Reklama

Reklama

Gospodarka, ekologia, rolnictwo i przetwórstwo. Zapraszamy na Forum Biznesu i Zrównoważonego Rozwoju - Łódzkie 2020

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

Gospodarka, ekologia, rolnictwo i przetwórstwo. Zapraszamy na Forum Biznesu i Zrównoważonego Rozwoju - Łódzkie 2020 - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Łódź Województwo Łódzkie organizuje wydarzenie gospodarcze łączące ekologię oraz tradycyjne rolnictwo i przetwórstwo. 29 października po raz pierwszy odbędzie się Forum Biznesu i Zrównoważonego Rozwoju – Łódzkie 2020. Z konieczności – w formie on-line, ale dzięki temu dostępność jest w zasadzie nieograniczona.

Reklama

Wydarzenie kierowane jest do mieszkańców województwa łódzkiego, przedstawicieli środowisk biznesowych (w szczególności przedsiębiorców z sektora MŚP), a także przedstawicieli instytucji otoczenia biznesu, nauki i szkolnictwa wyższego, klastrów oraz konsorcjów naukowo-przemysłowych, izb przemysłowo-handlowych i gospodarczych, pracowników uczelni wyższych, doktorantów, studentów i uczniów szkół średnich.

 !reklama!

Rozmowy będą prowadzone m.in. o sadownictwie, przetwórstwie rolno – spożywczym, gospodarce w obiegu zamkniętym oraz o budownictwie pasywnym i zeroenergetycznym. Organizatorzy chcą, aby poruszone tematy były impulsem, który pobudzi dyskusję o aktualnej sytuacji oraz perspektywach rozwojowych na poziomie regionalnym, europejskim i światowym.

Program wydarzenia obejmuje dyskusje panelowe, rozmowy ze specjalistami reprezentującymi wiele dziedzin, a także wystąpienia ekspertów. Ponadto Forum będzie wypełnione transmisjami live, prezentacjami oraz wirtualnymi stoiskami.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Źródło: mat. prasowe

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy