Reklama

Reklama

Jest zgoda na ponowne otwarcie kina, kręgielni i klubu fitness w Sukcesji. Kiedy zaczną działać?

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Jest zgoda na ponowne otwarcie kina, kręgielni i klubu fitness w Sukcesji. Kiedy zaczną działać? - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Łódź Rada Wierzycieli wyraziła zgodę na wydzierżawienie przez syndyka czwartego piętra centrum.

Reklama

Decyzję o upadłości właściciela Sukcesji, spółki Fabryka Biznesu, sąd podjął 1 kwietnia na wniosek firmy Mirbud, która budowała galerię. Sukcesja została zamknięta. Swoje sklepy, restauracje i miejsca rozrywki straciło stu sześćdziesięciu najemców.

!reklama!

Kino Helios, kręgielnia Król Kul oraz klub fitness Fit Fabric, od momentu zamknięcia deklarowali chęć wydzierżawienia tej powierzchni i prowadzenia dalszej działalności.

Niezbędna była jednak zgoda Rady Wierzycieli. Wydanie jej było uzależnione m.in. od wyliczenia kosztów działania czwartego piętra i sprawdzenia, czy najemcy są w stanie je ponosić. Czwartkowa uchwała wchodzi w życie po upływie dwóch tygodni. Kolejny krok to złożenie uchwały w sądzie.

Najemcy są bardzo zadowoleni z takiego obrotu sprawy. Kręgielnia swoich gości zaprosi już niebawem. Po przygotowaniu repertuaru, na co zostaną poświęcone dwa tygodnie, 7 sierpnia otwarte zostanie kino Helios. Także do klubu fitness będą mogli powrócić dbający o kondycję.

Sukcesja została wystawiona na sprzedaż. Jej cena to ponad 100 ilionów złotych. Pierwszy przetarg powinien być ogłoszony jeszcze w tym roku. Zainteresowanie centrum jest spore, jest kilku chętnych na kupno centrum. Niewykluczone także, że cena Sukcesji wzrośnie.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy