Reklama

Reklama

500 złotych na zdalną edukację dla nauczycieli. Kiedy rządowe dodatki wpłyną na ich konta?

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

500 złotych na zdalną edukację dla nauczycieli. Kiedy rządowe dodatki wpłyną na ich konta? - Zdjęcie główne

500 złotych na zdalną edukację dla nauczy cieli. Kiedy rządowe dodatki wpłyną na ich konta? (fot. domena publiczna) |wiadomości łódzkie|Łódź|TuŁódź

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Łódź We wtorek, 29 grudnia dyrektorzy szkół poinformowali, że otrzymali już pieniądze na wypłacenie nauczycielom 500 zł za koszty poniesione w związku z prowadzeniem lekcji online.

Reklama

Dyrektorzy łódzkich szkół potwierdzają, że przelewy zostały już wysłane lub są w realizacji.

!reklama!

Pieniądze nauczycielom zostały przyznane w konsekwencji składanych wniosków w dwóch terminach – do 7 i do 11 grudnia.  Każdy wniosek został rozpatrzony przez dyrekcję placówki, która przekazywała pismo do samorządu.

Zgodnie z zapowiedziami rządowymi, jednostki samorządowe pieniądze na ten cel otrzymały do 25 listopada - tak,  by fundusze trafiły do rąk nauczycieli jeszcze do końca roku.

Refundacji podlegał sprzęt elektroniczny jak np. słuchawki, kamerka, część kosztów z zakupu laptopa czy monitor. Aby otrzymać zwrot pieniędzy koniecznym było przedstawienie dowodu zakupu lub odpowiednich oświadczeń (za towary kupione od 1 września do 20 listopada) lub imiennych dowodów zakupu (po 20 listopada).

We wniosku nie trzeba było szczegółowo wyjaśniać, jak sprzęt został wykorzystany podczas zajęć.

Źródło: Dziennik Łódzki

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy