Reklama

Reklama

eParagon - nowa usługa dla klientów PKO BP i Orlenu

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

eParagon - nowa usługa dla klientów PKO BP i Orlenu  - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Łódź Pod koniec maja rozpoczął się pilotaż programu eParagon. Rozwiązanie jest testowane przez wybranych klientów PKO BP. Z końcem czerwca usługa zostanie udostępniona wszystkim. 

Reklama

Od końca czerwca usługa eParagon zostanie udostępniona wszystkim klientom PKO BP, którzy posiadają kartę debetową oraz korzystają z bankowości elektronicznej. W tej chwili jest prowadzony pilotaż tego programu. Płacąc za zakupy na wybranych stacjach PKN Orlen, klient otrzyma elektroniczny paragon, który będzie mógł wyświetlić w aplikacji bankowej.  


eParagon jest powiązany z kartą i kontem bankowym klienta, a agentem rozliczeniowym jest firma eService, która obsługuje system płatności na stacjach Orlenu.  


Co ciekawe, elektroniczny paragon nie zastępuje tego w wersji papierowej. Dlatego też wystawca nadal będzie zobowiązany do wydrukowana i wydania go klientowi. Twórcy pomysłu zakładają jednak, że w przyszłości nastąpi prawne zrównanie eParagonu z paragonem papierowym. Korzyści z wersji elektronicznej wydają się oczywiste: wersja cyfrowa nie ulegnie zgubieniu czy wyblaknięciu. Ponadto będzie to rozwiązanie ekologiczne, ponieważ pozwoli wyeliminować z obiegu papier termiczny (na którym drukowane są paragony), do produkcji którego używa się substancji chemicznych, które potem trafiają do środowiska.  

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy