Reklama

Reklama

Cospotowicze - ludzie sukcesu: WISEMONT LANGUAGE SERVICES [WIDEO]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Cospotowicze - ludzie sukcesu: WISEMONT LANGUAGE SERVICES [WIDEO] - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Łódź Zaczęła z biurem tłumaczeń, ale dziś rozwija narzędzia do marketingu w sieci. Szuka klientów, partnerów i współpracowników na całym świecie, często nigdy nie widząc ich na oczy. Ma wizję, ma koncept, ma determinację. Tak działa cospotowiczka, kobieta sukcesu: Emilia Korczyńska, założycielka WISEMONT LANGUAGE SERVICES

Reklama

Z wykształcenia jest lingwistką, a nazwę domeny wzięła od nazwiska pradziadka, który był badaczem językowym na Oxfordzie. Dziś zajmuje się budowaniem procesów marketingowych w sieci w modelu SAAS. Fascynuje ją skalowalność tego biznesu i wielkie możliwości rozwoju w nim.

Klienci lubią z nią pracować i chętnie przychodzą nowi widząc, jak poradziła sobie w różnych sytuacjach. Emilia chętnie dzieli się swoimi osiągnięciami nie tylko z potencjalnymi klientami, których trzeba przekonać do swoich usług, ale też z wyspecjalizowaną konkurencją. Wie, że wymiana wiedzy i nowych koncepcji sprzyja każdemu w tej branży i otwiera nowe możliwości. Szczerość i rzetelność w prezentacji przynosi wiele zaskakująco dobrych efektów.

Teraz pracuje nad nowych narzędziem do planowania postów w mediach społecznościowych. Współpracuje wyłącznie z freelancerami komunikując się po angielsku. Dużą część roku spędza w Wielkiej Brytanii, wraca jednak do Łodzi i tu pracuje w Polsce. Kiedyś, dwadzieścia lat wcześniej, chodziła razem do szkoły z obecnym właścicielem Co:Spotu. Gdy spotkali się po latach szybko odkryła, że Co:Spot to doskonałe miejsce nie tylko do codziennej pracy we własnym, elastycznym biurze, ale też świetna przestrzeń do znajdowania partnerów biznesowych i klientów. Miejsce tętniące życiem, miejsce wymiany doświadczeń i robienia doskonałych interesów.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy