Reklama

Reklama

Firma Amazon zrekrutuje w łódzkiem aż 1000 pracowników! [WIDEO]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Firma Amazon zrekrutuje w łódzkiem aż 1000 pracowników! [WIDEO] - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Łódź Amazon – firma działająca w Polsce od 2014 roku, zapewniająca 14 000 stałych miejsc pracy, jest w trakcie tworzenia kolejnego, ponieważ już szóstego oddziału na terenie kraju, a konkretnie w Pawlikowicach pod Łodzią.

Reklama

Centrum Logistyczne w Pawlikowicach będzie się charakteryzować dystrybucją płynów i areozoli, a także różnego rodzaju artykułów użytkowych oraz przemysłowych. Nowy oddział zajmie powierzchnię 45 000 metrów kwadratowych, na których w ciągu roku zatrudnienie znajdzie ponad 1 000 pracowników. Budową hali zajmuje się przedsiębiorstwo – Panattoni Europe.


Amazon rozpaczęł rekrutację od zatrudnienia specjalistów w branży IT, finansach, logistyce, inżynierii oraz HR. Kolejnym krokiem będzie pozyskanie absolwentów szkół wyższych, z którymi Centrum Logistyki Amazon w Pawlikowicach nawiąże współpracę, w celu szkolenia przyszłej kadry menagerskiej.

W lipcu tego roku zaczął się nabór również na stanowiska poziomu początkowego. Ci, którzy pozytywnie zakończą proces rekrutacji mają zapewnione wynagrodzenie wynoszące od 20 zł/h brutto oraz wiele dodatkowych benefitów, między innymi – prywatną opiekę zdrowotną, bezpłatny transport do pracy i z powrotem, bonus miesięczny do 15% oraz ciepłe posiłki za złotówkę. Firma oferuje także pokrycie do 95% kosztów związanych z dodatkowymi kursami dzięki programowi „Postaw na swój rozwój”. Ma on na celu pomoc w zdobywaniu umiejętności atrakcyjnych na rynku pracy, niezależnie od tego, czy zostaną one wykorzystane podczas pracy w tej firmie.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy