Reklama

Reklama

Europejskie Forum Gospodarcze - Łódzkie 2020. Wiedza, eksperci, praktycy - nie może Ciebie zabraknąć! 2-4 grudnia 2020 r. online

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Europejskie Forum Gospodarcze - Łódzkie 2020. Wiedza, eksperci, praktycy - nie może Ciebie zabraknąć! 2-4 grudnia 2020 r. online - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Łódź Europejskie Forum Gospodarcze – Łódzkie 2020 to cykliczne wydarzenie organizowane od kilkunastu lat przez Województwo Łódzkie. Na stałe wpisało się  w kalendarz najważniejszych imprez gospodarczych w kraju.

Reklama

Forum ma już ugruntowaną pozycję i stanowi platformę wymiany doświadczeń między przedsiębiorcami – szczególnie małych i średnich firm.

!reklama!

Swobodna i przyjazna atmosfera sprzyja wypracowaniu wspólnych rozwiązań dla wielu branż. Liczne grono biznesmenów stwarza doskonałą szansę na poszerzanie kontaktów i znalezienie potencjalnych klientów.

Wydarzenie obejmuje różnorodne tematy gospodarcze. Będzie mowa o przedsiębiorczości, logistyce oraz transporcie. Dużo uwagi poświęcone zostanie nowym technologiom, pracom badawczym i  innowacjom. Organizatorzy zaproszą do debaty nad ekonomią społeczną i ekspansją firm na rynki zagraniczne. Europejskie Forum Gospodarcze  to otwarta dyskusja prowadzona przez fachowców zachęcających do włączania się, wyrażania spostrzeżeń i opinii. Jak zapewniają organizatorzy spotkania będą inspirujące i motywujące.

Aby wziąć udział w Forum, wystarczy zarejestrować się na stronie >>>
Każdy zarejestrowany uczestnik otrzyma link z dostępem do strony transmisji wydarzenia.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy