Reklama

Reklama

Interesujące spotkanie w Bibliotece Czterech Kultur

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Interesujące spotkanie w Bibliotece Czterech Kultur - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Łódź Biblioteka Miejska w Łodzi zaprasza na spotkanie „Dzieciństwo to nie wyścigi”.

Reklama

Spotkanie z Marzeną Żylińską

Biblioteka Miejska w Łodzi zaprasza na spotkanie z Marzeną Żylińską „Dzieciństwo to nie wyścigi. Od kultury nauczania do kultury uczenia się”. Będzie to rozmowa o nowych metodach i materiałach, które można wykorzystywać w nauczaniu. Poruszony zostanie także temat alternatywnych nurtów w edukacji.

W trakcie spotkania dr Marzena Żylińska odwoła się m.in. do 2 publikacji - „Życie to nie wyścigi” swojego autorstwa i do książki pod jej redakcją „Nurty edukacji alternatywnej w świetle wiedzy o procesach uczenia się”.

Dr Marzena Żylińska zajmuje się metodyką oraz neurodydaktyką. Propaguje wprowadzenie do szkół nowej kultury edukacyjnej, opartej na wnioskach płynących z neuronauk. Pracuje jako wykładowca w Nauczycielskim Kolegium Języków Obcych w Toruniu. W lswych icznych publikacjach i na seminariach promuje twórcze wykorzystanie nowych technologii w nauczaniu.

Czwartek, 5 grudnia, godz. 18:00
Biblioteka Czterech Kultur, ul. Brzeźna 10


Źródło: Biblioteka Miejska

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy