Reklama

Reklama

-15% za kosmetyki. -10% za pyszny obiad. Mieszkańcy Łodzi już oszczędzają dzięki Karcie Łodzianina

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

-15% za kosmetyki. -10% za pyszny obiad. Mieszkańcy Łodzi już oszczędzają dzięki Karcie Łodzianina - Zdjęcie główne

Łodzianie już korzystają z rabatów dzięki Karcie Łodzianina. Do akcji dołączają m.in. przedsiębiorcy z łódzkiej Manufaktury (fot. UMŁ)

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Łódź Karta Łodzianina działa od 1 marca i z marszu stała się jedną z najbardziej pożądanych rzeczy wśród mieszańców Łodzi. Ten fakt nie może dziwić, bowiem karta uprawnia do korzystania z promocji i rabatów nie tylko w miejskich placówkach, ale także w restauracjach i prywatnych sklepach.

Reklama

Karta Łodzianina. W Manufakturze można wyrobić kartę i wykorzystać ją w kilkudziesięciu sklepach

- Kartę Łodzianina przygotowaliśmy dla wszystkich mieszkańców, którzy płacą tutaj podatki, łodzian z urodzenia i tych z wyboru. Karty będzie można użyć podczas codziennych zakupów, podróżując komunikacją miejską oraz biorąc udział w wydarzeniach kulturalnych, rozrywkowych i sportowych – mówi Hanna Zdanowska, prezydent miasta Łodzi. 

!reklama!

Jednym z głównych partnerów Karty Łodzianina jest Manufaktura, czyli jedno z największych i najbardziej rozpoznawalnych centrów usługowo-handlowo-rozrywkowych w kraju.

- Bardzo się cieszymy, że możemy być partnerem tak wyjątkowej akcji, jak Karta Łodzianina. Manufaktura jest od wielu lat jednym z ulubionych miejsc łodzian. Wierzymy w to, że Karta Łodzianina będzie dodatkowym impulsem do tego, by mieszkańcy Łodzi chcieli spędzić czas w Manufakturze - podkreśla Sławomir Murawski, dyrektor CH Manufaktura.

Polecamy: 1200 złotych miesięcznie absolutnie za nic. Czy Bezwarunkowy Dochód Podstawowy sprawdziłby się w Łodzi? [sonda]

Ile kosztuje Karta Łodzianina? 

Karta Łodzianina będzie kosztowała symboliczną złotówkę, a po wypełnieniu specjalnego formularza dostaną ją osoby, które rozliczają PIT w Łodzi, studenci łódzkich uczelni oraz zarejestrowani jako bezrobotni w Powiatowym Urzędzie Pracy w Łodzi. 

- Katalog partnerów karty jest ciągle otwarty. Zapraszamy wszystkich do współpracy i liczymy na nasz rodzimy biznes, bo przecież tożsamość Miasta budujemy wszyscy. Karta Łodzianina to nasza forma podziękowań dla łodzian za to, że mieszkają i pracują w Łodzi, utożsamiają się z jej dziedzictwem, tu spędzają wolny czas, wychowują kolejne pokolenia i  wspólnie budują lepsze jutro – dodaje prezydent Łodzi.

Kartę Łodzianina można wyrobić w wybranych bibliotekach miejskich oraz dwóch punktach obsługi zlokalizowanych przy ulicy Piotrkowskiej. 

Co ciekawe, jeden z punktów, w którym można aktywować Kartę Łodzianina, jest zlokalizowany także w Manufakurze. Znajduje się on na parterze, tuż przy głównym wejściu do centrum.

Polecamy: TuŁódź – Szalone miasto! Cykl poświęcony Łodzi sprzed ponad stu lat – dziś o cudownym łódzkim dziecku fortepianu

Dlaczego przedsiębiorcy w Łodzi dołączają do partnerów Karty Łodzianina?

Karta Łodzianina oferuje zniżki i promocje niedostępne dla osób, które jej nie posiadają. Zysk dla jej użytkowników jest więc niepodważalny. 

Jakie korzyści z dołączenia do akcji czerpią natomiast przedsiębiorcy?

- To trudny czas dla restauracji. Ludzie nie do końca zdają sobie sprawę, że restauracje serwują cały czas dania na wynos. My możemy dowieźć jedzenie do klienta, ale goście mogą je także odebrać na miejscu. Wówczas rabat dla posiadaczy Karty Łodzianina będzie oczywiście naliczony. Tu chodzi o to, by goście o nas nie zapomnieli - tłumaczy Maciej Rogala, manager restauracji Anatewka, w której posiadacze Karty Łodzianina mogą liczyć na 10% rabatu do każdego zamówienia.

- U nas jest trochę inaczej. Nasi klienci o nas nie zapomnieli, ale cały czas poszukują oferty zrabatowanej z racji na trudną sytuację materialną spowodowaną pandemią oraz ze względu na chęć zakupu bardzo dobrej jakości kosmetyków, które nie są najtańsze. Z drugiej strony to najlepsza forma pokazania łodzianom, że marki, które czasami wydają się niedostępne, są na wyciągnięcie ręki - wyjaśnia z kolei Ewa Barwaśna, manager salonu MAC Cosmetics, oferującego dla posiadaczy Karty Łodzianina 15% rabatu do każdego zakupu.

Pełna lista partnerów Karty Łodzianina oraz rabaty i promocje, do jakich uprawnia Karta, znajduje się na dedykowanej stronie internetowej [kliknij].

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy