070 ul. Jaracza 22a.
Przegląd stacji.
2019-08-19 08:00 2019-08-19 15:00 7 Łódź-Polesie
  • ul. 28 Pułku Strzelców Kaniowskich numer 26.
50687 ul. Strzelców Kaniowskich 30.
Naprawa kabla nN.
2019-08-19 08:30 2019-08-19 14:00 5 Łódź-Widzew
  • ul. Giewont numery 82A, 82B, 97, 97A
  • ul. Bacowa numer 28
10507 ul. Giewont 120.
Wymiana ZK.
2019-08-20 08:00 2019-08-20 14:00 6 Łódź-Widzew
  • ul. Janosika od numeru 1 do 21 oraz od numeru 2 do 18
  • ul. Krokusowa numery 1/3, 1/5, 7
  • ul. Pomorska od numeru 293 do 305 oraz od numeru 250 do 266
  • ul. Pszczyńska numery 41, 41a
  • ul. Szarotki od numeru 1 do 31 oraz od numeru 4 do 28a
  • ul. Zrębowa od numeru 3 do 13a oraz od numeru 4 do 8
10252 ul. Krokusowa 1.
Przegląd stacji.
2019-08-20 08:00 2019-08-20 14:00 6 Łódź-Górna
  • ul. Studzienna od numeru 4 do 18a i od numeru 1 do 19a
  • ul. Czytelnicza od numeru 3 do 39 i od numeru 2 do 32
  • ul. Maurycego Beniowskiego od numeru 1 do 19 i od numeru 4 do 14
  • ul. Koncertowa od numeru 3 do 11 i od numeru 12 do 14
  • ul. Grażyny od numeru 1 do 19 (bez 7) i od numeru 4 do 20 (bez 10)
  • ul. Rzgowska numery: 157b,163,167 i 169/171
St. 20586
2019-08-20 08:30 2019-08-20 14:00 5 Łódź-Śródmieście
  • ul. Piotrkowska numer 44
50069
2019-08-21 08:00 2019-08-21 14:00 6 Łódź-Widzew
  • ul. Giewont od numeru 21 do 27a oraz od numeru 6 do 22
  • ul. Janosika od numeru 23 do 69 oraz od numeru 24 do 68
  • ul. Krokusowa od numeru 15/17 do 27 oraz od numeru 30 do 74a
  • ul. Pszczyńska numery 43, 45
  • ul. Sądecka od numeru 1 do 19 oraz od numeru 2 do 18
  • ul. Telefoniczna numer 73a
Łódź-Górna
  • ul. Granitowa od numeru 6 do 12g oraz numery 15, 17
11403 ul. Krokusowa 17a.
Przegląd stacji.
2019-08-21 08:30 2019-08-21 14:00 5 Łódź-Polesie
  • ul. Stare Złotno numer 6a oraz od 14 do 14g
10921
2019-08-22 08:00 2019-08-22 15:00 7 Łódź-Śródmieście
  • ul. Pomorska numer 168/170 i 172/182 oraz Ogrody Działkowe "MORWA" ul. Pomorska 182
51149
2019-08-22 08:00 2019-08-22 14:00 6 Łódź-Widzew
  • ul. Beskidzka numer 97
  • ul. Brzezińska od numeru 73 do 91 oraz od numeru 66 do 88
  • ul. Marmurowa od numeru 1 do 5 oraz numer 4
  • ul. Wydmowa od numeru 3 do 21a oraz od numeru 51 do 57 oraz numer 50 i dz. 114/20
  • ul. Zjazdowa od numeru 7 do 11 oraz numer 2
10507 ul. Giewont 120.
Przegląd stacji.
2019-08-22 08:00 2019-08-22 14:00 6 Łódź-Śródmieście
  • ul. Edukacyjna od numeru 3 do 11
  • ul. Tkacka od numeru 35 do 45b oraz od numeru 48 do 52a
51379 ul. Krzywickiego 20.
Wymiana rozdzielni nN.
2019-08-23 08:00 2019-08-23 14:00 6 Łódź-Górna
  • ul. Władysława Umińskiego nr 6
20397
2019-08-23 08:00 2019-08-23 14:00 6 Łódź-Górna
  • ul. Kosynierów Gdyńskich od numeru 36 do 74 i od numeru 37 do 53
  • ul. Klaudiusza Łazowskiego nr 59
  • ul. Starościńska od numeru 2 do 28 i od numeru 1 do 15
  • ul. Osobliwa nr 8a
  • ul. Bułgarska od numeru 9 do 29a i od numeru 18 do 34
  • ul. Szkolna od numeru 4 do 36a i od numeru 1a do 41
  • Kos. Gdyńskich/Łazowskiego- Biedronka
22182
2019-08-23 08:00 2019-08-23 14:00 6 Łódź-Śródmieście
  • ul. Jana Kilińskiego od numeru 13 do 19
  • ul. Pomorska od numeru 23 do 29 oraz numer 22
50733 ul. Pomorska 27.
Przegląd stacji.
2019-08-23 08:30 2019-08-23 14:00 5 Łódź-Śródmieście
  • ul. Wschodnia numer 24
50439
2019-08-23 08:30 2019-08-23 14:30 6 Łódź-Górna
  • ul. Zygmunta od numeru 87 do 117 i od numeru 100 do 104 i dz. 79/5
20575
2019-08-25 07:00 2019-08-25 21:00 14 Łódź-Śródmieście
  • ul. Gdańska numer 129
Łódź-Polesie
  • ul. Stefana Żeromskiego numer 96
51222
2019-08-26 06:30 2019-08-26 17:30 11 Łódź-Bałuty
  • ul. Jaskółcza od 7 do 37a oraz od 10 do 38a,
  • ul. Mrówcza od 2 do 30a oraz od 7 do 27
  • ul. Pszczelna numer 47 oraz od 58 do 84
  • ul. Sójki od 1 do 25 oraz od 2 do 26
  • ul. Szczygla od 25 do 27 oraz od 24 do 28
  • ul. Łagiewnicka numer 312 i 336
  • ul. Świetlików od 7 do 23 oraz od 2 do 20
  • ul. Kuropatwia od 3 do 21 oraz od 4 do 18
  • ul. Czapli od 27 do 35 oraz od 20 do 34
  • ul. Przepiórcza od 15b do 33 oraz od 22 do 36
10744, 10780 i 11391
Wycinka drzew i gałęzi pod linią napowietrzną średniego napięcia (SN - 15 kV)
2019-08-26 08:00 2019-08-26 14:00 6 Łódź-Górna
  • ul. Śląska od numeru 118 do 152b i od numeru 73 do 121
  • ul. Kornela Ujejskiego
  • ul. Ireny nr 119
  • ul. Przedborska
  • ul. Sosnowiecka
  • ul. Bielska nr 2
  • ul. Poselska od numeru 3 do 5
  • ul. Kowalszczyzna
  • ul. Mysłowicka nr 3
22154
2019-08-27 06:30 2019-08-27 15:30 9 Łódź-Bałuty
  • ul. Kazimiery i Jana Marczyńskich od 9 do 19 oraz od 10 do 14f
  • ul. Przepiórcza od 23a do 23b oraz od 16a do 18b
  • ul. Tajnego Nauczania od 4 do 34
12241 i 13272
Wycinka drzew i gałęzi pod linią napowietrzną średniego napięcia (SN - 15 kV)
2019-08-29 08:00 2019-08-29 14:00 6 Łódź-Widzew
  • ul. Brzezińska numer 5/15
13065

Źródło: PGE Dystrybucja

Reklama
Reklama
Reklama