Reklama

Reklama

Jeden z największych łódzkich pracodawców poszukuje 600 pracowników. Firma zwiększa sprzedaż

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Jeden z największych łódzkich pracodawców poszukuje 600 pracowników. Firma zwiększa sprzedaż - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Łódź Firma BSH, jeden z największych pracodawców w aglomeracji łódzkiej oferuje ponad sześćset nowych miejsc pracy tymczasowej. Wzrost zatrudnienia związany jest ze wzrostem sprzedaży dużego AGD produkowanego w łódzkich fabrykach.

Reklama

Jeden z największych pracodawców w regionie łódzkim firma BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego oferuje około sześciuset nowych miejsc pracy tymczasowej.

 !reklama!

Od początku rekrutacji pracę w łódzkich fabrykach i centrach logistycznych zaczęło ponad trzystu nowych pracowników. Nadal łódzki producent AGD poszukuje około trzystu pracowników tymczasowych.

- Zapotrzebowanie na pracowników tymczasowych wynika z sezonowości sprzedaży dużego AGD oraz wdrażania nowych produktów. Szczególnie wysoką sprzedaż pralek, suszarek i zmywarek obserwujemy w drugiej połowie roku. Dlatego już w czerwcu rozpoczęliśmy rekrutacje. Poszukujemy osób na stanowiska: Pracownik Produkcji, Pracownik Transportu Wewnętrznego oraz Operator Wózków Jezdniowych.

Pierwsze umowy o pracę tymczasową pracownicy podpisują z jedną z wspierających nas agencji pracy i tradycyjnie, dla najlepszych, przewidujemy możliwość przedłużenia umowy już bezpośrednio z BSH – mówi Paweł Adamowicz, Dyrektor Fabryki Suszarek do Ubrań BSH w Łodzi.

Sześćset nowych miejsc pracy oznacza nie tylko rozwój BSH, ale też wpływa pozytywnie na lokalną gospodarkę. 

- Każde miejsce pracy jest na wagę złota, tym bardziej, że podczas epidemii COVID w Łodzi nieznacznie, ale jednak bezrobocie wzrosło – powiedziała Hanna Zdanowska, prezydent miasta Łodzi.

– Kilkaset nowych miejsc pracy, bo wierzę głęboko, że część z nich zamieni się w stałe zatrudnienie to pieniądze w kieszeniach mieszkańców i podatki dla miasta poranionego znacznymi stratami finansowymi. Przy okazji chciałabym z całego serca podziękować BSH za wspaniałe gesty podczas pandemii: zaangażowanie w wolontariat, który organizowaliśmy w mieście czy przekazanie sprzętu AGD o wartości miliona złotych m.in.: do szpitala Biegańskiego. Jestem dumna, że jesteście w Łodzi, z nami – mówiła prezydent Łodzi.

Praca tymczasowa może być dobrym początkiem ścieżki zawodowej, dla osób które dotychczas borykały się z trudnościami w znalezieniu pracy, a także dla osób, które pragną zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe.

Źródło: BSH

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy