Reklama

Reklama

Dariusz Stachura Dyrektorem Naczelnym Teatru Wielkiego

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Dariusz Stachura Dyrektorem Naczelnym Teatru Wielkiego - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Łódź To wielki zaszczyt, ale jeszcze większa odpowiedzialność – wobec publiczności, współpracowników i oczywiście Tych, którzy właśnie mnie obdarzyli zaufaniem, powierzając tę zaszczytną funkcję - napisał na stronie Teatru Wielkiego w Łodzi po swojej nominacji Dariusz Stachura.

Reklama

Dariusz Stachura Dyrektorem Naczelnym Teatru Wielkiego

Dariusz Stachura, znakomity polski tenor, artysta, ale też manager, z doświadczeniem w działalności impresaryjnej i organizacji festiwali, oficjalnie objął stanowisko dyrektora naczelnego Teatru wielkiego w Łodzi. O jego dokonaniach i sylwetce artystycznej pisaliśmy już w lipcu.

"Kiedy przed laty po raz pierwszy stanąłem na scenie Teatru Wielkiego w Łodzi, a moja Pani Profesor Halina Romanowska za kulisami trzymała za mnie kciuki, nawet do głowy mi nie przyszło, że kiedyś będę miał honor zasiąść za dyrektorskim biurkiem[...]" - pisze na stronie Teatru Wielkiego Dariusz Stachura. - Przez kolejne lata mojej drogi artystycznej - w różnych teatrach i na różnych scenach w Polsce i za granicą - obserwowałem, nabierałem doświadczenia wzbogacając swoją wiedzę a przez to umiejętności organizatorskie."

O planach repertuarowych Teatru Wielkiego w nowym sezonie artystycznym napiszemy szerzej za tydzień.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy