Reklama

Reklama

Join IT in Łódź. Daj sobie szansę i dołącz do Atos! [WIDEO]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Join IT in Łódź. Daj sobie szansę i dołącz do Atos! [WIDEO] - Zdjęcie główne

Join IT in Łódź. Daj sobie szansę i dołącz do Atos! [WIDEO] TuŁódź Wiadomości Łódzkie Łódź

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Łódź W Łodzi startuje wyjątkowa na skalę całej Polski akcja pod nazwą Join IT in Łódź! To projekt, który ma na celu zachęcenie łodzian i łodzianek do spróbowania swoich sił w branży IT bez względu na wcześniejsze doświadczenia zawodowe.

Reklama

W ramach cyklu „Join IT in Łódź” zaprezentujemy sylwetki pracowników pięciu firm, którzy postanowili zmienić swoje życie i podjąć wyzwanie, jakim jest przebranżowienie się oraz dołączenie do społeczności IT w Łodzi. 

!reklama!

Cykl Join IT in Łódź współorganizowany jest przez ICT Polska Centralna Klaster, zrzeszający największych pracodawców z branży IT w Łodzi i w regionie.

Atos

Atos jest międzynarodowym liderem transformacji cyfrowej zatrudniającym ponad 110 000 pracowników w 73 krajach świata. Firma oferuje usługi zarządzania infrastrukturą IT, integrację systemów informatycznych, outsourcing i doradztwo IT. Od lat jest wyłącznym światowym partnerem IT Igrzysk Olimpijskich i Paraolimpijskich.

Atos w Polsce istnieje od 2000 roku, a jego ambicją jest jednoczenie ludzi z technologią i biznesem, a tym samym kształtowanie fascynującej przyszłości IT. Obecnie Atos Poland Global Services zatrudnia ponad 5000 osób w 6 miastach: Bydgoszczy, Warszawie, Wrocławiu, Opolu, Krakowie, a także w Łodzi.

- Poszukujemy specjalistów o różnych kwalifikacjach. Nie zawsze są to kompetencje ściśle techniczne. Bardzo często poszukujemy osób o umiejętnościach miękkich z doświadczeniem chociażby w obsłudze klienta, a także ze znajomością poszczególnych sektorów życia gospodarczego – mówi Grzegorz Trzciński, GDC Business Development & Site Manager w oddziale Atos w Łodzi.

Łódzki zespół specjalistów Atos PGS pracujących na co dzień w budynku Tower Building przy ul. Łąkowej 11, dostarcza innowacyjne rozwiązania i usługi z obszarów Application Development, Application Management, Testing, SAP, Big Data & BI oraz Business Consulting.

- Branża IT jest bardzo szeroka i różnorodna. To nie są tylko deweloperzy. Jest mnóstwo ról, które łączą świat biznesu z zespołami deweloperskimi – twierdzi Ewa Rezner, Business Consultant w Atos, która z wykształcenia jest architektem. 

- Często siła determinacji powoduje, że osoby bez wykształcenia informatycznego są w stanie nauczyć się danej technologii niemal na tym samym poziomie, co absolwent jednego z kierunków technicznych – podkreśla Dorota Duchnowicz, z wykształcenia psycholog, a obecnie HR Consultant w Atos.

Więcej szczegółów o możliwościach pracy w Atos Poland Global Services znajduje się w poniższym wideo! 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy