Reklama

Reklama

Już niedługo Europejskie Forum Gospodarcze - Łódzkie 2019. Wielki biznes i ważne dyskusje zawitają do Łodzi

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Już niedługo Europejskie Forum Gospodarcze - Łódzkie 2019. Wielki biznes i ważne dyskusje zawitają do Łodzi  - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Łódź Już za niecałe półtora tygodnia, w dniach 16 –17 września w hotelu Vienna House Andel’s Łódź odbędzie się Europejskiej Forum Gospodarcze - Łódzkie 2019. Tegoroczne Forum to 12. edycja tej imprezy. 

Reklama

Europejskiej Forum Gospodarcze odbędzie się w dniach 16 –17 września w hotelu Vienna House Andel’s. Podczas dwudniowego spotkania, odbędzie się ponad 30 paneli dyskusyjnych z ekspertami z kraju i zagranicy. Zaproszeni goście będą próbować odkrywać przyszłość polskiej gospodarki, dyskutując o jej silnych i słabych stronach. Niejedna dyskusja będzie zapewne dotyczyła także szans i zagrożeń, jakie stoją przed gospodarką Polski.

EFG to nie tylko dyskusje ekspertów gospodarczych. Jest tu także miejsce dla przedstawicieli władz centralnych i samorządowych, którzy mogą podzielić się swoim zdaniem na temat regulacji prawnych, które ułatwiają bądź też utrudniają prowadzenie własnego biznesu. Przede wszystkim jednak Forum to przestrzeń spotkania dla właścicieli małych i średnich przedsiębiorstw. Podczas spotkania z ekspertami, władzami oraz przedstawicielami innych branż, będą mogli znaleźć to, co w biznesie najważniejsze - inspirację i dobre pomysły. Ciekawe branżowe tematy oraz pobudzające wyobraźnię rozmowy to nieodłączny element Forum, to clou całego spotkania. Każdy, kto poszukuje kreatywnych rozwiązań i świeżych pomysłów na prowadzenie biznesu, powinien poważnie rozważyć udział w EFG.

Od wielu już lat uczestnicy Forum chętnie dzielą się swoimi pomysłami i spostrzeżeniami dotyczącymi przyszłości najbardziej perspektywicznych gałęzi biznesu. Spotkania, które odbywają się podczas paneli czy w kuluarach, przyczyniają się do wyznaczania kierunków rozwoju branż, których przedstawiciele biorą udział w EFG.

Podczas uroczystej gali pierwszego dnia Forum zostanie wręczona Nagroda Gospodarcza Województwa Łódzkiego “Biznes na PLUS”. Jest to próba uhonorowania firm, które w sposób szczególny przyczyniły się do rozwoju regionu łódzkiego. Galę swoim występem uświetni Monika Kuszyńska.

Aby wziąć udział w tym bezpłatnym wydarzeniu, wystarczy zarejestrować się na stronie Europejskiego Forum Gospodarczego - Łódzkie 2019: www.forum.lodzkie.pl.

Łódź czeka już na polityków, biznesmenów oraz ekspertów, aby dyskutować o gospodarce i wyciągać z tej dyskusji lekcję, co do przyszłości Polski.

Źródło: materiały prasowe

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Lubisz newsy na naszym portalu? Załóż bezpłatne konto, aby czytać ekskluzywne materiały z Łodzi i okolic.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy