Reklama

Reklama

Biedronka Łódź. Na zakupy do Biedronki w niedziele niehandlowe. Wiemy, które sklepy będą otwarte w niedzielę 18 lipca

Opublikowano:
Autor:

Biedronka Łódź. Na zakupy do Biedronki w niedziele niehandlowe. Wiemy, które sklepy będą otwarte w niedzielę 18 lipca - Zdjęcie główne

Biedronka Łódź. Na zakupy do Biedronki w niedziele niehandlowe? Sieć wdraża usługi pocztowe (fot. mat. prasowe Biedronki)

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Łódź Biedronka Łódź. Coraz więcej sklepów sieci Biedronka wprowadza w swoich progach usługi pocztowe. To efekt nawiązania współpracy z Pocztą Polską. Takie rozwiązanie może umożliwić funkcjonowanie sklepów (czy raczej placówek pocztowych) także w niedziele niehandlowe.

Reklama

Biedronka Łódź. Biedronki będą placówkami pocztowymi

Biedronka nawiązała współpracę z Pocztą Polską. Tym samym uruchomiono możliwości odbioru przesyłek bezpośrednio w sklepach Biedronka przy okazji codziennych zakupów.

!reklama! 

To oznacza, że formalnie sklepy stają się placówkami pocztowymi, co z kolei uprawnia właściciela firmy do otwarcia marketów w niedziele, także te niehandlowe.

Nowe rozwiązanie jest obecnie w fazie testów. Dopiero po nich okaże się, czy Jeronimo Martins Polska S.A., właściciel sklepów sieci Biedronka, wprowadzi usługi pocztowe na szerszą skalę.

„Dokładnie wsłuchujemy się w potrzeby naszych klientów, którzy oczekują możliwości realizacji swoich planów zakupowych oraz usługowych w jednym miejscu” - czytamy w informacji nadesłanej do naszej redakcji. „Testy są prowadzone wspólnie z doświadczonym partnerem, narodowym operatorem pocztowym, Pocztą Polską. Decyzje dotyczące ewentualnego rozwoju i finalnego kształtu tej usługi podejmiemy po analizie wyników pilotażu”.

Polecamy: Zakupy Łódź. Polacy jak zwykle podzieleni. Ponad 50 % nie chce zakazu handlu w niedziele [sonda]

Biedronka Łódź. Czy zrobimy zakupy w Biedronce w niedziele niehandlowe?

Początkowo Biedronka nie chciała ujawnić liczby sklepów otwieranych w niedziele niehandlowe.

- Rozpoczęliśmy testy nowej usługi jedynie w kilkudziesięciu lokalizacjach spośród ponad 3 tysięcy sklepów naszej sieci. Uruchomienie testu jest sprawdzeniem nowych możliwości biznesowych zgodnych z obecnie obowiązującym porządkiem prawnym - wyjaśnia w odpowiedzi mailowej Biuro Prasowe sieci Biedronka.

Nie daliśmy jednak za wygraną i ostatecznie udało nam się dowiedzieć, które łódzkie Biedronki będą otwarte już w najbliższą niedzielę. 

Na terenie Łodzi siedem sklepów będących placówkami pocztowymi zostanie otwartych pod następującymi adresami:

  • Łódź ul. Nastrojowa 8,
  • Łódź ul. Dąbrowskiego 17F,
  • Łódź ul. Pabianicka 77,
  • Łódź ul. Łazowskiego 44,
  • Łódź ul. Traktorowa 52,
  • Łódź ul. Kusocińskiego 137,
  • Łódź ul. Gojawiczyńskiej 20.
Polecamy: Biedronka Łódź. Uczniowie łódzkiego technikum wyróżnieni. Mogą liczyć na praktyki w Biedronce

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy